Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

KoOsTeK

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Robiłem właśnie tak jak pisałeś tam Szogun jednak widocznie po kompilacji źle coś poplątałem... Na szczęście wszystko fajnie się udało tym razem. Może nerwy mnie zjadły. Dzięki wielkie za pomoc! Można zamknąć.
 2. Cześć. Korzystam z pluginu na skiny/kosy. I teraz mój problem polega na tym, że siedzę tak i dumam jak tutaj wrzucić aby StatTrak i NameTAG był na flagę ale nic mi nie wychodzi. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Wcześniej jakoś udało mi się przerobić menus.sp i po kłopocie a teraz nie wiem jak to wrzucić... Chyba, że to teraz jakoś inaczej wygląda ;/ menus.sp :
 3. Sorry za odświeżenie tematu ale szukam właśnie takowego pluginu do rozgrzewki. Próbowałem ten co podrzucił Yamakashi ale niestety muzyka się nie odtwarza. Jest ktoś w stanie pomóc? Chciałbym żeby była też opcja wyciszenia.
 4. Samo zaktualizowanie jednak nie pomogło. Zmieniłem plugin na ten podany przez @VestSmart O efektach poinformuje za jakiś czas.
 5. Zaktualizowałem Sourcemoda i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na razie nie mam żadnych errorów w logach. Dam znać po kilku dniach jak to wygląda. Dzięki za pomoc.
 6. Korzystam z tego.
 7. Witam. Mój problem polega na tym, że od czasu do czasu gracze (nie wszyscy) na serwerze stają w miejscu i nie mogą się ruszyć. Jedynie możliwe jest operowanie myszką i zmiana broni. Nie zawsze tak się dzieje bo zdarza się że przez kilka map nie ma tego problemu, a później znowu. Nie wiem za co tutaj się brać i czym to może być spowodowane. Zastanawiam się czy plugin noblock mógłby temu zapobiec ? Error logi sourcemod :
 8. Śmieszna sprawa. Cały czas bawiłem się z tą kompilacją i udało mi się to zrobić jeszcze przed tym jak @Yamakashi napisałeś swoją odpowiedź. Mianowicie usunąłem z pliku .sp te mapy : Potem zmieniłem wartość : #define STANDARDMAPSMAX 12 na #define STANDARDMAPSMAX 7 i udało mi się skompilować plugin. Po wejściu na serwer i przetestowaniu tego wszystkiego zadziałało! BS'y są granę rotacyjnie raz A, raz B. Dzięki mimo wszystko za pomoc! Pozdrówka!
 9. Usuwałem to : i przy kompilacji wyskakuje mi taki błąd : plugin.sp(35) : error 052: multi-dimensional arrays must be fully initialized
 10. Cześć. Chciałbym żebyście pomogli mi przerobić nieco plugin BSLimiter. Mianowicie chodzi o to aby dodać rotację BS'ów. Czyli raz jest grany bombsite A, a np w drugiej rundzie jest grany bombsite B i tak na zmianę. W tym pluginie aktualnie sytuacja wygląda tak, że na mapach, które nie są zawarte w kodzie czyli mirage,cache,overpass ta rotacja BSów występuje. A na mapach dd2,inferno,nuke,train,cbble grany jest jeden BS, który jest podany w pluginie. Co muszę przerobić/zmienić żeby na wszystkich mapach była rotacja bombsite'ów? Próbowałem usunąć te mapy i skompilować plik ale wyskakują mi przeróżne błędy. Nie do końca ogarniam to wszystko.
 11. Plugin działa cacy. Obecnie na mapach, które są wypisane w .sp czyli : de_dust2, de_train, de_inferno, de_cbble grany jest non stop jeden BS. Taki, który jest wpisany w pluginie. Na innych mapach typu mirage, cache są grane raz bombsite A, a raz B. I tak na zmiane. Chciałbym żeby na mapach wyżej podanych również były grane BSY na zmianę. Co muszę dodać/zmienić w pliku .sp?
 12. Witam. Czy jest szansa dodania kolorku do tekstu wyświetlanego na czacie?
 13. Hmm... Faktycznie. Zmieniłem tryb z turniejowego na uproszczony i nie ma tych przeklętych kropek. Problem polega na tym, że ja nie chcę korzystać z uproszczonego trybu tylko z turniejowego ?
 14. Dodać mogę, że przed chwilą przerzuciłem WSZYSTKIE pliki serwera na swój komputer i potem wrzuciłem na serwer testowy i tam nie było żadnego problemu z tymi kropkami... ?
 15. Witam. Czy wie ktoś może gdzie mogę się dostać żeby zlikwidować te kropki widoczne na zdjęciu? Korzystam z pluginu ChatProcessor ale w plikach .cfg nie takich cudów, a innych pluginów na tagi nie instalowałem. Zamotałem się i nawet nie mam pojęcia kiedy te kropki się pojawiły i ciężko jest zlokalizować przy którym pluginie to się pojawiło Tak samo pokazuje mi te kropy jak rzucam granat itp.

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...