Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj drogi moderatorze Czarny,

Dałeś mi ostrzeżenie słowne

image.thumb.png.e6f61334353f4c1db8acc028593215e9.png

czy mógłbyś nie robić z siebie przygłupa? Nie złamałem regulaminu forum ani czatu a sama osoba nie jest raczej użytkownikiem tego forum ;).

Cytat

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).

Zapoznaj się z tym - o to to to dotyczy np facebooka z którego Grzegorz (Grz3siu) korzysta.

Nawet powiem więcej, Grzegorz Wirkus przebywający aktualnie w Niemczech pod adresem ***

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj drogi techniku IPS,

na wstępie dodam że mam kompletnie wywalone w tą całą waszą dramę, chce by był na tym forum ład, skład i porządek.

3 godziny temu, daffyy napisał:

czy mógłbyś nie robić z siebie przygłupa? Nie złamałem regulaminu forum

Na wstępie tematu już go złamałeś :sadge:

obraz.thumb.png.917534a9e5aafa4781dd51cae6d186e1.png

czy mógłbyś nie robić z siebie przygłupa?

Dostałeś ostrzeżenie słowne i piszesz temat który ma na celu co? Dostarczenia Ci więcej atencji niż już masz na konkurencyjnym forum? Jeśli się nie zgadzasz z czymś od razu piszesz temat, nie ważne co by to było, chcesz tylko by to wyszło na światło dzienne. Może warto pomyśleć chociaż raz i rozwiązać coś co można było rozwiązać poprzez zwykły system zgłoszeń lub pw zamiast robić od razu post (mówi to między innymi podpunkt 7 regulaminu forum "Korzystanie z forum").

Zapoznaj się z tym - o to to to dotyczy np facebooka z którego Grzegorz (Grz3siu) korzysta.

To że coś dotyczy facebooka nie znaczy że dotyczy forum na którym podpisujesz się zwykłym nickiem, nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem, na avatar nie ustawiasz swojego zdjęcia, a w polu lokalizacja nie podajesz swojego pełnego adresu.

Nawet powiem więcej, Grzegorz Wirkus przebywający aktualnie w Niemczech pod adresem ***

Nawet jeśli coś takiego co podałeś dotyczyło by facebooka i go-code jednocześnie, to dalej w tym wpisie nie widzę żadnej wzmianki o pełnym adresie osoby korzystającej z danego serwisu.

Tak abstrahując lekko od tej sytuacji, może powiesz nam co ty byś zrobił gdyby to on lub ktoś inny udostępnił twoje pełne dane (gdzie mieszkasz, imię, nazwisko, zdjęcie), bo ja widzę w tym przypadku 2 scenariusze, ale z mojej perspektywy wybrałbyś ten drugi:

a) masz w to kompletnie wyjebane

b) piszesz Mesharowi bądź innej osobie z administracji by to usunął

Tak na koniec mojej wypowiedzi:

Sygnatura użytkownika

ŁAJCIOR 😎🤙

» Steam

» Discord: MartinezMajkutez#0001
» PluginyCS.pl - Rynek pluginów SourceMod

» SkillHost.pl - Hosting VPS - z kodem PLUGINYCS -15%

• Lubię to!
  • Kocham to
Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)

• Dodaj nową pozycję...