Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W dzisiejszym poscie, tak wlasciwie mam do zaoferowania siebie, a dokladniej zostanę adminem serwera/opiekunem serwera/moderatorem forum.

Coś o mnie:

Hej hej! Jestem Kamil, mam 14 lat chodzę do 8 klasy podstawówki. Moim marzeniem jak i zarówno hobby jest zostać programista/programowanie, co prawda umiem już kilka języków (JS, PHP, HTML) , ale sądzę że stać mnie na coś więcej, po podstawówce chciałbym iść na technikum w kierunku techniczno-informatycznym, Jestem miły, sprawiedliwy, ambitny, odpowiedni, adekwatny, jestem młodym "chłopczykiem" który pnie się do góry, i chce spełniać własne marzenia. Bylem Administratorem serwera Only Mirage na pykamy.pl, a opiekunem serwera/moderatorem forum niestety lub stety, nigdy nie bylem ale moim zdaniem warto probowac nowych rzeczy.

Oferuje:

- Dojrzalosc, cierpliwosc, sprawiedliwosc, adekwatny.

- Nie mam piskliwego glosu, czasami mi sie zdarzy poniewaz aktualnie przechodze mutacje.

- Doswiadczenie w adminowaniu serwerow jak i w CS:GO, i CS 1.6.

- Ucze sie szybko.

To tyle, jezeli ktos by byl tak zyczliwy zeby przyjac mnie, albo zrobic mi "Rekrutacje" i wydac werdykt prosze pisac w komentarzu, lub na pv.

Pozdrawiam,

Z fartem

Discord: kamil junior#4578

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ty tam na tej sieci degrada dostałeś, a oto jego cytat:
"Niestosowne zachowanie do użytkowników to już nie pierwszy raz gdy się zwraca Ci uwagę, ranga administratora uderzyła Ci w głowę, przy awansie jednego z administratorów nawet już straszyłeś, że jeżeli zobaczy ze coś zrobi to go banujesz."🤣

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Zyzkaa napisał:

Jak ty tam na tej sieci degrada dostałeś, a oto jego cytat:
"Niestosowne zachowanie do użytkowników to już nie pierwszy raz gdy się zwraca Ci uwagę, ranga administratora uderzyła Ci w głowę, przy awansie jednego z administratorów nawet już straszyłeś, że jeżeli zobaczy ze coś zrobi to go banujesz."🤣

Poza tym jeszcze chcialbym dodac, ze jezeli chodzi o ta sytuacje z administratorem "LALYOU" to przyznalem ze troche debilizm z mojej strony wtedy byl, bo git ziomek. A jak chodzi o zuze, to nie mialem o to bolu du*y ani nic z tych rzeczy. Ciekawe jak ranga administratora mi odbila do glowy, skoro najwiecej w miedzy casie w sumie odwalalem roboty u was :)), "Niestosowne zachowanie do użytkowników "  Czekaj co? Dobra prawda w jednym jest, jakos z 2tygodnie temu faktycznie nie dobrze sie zachowalem do uzytkownika/ow, i poza tym nie zgadzam sie w ogole z tym punktem. Jeszcze raz Pozdrawiam Zuzo.

image.png.32cca8ab9b42e3c3e7dd035dc3404421.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...