Skocz do zawartości

Wszystko o pluginach

Ten dział poświęcony jest tylko i wyłącznie pluginom SourceMod. Znajdziesz tutaj różne artykuły oraz poradniki na temat konfiguracji pluginów bądź ich instalacji.

Zajrzyj do działu "Zbiór pluginów", znajdziesz tam wiele modyfikacji do SM napisanych przez naszych użytkowników forum, bądź wrzuć swój własny plugin i podziel się nim z resztą naszego community.
Jeżeli masz problem ze znalezieniem danej modyfikacji/pluginu ten dział również jest dla ciebie.

Podfora

 1. Artykuły i poradniki

  Kompendium wiedzy o wgrywaniu i konfiguracji pluginów! Zamieszczone tutaj są poradniki z dziedzin takie jak natywy, cvary, forwardy i tym podobne. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o konfiguracji swojego serwera, zajrzyj do tego działu!

  6 / 15
 2. Szukam pluginu

  Nie możesz znaleźć potrzebnego pliku na naszym forum? Pomożemy Ci wyszukać! Znajdź swój idealny plugin do paczki serwerowej. Chociaż zawsze możesz użyć wyszukiwarki, niektórzy mają większą wiedzę w tym zakresie lub mogą szybciej coś znaleźć

  292 / 1434
 3. Zbiór pluginów

  Wszystkie pluginy dostępne online! Pamiętaj, że wymagane jest udostępnienie kodu źródłowego w pliku .sp jeśli piszesz nowy temat! Możesz również uzyskać pomoc dla danego pluginu w jego unikalnym temacie. Pamiętaj dać plusa udostępniającym!

  157 / 1205

0 tematów w tym forum

×
×
 • Dodaj nową pozycję...