Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Squbany

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Days Won

  2

Squbany last won the day on June 9

Squbany had the most liked content!

Community Reputation

9 Raczkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuję współwłaściciela na serwer CS:GO o trybie AWP lub RETAKE, do obydwóch trybów posiadam fajne paczki. Oferuję przygotowanie serwera z strony technicznej i pomoc ogólna. Oczekuję +16 lat oraz mała inwestycja w reklamę serwera itp. Oczywiście zarobki na 50%, dodam, że mam w tym spore doświadczenie. Akutalnie posiadam serwer 5v5, za który dopiero się wziąłem z powodu posiadania sporej ilości czasu 😄 https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30021
 2. asbdg342fsblpe.png Witam, mój kolega zrobił trochę stylu i kazał mi napisać do was, o opinię. "Pomysły są zaczerpnięte też od innych styli typu tabela z starego h2k, oczywiście design tabeli zostanie zastąpiony autorskim designem, proszę o patrzene tylko na góre. Pozdrawiam " ~ Norbert
 3. dodam, że tam jest problem z query port, zmieniałem ale nadal nie chce skanować ...
 4. Witam dodałem swój serwer do gametracker'a i było wszystko git, aż nagle jak weszli pokazywało status serwera jako "death" na gametrackerze, serwer dziala tylko pisze ze mam blad z query port, a dalem poprawny. THIS SERVER CANNOT BE SCANNED Please ensure that this server is currently up and running and is not firewalled. Please verify and update the following information if it is not correct: If you are sure that this server is up and running, is not firewalled, and the query port/game type listed above are correct please visit the GameTracker Forums to request additional help. Co można zrobić? Link do gt: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30021 Przy 0 graczach, pokazuje, że serwer jest aktywny.
 5. Opis: Kupie rozpromowany serwer cs:go Cena: 100 - 140zł Musi mieć conajmniej +12 slotów i stała liczbę graczy. Płatność: Paypal Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Squbanyss/ lub pv na tym forum.
 6. Witam, wgrałem mapy itp wszystko na serwer tak jak było napisane w instrukcji. Po uruchomieniu serwera znalazłem takie coś: Daje + za pomoc.
 7. Mam flage 99:z ustawilem, lecz nie pokazuje mi ani graczowi.
 8. Nie dzialaja juz hextagi, bo je mialem i bez powodu padly. A jak naprawilem i nie bylo errorow i nadal nie dzialaly
 9. @Brum Brumczy da się zrobić,żeby to bylo tylko dla danej flagi?
 10. Witam, szukam pluginu, który pokaże dana range gracza w tabeli i na chacie. zalezy mi zeby dalo sie ustawic kolor chatu i rangi na chacie.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...