Skocz do zawartości

fabko

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana fabko w dniu 15 Listopada 2018

Użytkownicy przyznają fabko punkty reputacji!

Reputacja

12 Raczkujący

Ostatnie wizyty

733 wyświetleń profilu
 1. fabko

  Fabko - Opinie

  To nie gomod, tylko głównie zestawy muzyczne, z których sam teraz nie jestem dumny:)
 2. fabko

  Fabko - Opinie

  No tak jak pisałem, nie dysponuje już takim czasem jak wcześniej, ale postaram się wrócić do tego co było, bo fakt, zbyt mało czasu na to poświęcam. Najlepiej jakbyś mi wypisał listę wszystkich błędów i podesłał, bo dzisiaj wieczorem, koło 21 będę wolny już i mogę się tym zająć:)
 3. fabko

  Fabko - Opinie

  Bo wszedłem tutaj całkiem przez przypadek - chciałem w google coś sprawdzić, przypadkowo wszedłem tutaj i zobaczyłem temat. Nie było mnie dosyć długo przy komputerze, bo nie miałem na to czasu. Paczkę kupiłeś do używania, tak, ale te pluginy, które były podpisane jako "do testów" nie były jako standardowy dodatek, tylko dla ciebie, żebyś sobie je sprawdził. Gomoda ci poprawiłem, pisałeś, że jest okej, mieliśmy zająć się surfem, nowymi piosenkami i benefitami za forum w nicku, ja wiem, że to nie jest dużo roboty, tylko bardzo ogranicza mnie czas. Często nie mam dostępu do komputera teraz i nie mam jak tego robić. Zrezygnuję z kilku rzeczy i już dzisiaj wieczorem będę dostępny i postaram się też być częściej, żeby utrzymywać ten support lepiej:)
 4. fabko

  Fabko - Opinie

  To może trochę wyjaśnień. Nie przeznaczam już na to tyle czasu, ile przeznaczałem go kiedyś. Zajmuje się innymi rzeczami i chociaż wszystko staram się łączyć - nie wychodzi to zbyt dobrze. Ceny, które były pokazane na fabko.ovh były cenami przesadzonymi, fakt, ale stronki nie aktualizowałem, bo nie miałem czasu, a pluginów z niej nie sprzedawałem. Pluginy, pod którymi się podpisuje są moje, supportu również udzielam, jak tylko pozwala mi na to czas. Dawno nie odwiedzałem forum zaczynającego się na literkę "p", ale co do tej opinii też chętnie się wypowiem. Ten pan kupił u mnie paczkę codmoda, zwykłą, jaką miałem na youtubie, zainstalowałem mu ją na serwerze, zrobiłem wszystko co chciał i podobało się. Następnie zniknął, w międzyczasie zaakceptowany został mój temat na giełdzie forum z początkiem "mpc", a w/w osoba wróciła do żywych, po około roku nieobecności i się o to do mnie przyczepiła. Pomimo tłumaczeń, że nie został on nigdzie sprzedany - nic to nie dało. I teraz głównie do tematu: Napisałem Ci, że zrobię to chyba tydzień temu w nocy, fakt, okazało się, że mam pilny wyjazd i od tamtego czasu nie zaglądałem na komputer. Nie napisałeś nic niestety o tym, że gomod został naprawiony w taki sposób, że ci odpowiadał, mieliśmy zająć się później surfem, w którym wypisałeś mi błędy i benefitami za forum w nicku. Co do pluginów na darmowego vipa od godziny do godziny - w paczce był napisany, że jest do testowania, wrzuciłem to jako "dodatek", żebyś sprawdził jak działa i czy w ogóle działa, to samo z resztą pluginów, a było ich chyba trzy z dopiskiem "do testów" prawdopodobnie. Nie mam jak teraz tego sprawdzić, bo nie mam dostępu do komputera, piszę z laptopa. Jestem bardzo zabiegany od pewnego czasu, dlatego bardzo ciężko połączyć mi życie prywatne i to, co w nim robię z tym, czym bardzo dużo zajmowałem się kiedyś tutaj.
 5. Przyzwyczajenie, jak wyświetlam w menu to zawsze robiłem tak, że pisałem menu.SetTitle("Witaj, %N...", client); A na chacie pobieram te wartości z GetClientName, choć wiem, że można %N?
 6. patrz gdzie klepie kod haha jestem chory i innej mozliwosci nie ma Mega wielkie dzięki, faktycznie klamra "]" zamiast "}" się wkradła, plugin pięknie się kompiluje Wielkie dzięki!
 7. public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("sm_gang", WywolanieGangow); RegConsoleCmd("sm_gangi", WywolanieGangow); RegConsoleCmd("sm_g", WywolanieGangow); AddCommandListener(ChatSay, "say"); AddCommandListener(ChatSay, "say_team"); LoopValidClients(i) { LadowanieSteam(i); } HookEvent("player_spawn", Event_PlayerSpawn); HookEvent("round_start", Event_RoundStart); HookEvent("round_end", Event_RoundEnd); } public Action WywolanieGangow(int client, int args) { MenuGlowneGangow(client); return Plugin_Handled; } void MenuGlowneGangow(int client) { Menu menu = new Menu(MenuGangowHandler); if(ga_bMaGang[client]) { menu.SetTitle("Menu główne gangów\nTwoje monety: %i\n \nAktualny gang: %s\nStan graczy w gangu: %i/%i\n \n", g_iMonety[client], ga_sNazwaGangu[client], ga_iWielkoscGangu[client], g_iWielkoscGanguMaks.IntValue + ga_Wielkosc[client]); } else { menu.SetTitle("Menu główne gangów\nTwoje monety: %i\n \nAktualnie nie należysz do żadnego gangu!\n \n", g_iMonety[client]); } menu.AddItem("1", "Stwórz gang"); menu.AddItem("2", "Zaproś do gangu"); menu.AddItem("3", "Członkowie gangu"); menu.AddItem("4", "Umiejętności gangu"); menu.AddItem("5", "Pokaż najlepsze gangi"); menu.AddItem("6", "Opuść gang / Rozwiąż gang"); menu.ExitButton = true; menu.Display(client, MENU_TIME_FOREVER); } C:\Users\Fabian\Desktop\KOMPILACJA SMRPG MOD 1.8\fk_gangi.sp(72) : error 017: undefined symbol "WywolanieGangow" // C:\Users\Fabian\Desktop\KOMPILACJA SMRPG MOD 1.8\fk_gangi.sp(73) : error 017: undefined symbol "WywolanieGangow" // C:\Users\Fabian\Desktop\KOMPILACJA SMRPG MOD 1.8\fk_gangi.sp(74) : error 017: undefined symbol "WywolanieGangow" // C:\Users\Fabian\Desktop\KOMPILACJA SMRPG MOD 1.8\fk_gangi.sp(76) : error 017: undefined symbol "ChatSay" // C:\Users\Fabian\Desktop\KOMPILACJA SMRPG MOD 1.8\fk_gangi.sp(77) : error 017: undefined symbol "ChatSay" // C:\Users\Fabian\Desktop\KOMPILACJA SMRPG MOD 1.8\fk_gangi.sp(81) : error 017: undefined symbol "LadowanieSteam"
 8. Hej, szukam rozwiązania pewnego problemu. Skończyłem pisać gangi, próbuję je przekompilować i dostaję errorów z nieznanymi funkcjami, które wywołuję w kodzie. Problem polega na tym, że każda z nich jest zadeklarowana. Pokażę to na przykładzie wywołania funkcji komendą: Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim, jest tak z kilkoma funkcjami, po kompilacji nie ma zadnego fatal erroru, a errorów wyświetla się 16, większość z wywoływaniem funkcji. Plugin ma około 1700 linijek, errory pokazują się do linijki 600, w której nie ma nic szczególnego
 9. Ranking ten nie był w żaden sposób edytowany, choć możesz sprawdzić, tutaj masz link do oryginału: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299311 Sam tego pluginu nie polecam, około rok temu jak jeszcze miałem swój serwer też były spadki i to prawdopodobnie przez ten plugin. Teraz używam swojego, możesz też faktycznie zaopatrzyć się w plugin od @Mesharsky lub może rankme?
 10. overlay? To może taki dowód będzie dobry http://prntscr.com/ksti96
 11. To mój plugin, koderzów już nie ma, dlatego udostępniam go tutaj. http://prntscr.com/ksgjok
 12. Tu dodam jeszcze wersję tylko na menu, dość dawno napisane: fk_AdministracjaOnlineMenu.sp
 13. Opis Plugin dodaje możliwość wpłacenia dolarów z gry do ruletki i ich ewentualnie (w przypadku dużego szczęścia?) potrojenie. Długo nie był już testowany, jeżeli będą występować jakieś problemy - dajcie znać. Screenshoty Po losowaniu: Download fk_ruletka.sp
 14. Taki mały systemik kluczy i skrzynek na serwerze A tutaj po losowaniu:
 15. Plugin wyświetla menu z dodatkami dla graczy. Gracz z flagą "o" ma do wyboru dodatkową opcję - wybór karabinu. Przepraszam za grafikę losów w tle? fk_losoweMenu.sp
×
×
 • Dodaj nową pozycję...