Skocz do zawartości

qwerty

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Darowizny

  0.00 PLN 

Reputacja

1 Nowy

Ostatnie wizyty

388 wyświetleń profilu
 1. Witam. Mam problem z pluginem, otóż chciałem napisać wtyczkę, która będzie banowała osobę jeśli napisze np. JD123. Starałem się sugerować innymi pluginami z internetu, ale to bez skutku #include <sourcemod> #include <sdktools> #pragma semicolon 1 #pragma newdecls required #define PLUGIN_VERSION "0.00" public Plugin myinfo = { name = "", author = "", description = "", version = PLUGIN_VERSION, url = "" }; public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("say", SayClient); RegConsoleCmd("say_team", SayClient); } public Action SayClient(int client, int args) {
 2. to chyba ty powinieneś uważniej czytać bo skąd mogę wiedzieć co ty robisz... Przecież napisałem co robię. XDD Nie wiem po co ci ta informacja ale ok. XD H2K_Vip i Vip Adi. Normalnie, korzystam ze sklepu SMS XDD Najwidoczniej to prawda.
 3. VIP - Custom1 SVIP - Custom2 VIP ma np. 110 HP a SVIP ma 125 HP
 4. Witam. Dodałem sobie na serwer dwie usługi - VIP i SVIP. Mój problem polega na tym, że jeżeli ktoś zakupi VIP'a a potem SVIP'a to te usługi nakładają się na siebie - np. gracze mają po 200 HP lub gracz wciąż posiada tag VIPa a nie SVIP'a w tabeli wyników. Macie może jakieś pomysły jak zniwelować ten problem? Pozdrawiam!
 5. Witam. Mam pytanie, czy serwer vps z poniżej oferty nada się na 1-3 serwery csgo? (128 TR) https://www.lvlup.pro/pl/oferta/vps-kvm/ Mam konkretnie na myśli serwer PL za 51.95 i 77.95 zł.
 6. Witam! Skąd można pobrać mapy na serwery Arena 1vs1 (am_), na +25 slotowy serwer. Na gamebanana.com jest bardzo mały wybór. Pozdrawiam!
 7. Dziękuję! Działa jak trzeba. :) Można zamknąć
 8. Ogólnie ta wtyczka bez pobierania userid działa bardzo dobrze tylko, że ja jeszcze dostałem zachcianki aby dodać tam UserID Ogólnie ta wtyczka ma na celu stworzenia listy graczy z ich IP, SID, Kraj itd. I wiem, że komenda "status" robi prawie to samo. Znaczy, ja chciałem dać userid do zmiennej aby potem te userid wyświetliło się w PrintToConsole. PrintToConsole(client, "# #%s %-21s %-16s %-10s %s", sUserId, sSteamId, sIPAddress, sCountry, sName);
 9. Witam! Jestem zielony w sourcepawnie także ten.. XD Do poniższego pluginu chcę dodać pobieranie UserID do zmiennej, lecz przy kompilacji mam takie błędy: plugin.sp(54) : error 092: number of arguments does not match definition plugin.sp(54) : error 092: number of arguments does not match definition Z czego co się dowiedziałem w internecie to jest chyba za dużo argumentów w GetClientUserId. I moim problemem jest to, że nie mam pomysłu jak pobrać UserID do zmiennej. //TU też jest kod public Action cmdPlayerList(int client, int args) { char sName[MAX_NAME_LENGTH +
 10. Jakoś do HostPlay.pl jestem sceptycznie nastawiony. Szczególnie po tej akcji z ze zmianą panelu i wyłączonymi serwerami przez 3 dni. (Chyba to tak było :P ) Jaki był powód zmiany hostingu z Pukawka.pl na Liveserver.pl?
 11. Witam. Jak wiadomo 1s1k.pl i pukawka.pl są to hostingi czołowe i najczęściej wybierane w Polsce. (Tak przynajmniej ja zaobserwowałem.) Chciałbym założyć serwer (only mirage, dd2, arena) i mam pytanie do ludzi, którzy mieli styczność z tymi hostingami - który według was jest lepszy i dlaczego? Głównie chodzi mi o jakość serwera (var, ping, ataki ddos itd.) Jeżeli ktoś chce inny hosting polecić niż te w/w to proszę śmiało pisać. ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...