Skocz do zawartości

Baza wiedzy

Znajdziesz tutaj ciekawe artykuły oraz poradniki związanie z pisaniem skryptów w SourceModzie, dodatkowo dzielimy się w tym dziale naszymi gotowymi rozwiązaniami, znalazłeś/stworzyłeś ciekawą funkcję? Podziel się nią z nami. Również zapraszamy do kanału Koduj z Magnetem, by szybko a skutecznie nauczyć się pisać pluginy w SM oraz skonfigurować poprawnie swój serwer

Podfora

 1. Artykuły i poradniki

  Zbiór wszystkiego co poszerzy Twoją wiedzę o programowaniu! Dowiesz się tu informatycznych szczegółów jak napisać plugin do cs:go lub może dasz wsparcie innym i napiszesz własny tutorial o wtyczkach .smx lub języku (source)Pawn! 

  33 / 115
 2. Gotowe funkcje

  Wszystkie skrawki kodu które mogą się przydać! Snippet'y, include'y, stock'i lub funkcje, tak uniwersalne lub tak przydatne, że aż grzech gdyby ktoś ich nigdy nie zapisał i o nich zapomniał. Nie zapomnij zamieścić swojego kodu!

  20 / 70
 3. Koduj z Magnetem

  Tutaj możesz przejrzeć materiały do odcinków a także zadać pytania odnośnie filmu. Kanał zajmuje się pomocą w formie poradników: Jak skonfigurować serwer cs:go; Nauka podstaw programowania; Wiedza o Sourcemodzie, Metamodzie i podobnych!

  25 / 76

0 tematów w tym forum

×
×
 • Dodaj nową pozycję...