Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Nikita Chruszczow

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Nikita Chruszczow last won the day on September 18

Nikita Chruszczow had the most liked content!

Community Reputation

23 Początkujący

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. 1. Dodałeś ptaha? 2. Edytowałeś plik core.cfg?
 2. Również zapraszam na Priv, zrobię to za kwotę 10 hrywien.
 3. Zapewne ustawia plugin w sekundach, ustawiłeś na 98 minut, wpisz: 604800
 4. Nie ja to pisałem, a w dodatku jest to "xxx" temu pisane.
 5. Sieć serwerów Venatuss.com Zaproszenie Witam, jestem właścicielem sieci Venatuss. Chciałbym was serdecznie zaprosić na turniej „Polski Turniej Sieci serwerów CS:GO #1” Jest to pierwszy turniej, który chcemy zorganizować, ponieważ jest wiele starych jak i nowych powstałych sieci, które nie mają ze sobą żadnych znajomości oraz kontaktów. Jesteśmy zdania, że budowanie takiego wielkiego projektu jak sieć serwerów jest zabawą, dlatego wybiegliśmy z taką inicjatywą, by właśnie taki konkurs jak najbardziej zorganizować. Na czym będą polegały rozgrywki? Oczywiście rozgrywki będą rozgrywane w systemie 5v5 BO1, gdzie grupy będą dzielone na 4 drużyny. Każda drużyna w grupie rozegra mecz z każdym oraz mecz rewanżowy. Wychodzą z grupy dwie drużyny, które mają najwięcej punktów (3 wygrana, 1 remis, 0 przegrana). Gdy zdarzy się opcja, że drużyny będą miały po równo punkty, liczy się ilość wygranych rund. Następnie osoby wychodzące z grupy trafiają do drabinki, gdzie będą rozgrywane mecze, aż do samego finału w systemie BO1, następnie Ćwierćfinały jak i Półfinały w systemie BO3. Sam mecz Finałowy jest rozgrywany w systemie BO5. Jak wziąć udział w rozgrywkach? - Trzeba skompletować drużynę 5 osobową ze statusem konta PRIME. Osobą zgłaszającą musi być Właściciel Sieci. - Trzeba drużynę zgłosić w odpowiednim dziale na naszym forum (->KLIK<-). - Drużyna zostanie zatwierdzona przez organizatora turnieju. Wstępne rozpoczęcie turnieju jak i losowania grup przewidujemy na 09.11.2019 godz. 20.00 Od tego momentu każda sieć serwerów informowana o wszystkich rozgrywkach. Prosimy o danie nam odpowiedzi na naszej sieci w wiadomości prywatnej do właściciela „lux1one” do dnia 5.11.2019 ponieważ przed nami jest jeszcze wiele spraw organizacyjnych. Jeżeli posiadasz odpowiednie pytania co do turnieju serdecznie zapraszamy na nasz komunikator głosowy TS3 (IP: www.venatuss.teamspeak.pl) Planowane spotkanie 26.10.2019 o godzinie 21:00 *regulamin zostanie wysłany po potwierdzeniu obecności na turnieju Serdecznie zapraszamy, Właściciel Lux1one www.venatuss.com Nie wiedziałem jaki dział, z góry przepraszam ❤️
 6. Użyj tych 2 pluginów i po problemie 😜
 7. W tym temacie na samym końcu masz podany w spoilerze przykład na karambicie, jak ustawić kosę dla VIP'a. Zamień to: Format(buffer, sizeof(buffer), "%T", "weapon_knife_karambit", client); menu.AddItem("33", buffer, g_iKnife[client] != 33 ? ITEMDRAW_DEFAULT : ITEMDRAW_DISABLED); Na: Format(buffer, sizeof(buffer), "☆ VIP | Karambit", client); if (GetUserFlagBits(client) & (ADMFLAG_CUSTOM3) == (ADMFLAG_CUSTOM3)) { menu.AddItem("33", buffer, g_iKnife[client] != 33 ? ITEMDRAW_DEFAULT : ITEMDRAW_DISABLED); } else { menu.AddItem("33", buffer, g_iKnife[client] != 33 ? ITEMDRAW_DISABLED : ITEMDRAW_DISABLED); } Tak samo z M9: To: Format(buffer, sizeof(buffer), "%T", "weapon_knife_m9_bayonet", client); menu.AddItem("34", buffer, g_iKnife[client] != 34 ? ITEMDRAW_DEFAULT : ITEMDRAW_DISABLED); Na: Format(buffer, sizeof(buffer), "☆ VIP | M9", client); if (GetUserFlagBits(client) & (ADMFLAG_CUSTOM3) == (ADMFLAG_CUSTOM3)) { menu.AddItem("34", buffer, g_iKnife[client] != 34 ? ITEMDRAW_DEFAULT : ITEMDRAW_DISABLED); } else { menu.AddItem("34", buffer, g_iKnife[client] != 34 ? ITEMDRAW_DISABLED : ITEMDRAW_DISABLED); } ADMFLAG_CUSTOM3 -> Zmieniasz pod swoją flagą.
 8. Cześć, kupię wPLN na hostingu pukawka.pl Każda ilość, przelicznik: 0,55-0,6 zależy od ilości. Płatność: PayPal Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/id/nikita_ak GG: 67560307
 9. Edytuj wiadomość + wstaw wszędzie 0, ale jest to takie średnie rozwiązanie, najlepiej usuń z kodu wszystko co związane z Golden Bullets.
 10. @Vasto_Lorde, ale on chyba chce kupić serwer 😄, więc jeżeli trafi na kogoś kto posiada dobre opinie na swój temat to na 100% zapłaci on pierwszy.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...