Skocz do zawartości

PepeKOZAK

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gdy używam komendy na chacie drużynowym to się ona nie pojawia D:
 2. Działa bardzo dobrze :D Temat do zamknięcia.
 3. Mam taki problem D: Wysyła mi dwie wiadomości na chacie do swojego teamu.
 4. Wrzucę zaraz na mój serwer jeszcze raz i zobaczę
 5. @SUPER TIMOR Potrzeba Twojej pomocy
 6. \Desktop\scripting\granaty2.sp(66) : error 048: array (s do not match Chciałem jeszcze, że po wybraniu np. smoke napis zmienił się na szaro. Trzeba to chyba zrobić przez ITEMDRAW_DISABLED, ale nie wiem do końca jak.
 7. \Desktop\scripting\granaty2.sp(66) : warning 219: local variable "ExplodeString" shadows a variable at a preceding level \Desktop\scripting\granaty2.sp(66) : error 001: expected token: ";", but found "(" \Desktop\scripting\granaty2.sp(66) : warning 215: expression has no effect \Desktop\scripting\granaty2.sp(66) : warning 203: symbol is never used: "ExplodeString"
 8. Witam! Chciałem zrobić menu wyboru granatów, czyli np. gracz wybiera z menu he, 2xflashbang oraz smoke, a na początku rundy dostaje te cztery granaty. Mój kod wygląda następująco: Po wgraniu pluginu na serwer dostaje tylko jeden granat, a nie cztery.
 9. Sprawdzę czy działa i dam znać 😄 Ale i tak dzięki.
 10. Z tego co widzę, to ten plugin działa tak, że daje tylko jeden z wybranych granatów. Ja natomiast chciałem zrobić, żeby gracz mógł wybrać sobie z menu np. tylko HE i Flashbang, i żeby dostawał tylko te dwa granaty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...