Skocz do zawartości
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

bakusiovskyyyy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Raczkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Osobiście korzystam z Mapchooser Extended (https://github.com/Totenfluch/sourcemod-mapchooser-extended) i dotychczas nie miałem z nim żadnych problemów. Niedawno rzuciła mi się w oczy odnowiona wersja, lecz jeszcze z niej nie korzystałem: https://github.com/Kxnrl/Mapchooser-Redux
 2. Serwer musisz mieć postawiony na domyślnym porcie (27015), a potem wystarczy dodać do swojej strefy DNS rekord typu A, w którym podasz samo IP serwera. Mogę się mylić, bo robiłem to dosyć dawno, a też ekspertem nie jestem, ale masz przykład w załączniku, IP oczywiście jakieś randomowe. EDIT: Tak to wygląda na hostingu MyDevil.NET ?
 3. Ja jebe... Nie zwróciłem na to uwagi, mój błąd -_- Dobra, dzięki ludzie za odpowiedzi, zj****a mapka, temat do zamknięcia xD
 4. Pomyliłem się w pierwszym poście, mam to ustawione na 0. Przykładowo na mapce https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1596458806 nie usuwa deagli, które widocznie respią się po chwili od rozpoczęcia rundy (tak przynajmniej zgaduję). Tego też próbowałem, niestety nie pomaga ? Próbowałem zrobić to z timerem (0.2-1.0 sek.), lecz także nie pomagało, jedyne co to potrafiło czasem zbugować graczy, usuwało ręce itd. EDIT: https://www57.zippyshare.com/v/VWkGqs2e/file.html <- tak to wygląda, przykładowa runda Dodgeball (https://github.com/Franc1sco/1v1-Dodgeball) ? Myślę, że warto wspomnieć, iż tak to wygląda po użyciu mp_weapons_allow_map_placed 0, wcześniej na mapie jest o wiele więcej broni, które jak widać znikają przez cvar, niestety nie wszystkie ?
 5. Siemanko, jestem w trakcie tworzenia serwera z arenkami i żeby nie było zbyt pięknie, pojawił się problem, na który nie mam już pomysłu. Mianowicie chodzi mi o bronie respione przez mapę. Myślę, że wiadomo co mam na myśli ? Przykładowo w przypadku rundy flash-only na mapie, która respi bronie, gracze mogą je podnieść, co jest kompletnie bezsensowne. Jedyne co to zmieniłem wartość cvar mp_weapons_allow_map_placed na 1, co częściowo rozwiązało problem. Niestety tylko częściowo. W momencie kiedy gracz zrespi się w miejscu, gdzie pojawia się broń, ten ją otrzymuje. Ma ktoś jakieś pomysły? ?

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Dodaj nową pozycję...