Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

dbk

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Raczkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dbk

  [CS:GO] Radio

  Musisz przerobić plugin.
 2. Osobiście korzystam z pukawki - 0 problemów a i support znakomity! Nie wiem jak pozostałe, bo nie miałem z nimi styczności, ale Pukawkę mogę polecić z czystym sumieniem. ?
 3. Dzięki za opinię! Starałem się, aby ten lay nie wyglądał jak więkoszść na innych sieciach CS - świecące i mało przejrzyste. Co do wzorowania się, patrzyłem na obecny styl GanjaSkill.
 4. Adobe Photoshop CS3
 5. Cześć, Proszę o ocenę mojego pierwszego od niepamiętnych czasów layout'a pod forum związane z tematyką CS.
 6. Tak jak w tytule - kupię dowolną grę, skina etc. Mam na koncie STEAM nazbierane 118PLN - jeżeli masz w planach zakup gierki lub skina, odezwij się do mnie to zdobędziesz go za 70% ceny podanej na STEAM. PRZYKŁAD: Gierka za 100zł - placisz mi 70zł a ja wysyłam Ci gifta (w przypadku skinów csgo blokada trade 14 dni). Chętnych zapraszam na PW lub steam - kontakt podany w podpisie.
 7. Jeżeli miałeś okazję przeprowadzić ze mną jakąkolwiek transakcję to zapraszam do umieszczenia opinii w tym temacie.
 8. Podpisuję się pod kolegami wyżej. Za wPLN'y dostałem więcej pieniędzy niż oczekiwałem ?
 9. Sprzedane użytkownikowi wyżej, którego z resztą gorąco polecam. ?
 10. Jak w temacie sprzedam wPLN pukawka. Aktualnie posiadam 118pkt, lecz kwota może rosnąć z czasem. Link do porfela: http://pukawka.pl/portfel,dybala95,black.png Interesuje mnie płatność PSC (po przeliczniku 0.7) lub Przelew (po przeliczniku 0.6). Kontakt STEAM lub PW. https://steamcommunity.com/id/dbbkk
 11. dbk

  Kupię wPLN Pukawka

  Aktualnie mam tyle: http://pukawka.pl/portfel,dybala95,black.png Może urosnąć, bo SMSy ze sklepiku idą na pukawkę, w każdym bądź razie interesuje mnie przelicznik 0.65 przy Przelewie lub 0.7 dla PSC
 12. Postanowiłem zmienić plugin na mapchoosera - temat do zamknięcia.
 13. dbk

  WPLN PUKAWKA

  Mam do sprzedania 101pkt, ale jedynie przelew, w ostateczności PSCwchodzi w grę. Gdybyś był zainteresowany, pisz PW.
 14. Widzę, że lubicie wyzwania ? może własny plugin a'la UMC/Mapchooser?

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...