Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

live4net

Przedstawiciel Firmy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

live4net last won the day on October 2

live4net had the most liked content!

Community Reputation

22 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam ochotę zrealizować jakiś nowy projekt, jednak na chwilę obecną brakuje mi pomysłu. Jeśli masz jakiś pomysł i nie jesteś go w stanie sam zrealizować np. z powodów: - braku umiejętności programowania, - braku finansowania, - braku działalności gospodarczej, - braku doświadczenia, - lub innych niewymienionych powyżej, możesz śmiało do mnie pisać. Przedstaw swoja propozycję, jeśli uznam, że wszystko się spina i projekt ma szanse powodzenia, to z chęcią wejdę w Twój projekt. Projekt nie musi być powiązany z CS:GO. Nie interesują mnie jednak projekty sieci serwerów, ponieważ w jeden jestem już zaangażowany.
 2. Kilka rzeczy optymalizacyjnych: Skoro wyzwalaczem pluginu jest wciśnięcie "R", to jest to warunek, który powinieneś sprawdzić w pierwszej kolejności. Obecnie sprawdzasz najpierw czy client jest dobrym clientem (niepotrzebne - zły client nie jest w stanie przycisnąć przycisku), w drugiej kolejności sprawdzasz jaką ma flagę, następnie sprawdzasz jaką trzyma broń i dopiero na końcu sprawdzasz przycisk. Nie ma sensu wykonywać tych wszystkich porównań, jeśli ktoś nie wciska R - ten warunek powinien być sprawdzony w pierwszej kolejności.
 3. Nowości w sklepie: aktualizacja pluginu do CS:GO (nowe menu, łatwiejsze wprowadzanie kodów, automatyczne logowanie do sklepu, zakup za środki z portfela) aktualizacja pluginu do CS 1.6
 4. Nowości w sklepie: Dodano możliwość zakupu kredytów w serwisie GoBoosting.pl za środki zgromadzone w sklepie. Dodano obsługę serwerów działających na AMXX (np. CS 1.6). Obsługa CS 1.6 realizowana jest za pomocą dedykowanego pluginu.
 5. wejdź bez www - https://goboosting.pl Później zrobię przekierowanie, żeby adres z www od razu przerzucało na adres bez-www 🙂
 6. Wersja skompilowana, wraz z wszystkimi plikami w jednym archiwum. Wystarczy wypakować. https://goboosting.pl/download/goAFK.zip
 7. Każdy, kto założył sieć lub swój serwer, staje przed problemem, w jaki sposób sfinansować dalsze utrzymanie serwera. Pierwszym krokiem do tego, jest postawienie sklepu z usługami. Zachęcam do obejrzenia instrukcji, w jaki sposób założyć sklep w serwisie sklepcs.pl. Najważniejsze funkcje sklepu: - płatność za pomocą PSC, PayPal, Przelew, Blik, Skiny CS:GO, SMS. - plugin na serwer CS:GO, umożliwiający zakup usługi z poziomu serwera. - sklep utrzymywany jest na naszym serwerze - nie musisz martwić się o kopie zapasowe, oraz posiadać własnego hostingu www. Większość aktualizacji jest także wdrażana bez Twojego udziału. - brak limitu podpiętych serwerów. - wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. - najdłuższy staż na rynku, wśród sklepów, których autor w dalszym ciągu oferuje wsparcie i aktualizacje. - wiele, wiele więcej - jest to najbardziej rozbudowany sklep cs w Polsce - jeśli ktoś uważa, że inny sklep ma więcej funkcji, nie jest to prawdą 🙂 sklepcs.pl
 8. Zabiorą Ci to po prostu z tego co masz na koncie PayPal. Jeśli prowadzisz jakiś sklep i regularnie przychodzą do Ciebie wpłaty, to w końcu będą mieli skąd ściągnąć
 9. Na pewno wielu z Was się z tym spotkało, ale czy ktoś z Was wie, czy można się jakoś przed tym bronić? W przypadku wysyłki towaru fizycznego, nie ma problemu - wystarczy zdjęcie listu przewozowego. Co jednak zrobić w przypadku sprzedaży przedmiotów lub usług przez internet? Byłem członkiem sporów, w których prowadziłem bardzo długie dyskusje, w których swoje racje potwierdzałem screenami i logami, w których kupujący kłamał i zmieniał zdanie co chwilę (podobnie jak teraz GoldeneK) i PayPal przyznawał zwrot. Byłem też członkiem sporów, na które miałem całkowicie wylane i nawet nie odpisałem i PayPal zwrotu nie przyznawał. A Wy jakie macie spostrzeżenia, jeśli chodzi o spory?
 10. I co najważniejsze, reklama kosztuje tylko jeśli działa. Jeśli nikt nie wejdzie na reklamowany serwer, to admin nie straci żadnego grosza. W przeciwieństwie do konkurencji, gdzie często, nawet bardzo droga reklama potrafi nie przynieść żadnych rezultatów. Oczywiście są statystyki ile było wejść na serwer, ile unikalnych graczy, ile godzin w sumie gracze spędzili na serwerze, itp.
 11. Gametracker nie ma możliwości wykryć, czy ktoś jest botem czy nie. Bez hasła rcon można pobrać jedynie nick, fragi i czas gry gracza. Wystarczy, że gracz, który jest wykryty jako BOT zmieni nick i już nie jest wykrywany jako bot. Na jakiej podstawie gametracker niektóre nicki oznacza jako boty? Nie mam pojęcia. Czasami są to proste nicki typu "Maciuś", a czasami bardzo skomplikowane typu "[PROS] %&@ Maniak | jakas.strona.pl"
 12. Najlepsza reklama to goboosting. Placisz tyle jaki jest efekt - w obecnej chwili efektu raczej nie ma, wiec nic za reklame nie zaplacisz ? no ale w przyszlosci kto wie... Moze ruszy z kopyta.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...