Skocz do zawartości

Alan

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Darowizny

  0.00 PLN 

Reputacja

0 Nowy

Ostatnie wizyty

327 wyświetleń profilu
 1. Generalnie mam taki mini-problem, ponieważ wgrałem plik, lecz trzeba ",jak uzyjesz natywu MBHOP_AddClientJumps to mozesz dodac komus dodatkowe skoki double,triple,quadruple itd jump" taką widaomość dostałem od osby, dającej mi plugin, niestety nie wiem jak tego użyć żebym dodał jumpy komuś... :V Pozdrawiam Proszę o pomoc.
 2. Alan

  ThreeJump Deathrun

  @dev Niestety, nie dodałeś pliku nox_ashop.inc, przez co nie mogę skompilować pliku. ~Pozdrawiam
 3. Alan

  ThreeJump Deathrun

  W jednym znaczeniu tak, ale zamiast doublejumpa ( 2 skoki ) , prosiłbym threejumpy (3 skoki) @Bioły
 4. W sensie wgrałem jakiś plugin z jump'ami lecz on nie działał na deathrunie, więc nie wiem czy do deathruna trzeba mieć jakiś specjalny plugin? Były jump'y, gdy np. stałem i wtedy skoczyłem, ale jak rozpędzony byłem to nie mogłem ich użyć. -
 5. Licznik prędkości jak na większości serwerach deathrun -Licznik na środku-
 6. Alan

  Timer [Chyba]

  Nie ten.. ;v macie inny?
 7. Alan

  Timer [Chyba]

  Mesharsky, możesz na prywatną wiadomość iść?
 8. Alan

  Timer [Chyba]

  @Mesharsky przetestuję, znasz ten plugin dobrze?
 9. Alan

  Timer [Chyba]

  Niestety nie wiem jak ten plugin, ale napisze w skrócie mam serwer DeathRun, który potrzebuje timera czyli wyliczania szybkości w skakaniu, jak i wyliczaniu rekordów "!wr", jeszcze żeby te wr działały to trzeba !strefa, nie wiem jak się ten plugin nazywa... znajdę go za darmo?
 10. /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/ADEPT_Jackpot%20.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/ADEPT_Jackpot.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/admin-flatfile.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/adminhelp.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/adminmenu.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/antiflood.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/basebans.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/basechat.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/basecomm.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/basecommands.smx /CS_GO/csgo/addons/sourcemod/plugins/basetriggers.smx
 11. -CZESC- * Wkroczyłem na ten temat w poszukiwaniu pomocy z pluginami od @Brum Brum na DeathRuna, próbował ktoś? ogólnie przechodząc do rzeczy, mam rzadko spotykany problem w sumie, ponieważ gdy uploaduje pliki do folderów przypisanych gdzie mam wgrać wszystko jest git, lecz jak restartuje serwer, zadna komenda nie dziala, tak jakby nic nie było.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...