Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Nikita Chruszczow

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Nikita Chruszczow last won the day on September 18

Nikita Chruszczow had the most liked content!

Community Reputation

16 Początkujący

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. @Vasto_Lorde, ale on chyba chce kupić serwer 😄, więc jeżeli trafi na kogoś kto posiada dobre opinie na swój temat to na 100% zapłaci on pierwszy.
 2. Wymienię 210zł PSC (2 kody), na 180zł PayPal. Kontakt podany w sygnaturce poniżej.
 3. W sumie nie oszukujmy się, sam gram/grałem na serwerze @MAGNET no i sam zachęcałem graczy do dodawania serwera do ulubionych i mówiłem, że te 35 groszy na godzine im *za przeproszeniem* ch**a da. Gdy słoneczny wrzucił stawkę 100 za godzinę, każdy przechodził do niego, WHNL lub ktoś inny dodał lepszą stawkę od słonecznego, zaczynała się licytacja. W skrócie według mnie jedyne co zyskujesz to pazernych ludzi którzy grają na serwerze kto da większa stawkę (to tylko moja opinia). Tak czy siak powodzenia z projektem! (Shit, ale pod wpływem alko to napisałem pięknie XD)
 4. Raczej darmowej nie znajdziesz. https://github.com/peace-maker/smrpg
 5. Możesz użyć tej komendy tylko raz. W tym pluginie masz nocnego VIP'a, więc możesz go użyć, jeżeli użyjesz pluginu @xBonio to w tym pluginie możesz wyłączyć tą opcję.
 6. Kontakt z tego tematu: KLIK, lekko edytowany. Opis Plugin dodaje kontakt na serwer Konfiguracja Kontakt możemy edytować w addons/sourcemod/configs/kontakt.txt Komendy sm_kontakt Instalacja Standardowa Download [CSGO] Kontakt.rar
 7. Wyświetla się menu, dla drużyny zwycięskiej, o ile się nie mylę.
 8. Sprzedam serwer Surf + RPG sprzedaję ponieważ brak mi czasu na zajmowanie się 3 serwerami. GT - https://www.gametracker.com/server_info/217.182.198.210:28005/ Więcej informacji co do serwera na priv. Steam: https://steamcommunity.com/id/nikita_ak GG: 67560307
 9. Użyj któregoś z pluginów, według mnie są lepsze.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...