Skocz do zawartości

Merxy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Darowizny

  0.00 PLN 

Ostatnia wygrana Merxy w dniu 20 Maja

Użytkownicy przyznają Merxy punkty reputacji!

Reputacja

3 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeżeli wczytywanie trwa dłużej przy większej liczbie graczy, to po prostu wrzuć sobie logi w .sp pomiędzy kolejnymi stopniami i timerem. Będziesz wiedział, które linią zabierają tyle czasu w sposób łopatologiczny.
 2. Na hlmodzie nie widzę kodu źródłowego, ale dwa pierwsze pluginy bazują wejście do bazy na plikach konfiguracyjnych, więc zaczyna się ono później, niż typowe połączenie z bazą danych na starcie pluginu. Możliwe, że jest to kwestia optymalizacji, ale musiałbyś przeglądać cały kod i się zastanowić, czy warto coś zmieniać.
 3. https://wiki.alliedmods.net/Generic_Source_Events#player_team https://sm.alliedmods.net/new-api/events/HookEvent
 4. Planujemy założyć serwer Discord zrzeszający polską społeczność pewnej gry. Gra nie miała dotychczas żadnych for lub serwerów skoncentrowanych na polskiej społeczności, pomimo liczby graczy, która mogłaby zapewnić jej życie. Projekt nie przewiduje zarobków, a w wypadku rozwoju spodziewamy się większych nakładów, niż wpływów, dlatego nie możemy oferować wynagrodzenia za działania. Poszukujemy: - Osób, które tworzyły serwer Discord od zera (szczególnie dla społeczności liczących kilkaset osób i więcej) - Osób, które administrowały serwer Discord (szczególnie dla społec
 5. To ma być konkurencją dla OGP (https://www.opengamepanel.org/viewpage.php?page_id=13)? Do kogo to ma być skierowane? Po co ktoś miałby się na to decydować? Jak będzie wiadomo po co ktoś ma tego używać, to można się zastanawiać czego brakuje.
 6. Jeżeli ruszasz zombie reloaded nie potrafiąc rozwiązać takiego problemu, to sugeruję sobie odpuścić stawianie serwera, bo natrafisz na wiele gorszych problemów. Chyba, że nie potrafisz czytać: Requeriments: ZombieReloaded
 7. Jeżeli rozumiesz na czym polega problem (tutaj wyjaśnienie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Problem_komiwojażera) i znasz język, w którym masz to napisać (skoro studiujesz, to chyba znasz?; Jeżeli po roku go nie znasz, to może pora zmienić kierunek) to w zadaniu nie ma żadnego problemu. A jak chcesz płacić za każde kolejne zadanie, to korzystaj z facebooka, bo tam pełno jest grup o podobnej tematyce i mnóstwo chętnych na łatwy pieniądz. Ale to twoja strata.
 8. https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=2600668&postcount=5 ?
 9. Merxy

  Konfigurowanie menu

  Jeżeli nie kopiujesz tekstu z jakichś plików txt, albo innych źródeł, to lepiej stosować wbudowany system tłumaczeń. Więcej o nich znajdziesz tutaj: https://wiki.alliedmods.net/Translations_(SourceMod_Scripting)
 10. W OnPluginStart robisz hook: HookEvent("round_mvp", Nazwa); Tam wywołujesz funkcję: EmitSoundToClient Nie widziałem innego rozwiązania, ale dawno nie ruszałem tematu.
 11. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=293295 ?
 12. Merxy

  Problem sourcebans

  Nie jestem wskazać w tej liście konkretnego pluginu, który byłby problematyczny, ale nie wszystkie kojarzę, więc nie znaczy to, że go tam nie ma. Możesz spróbować wyłączyć większość dodatków i zostawić sourcebansy. Jeśli wtedy problem ustąpi, to możesz dodawać kolejne. Jeśli, jednak, problem będzie nadal występował, to będzie trzeba usuwać kolejne pluginy. Usunięcie tego pluginu: 19 "SourceBans++: SourceComms" (1.6.3) by Alex, SourceBans++ Dev Team powinno rozwiązać problem, ale raczej nie o takie rozwiązanie chodzi 😛
 13. Merxy

  Problem sourcebans

  Wrzuć listę pluginów, jeśli nie umiesz sam znaleźć, bo jeśli jest to osobny plugin, to w liście się musi znaleźć.
 14. Merxy

  Problem sourcebans

  A nie masz jakiegoś pluginu, który automatycznie nakłada blokadę? Może GOTV spełnia jakiś warunek i to jest powodem.
 15. To już prosta droga do celu, wystarczy czytać błędy i wiedzieć co się pisało. array must be indexed (variable "kolejka") - zmienna podana w nawiasie według deklaracji wymaga zaindeksowania, a w tym miejscu tego nie robisz argument type mismatch (argument 1) - typ argument nie zgadza się z oczekiwanym. Zwykle będzie to jeden z parametrów wywoływanej funkcji, który wysyłasz w złym typie. Nawias mówi ci, który argument jest błędny. Jak rozwiązać? Znaleźć funkcję i sprawdzić jaki typ zmiennej ma zadeklarowany do przyjęcia i taki typ zastosować jako parametr przy wywoływaniu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...