Skocz do zawartości

BinaR

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Darowizny

  0.00 PLN 

Ostatnia wygrana BinaR w dniu 30 Listopada 2019

Użytkownicy przyznają BinaR punkty reputacji!

Reputacja

6 Raczkujący

Ostatnie wizyty

468 wyświetleń profilu
 1. BinaR

  Baza danych

  Robisz tabelę, w której umieszczasz 5 kolumn: SteamID, nick, punkty, zabójstwa i asysty z dopiskiem NOT NULL. Twoje zapytanie do bazy danych podczas dodawania nowego użytkownika zawiera tylko 4 wartości. Powoduje to niezgodność, ponieważ na początku deklarujesz, że pole `assists` ma nie być puste, a nic do niego nie wprowadzasz Innymi słowy zapomniałeś dodać jeszcze jednego zera do zapytania dodającego nowego gracza do tabeli 😉
 2. BinaR

  Problem

  To tak, parę spraw, bo troszeczkę tutaj namieszałeś. if (++client_spawned >= 0) {} Po co w ogóle ten warunek? Zawsze ilość spawnów gracza jest większa niż 0. Zostaw samo ++client_spawned, nie komplikuj sprawy. else if (GetUserFlagBits(client) == ADMFLAG_ROOT && client_spawned <= 2) Chcesz dodać HP gdy zrespisz się drugi raz, a robisz warunek na sprawdzanie czy gracz ma MNIEJ niż dwa respawny. Ten znak większości tak jakby ustawiony nie w tą stronę. Wykonując powyższe kroki powinieneś osiągnąć zamierzony efekt.
 3. BinaR

  hextags

  A w pliku jaką masz kolejność? Jak dobrze pamiętam, to musisz ustawić tag dla admina przed tym dla vipa, wtedy problem zniknie.
 4. BinaR

  Abner Res

  Pokaż jeszcze ten config z cfg/sourcemod i sprawdź, czy te pliki faktycznie się nazywają tak jak ustawiłeś w pliku.
 5. Overriders? Nie powinno być przypadkiem Overrides? Wkradła ci się literówka, tylko nie wiem czy występuje w pliku, czy w tym co napisałeś. Jeżeli masz tak w pliku - zmień nazwę tego drzewka na Overrides. @maxeo1144 jeżeli testujesz czy każdy ma vipa tylko na sobie, to się nie dziw, że wykrywa ci vipa. Skoro masz flagę ''z', to tak jakbyś miał wszystkie dostępne flagi. Zabierz sobie wszystkie flagi i wtedy sprawdzaj, jeżeli nie masz tego z kim robić.
 6. Już problem rozwiązany. PEWNA OSOBA nie zaktualizowała sourcemoda, choć myślałem, że to zrobiła, Do zamknięcia.
 7. Witam, od jakiegoś czasu (prawdopodobnie od aktualizacji csgo, która wprowadziła operację) na serwerze nie działa mi togsclantags i wypluwa taki błąd: L 11/29/2019 - 15:41:59: [SM] Exception reported: Failed to lookup SetClanTag signature. L 11/29/2019 - 15:41:59: [SM] Blaming: togsclantags.smx L 11/29/2019 - 15:41:59: [SM] Call stack trace: L 11/29/2019 - 15:41:59: [SM] [0] CS_SetClientClanTag L 11/29/2019 - 15:41:59: [SM] [1] Line 802, Z:\togsclantags.sp::CheckTags L 11/29/2019 - 15:41:59: [SM] [2] Line 649, Z:\togsclantags.sp::Command_Recheck Jaka może być tego przyczyna?
 8. Dzień dobry, przychodzę dziś z pytaniem dot. historii rund (w tabeli pomiędzy dwoma teamami: ). W jaki sposób można to wyłączyć? Czy jest to jakiś cvar? Czekam na odpowiedź, z góry dziękuję.
 9. To tak - Na pewno mieliśmy usunięte flagi (na screenie widać, że @NeQ ҳ̸Ҳ̸ҳ nie miał flag, to on wysłał zgłoszenie. Ja sam flagi miałem, na screenie też to widać), a serwer nie jest podpięty pod Sourcebans. Co do menu blokowania - tak jak wcześniej pisałem, NeQ nie posiadał żadnych flag. Dodatkowo, gdy NeQ wysłał zgłoszenie, pojawiła mu się również informacja o nowym zgłoszeniu (to chyba powinno się pojawiać tylko adminom) Pozdrawiam.
 10. Dobry wieczór, postanowiłem przetestować plugin na serwerze, znalazłem kilka błędów. Zacznijmy od tego, że wchodząc w menu (!report) oraz opcje, mimo uprawnień do moderacji zgłoszeń, wyświetla się komunikat na czacie, że nie posiadam do tego dostępu. Druga kwestia; nie posiadając flag admina, mogę bez problemu moderować zgłoszenia od innych graczy i blokować im wysyłanie zgłoszeń (innymi słowy; mogę robić to samo co admin. Trzecia rzecz - przy kompilacji pluginu, występuję pokazany błąd:. Dodatkowo myślę, że warto wstawić plik z polskimi tłumaczeniami w formacie UTF-8 bez BOM. Pozdr
×
×
 • Dodaj nową pozycję...