Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

jigsaw

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jigsaw

 1. <tutaj pojawia się link do strony z nielegalną działalnością, który został usunięty przez Ekipę go-code.pl, prosimy nie promować używania tokenów gdyż jest to działanie "chroniące" przed banami na tokeny, tym samym pozwalające uniknąć słusznej kary jaka nakładana jest na serwer przez valve>
 2. Wyskakuje taki komunikat a w konsoli komunikat
 3. Witam, po ostatniej aktualizacji CSGO tokeny przestały mi działać. Po wejściu na serwer od razu wyrzuca do menu głównego gry. W konsoli pojawia się taki komunikat Problem występuje jak się używa jednego api do kilku serwerów.
 4. Nie wiem dokładnie który plik odpowiada za to: https://github.com/shavitush/bhoptimer/blob/master/addons/sourcemod/scripting/shavit-zones.sp https://github.com/shavitush/bhoptimer/blob/master/addons/sourcemod/scripting/shavit-core.sp https://github.com/shavitush/bhoptimer/blob/master/addons/sourcemod/scripting/shavit-wr.sp
 5. Dziękuje wszystkim za pomoc! Można zamknąć!
 6. Przy próbie dodanie wyskakuje mi błąd.
 7. Chciałbym przerobić go tak żeby TT mógł zabić wszystkich, a zabić TT mogła tylko osoba 1 w kolejce.
 8. Cześć, w jaki sposób mogę uzyskać taki efekt: arena.mojadomena.pl
 9. Chciałbym zmienić w shavit'cie: Usuwanie gravitki w start zone Start timer'a po opuszczeniu start zone. Pod !wr pokazanie rekordów mapy, bez wcześniejszego wybierania stylu.
 10. Dobra, okazało się że inny plugin to bugował. Dziękuje bardzo serdecznie za poświęcony mi czas :)
 11. Jest kilka osób na serwerze, niezależnie czy wyjdzie TT czy CT to i tak ta osoba dostaje bana. A powinien dostawać tylko CT.
 12. Jednak dobrze że nie zamknęliście bo jest mały błąd. Plugin banuje osoby CT jak i TT, a powinno tylko TT.
 13. Po wyjściu osoby, wiadomość jest wysłana na czat, ale osoba nie dostaje bana.
 14. plugin dziala, tylko troche inaczej niż chciałem. Chciałem aby po opuszczeniu serwera gdy osoba jest po TT dostawała bana., Obecnie jest tak, że osoba dostanie bana tylko wtedy jak zmienia drużynę ręcznie.
 15. @Brum Brum nie działa, osoba nie dostaje bana.
 16. A mógłbyś dodać żeby wypisywało na czacie że ten ktoś dostał bana i na ile?
 17. Szukam pluginu który by dawał bana za wyjście po stronie TT.
 18. Potrzebuję przerobić plugin shavita, konkretnie timer. Chciałbym aby w każdym momencie timer wyglądał tak samo, niezależnie czy jest w start zonie, podczas gdy leci czas w timerze, lub w miejscu gdzie nie ma zone'ów np. TT. Chciałbym aby timer wyglądał mniej więcej jak ten na przykładzie. Jeśli może to ułatwić to nie musi przypominać tego z przykładu ale ważne żeby zawierał te funkcje z przykładu.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...