Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

cyziek

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Nowy

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam problem z instalacją sourcebansów. Nie robię tego po raz pierwszy, ale już nie mam pomysłów gdzie mogłem zrobić błąd... Po dodaniu serwera do sourcebansów jest komunikat o braku połączenia "Error connecting" Hosting www to webd,pl Hosting cs to liveserver Co zrobiłem do tej pory: -dodałem IP do Zdalnego połączenia z bazą -Ustawiłem "AutoAddServer" na "1" -Ustawiłem "ServerID" "1" Ktoś ma jakiś pomysł?
 2. FFA Zarezerwowane! Surf i AWP jeszcze dostępne
 3. Wplnów nie mam na sprzedaż, wszystko na bieżąco wykorzystuję na przedłużanie serwerów.
 4. Witam Sprzedam serwery CS:GO, które prowadzę osobiście od 2 lat. Serwery przynoszą zysk na tyle wysoki aby opłacić sieć i wyjść na plus. Jeśli chodzi o pluginy to w większości brane były z forum alliedmodders i edytowana przeze mnie w zależności od potrzeb moich i graczy. Do większości pluginów są dostępne pliki .sp. Serwery znajdują się na hostingu liveserver, gdzie mam zniżki na przedłużanie serwerów na kolejne miesiące (-15% ffa, -11% surf, -4% AWP). Dla kupującego oferuję pomoc przy przenoszeniu serwera, oraz edycję serwera pod jego potrzebę. Nie zezwalam na korzystanie z obecnej nazwy sieci! Oferuję również pomoc przy ewentualnym zakładaniu forum czy instalacji sourcebans. FFA: Serwer został uruchomiony 10 maja 2017r. Prowadzony od początku jako niezabezpieczony (mogły wchodzić osoby z VAC), to przekładało się na stosunkowo dużą ilość cheaterów. Jednak z tym sobie radziliśmy. Serwer posiada podstawowe pluginy do ffa, bez zbędnych pierdół. Obecnie wyłączyłem plugin na rundy nożowe ze względu na możliwość zbugowania broni (czekam na update od właściciela pluginu). Myślę że tutaj nie ma zbytnio co więcej opisywać. Polecam wejść na serwer i zobaczyć jak działa. https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30001/ Cena 300zł AWP Only: Serwer ten prowadzę od początku 2019r. Na serwerze obecne są podstawowe pluginy jak na większości tego typu serwerów. Co 6 rund występuje runda tylko na noscope. Jesli gracz zabija z noscope- wyświetla się o tym informacja na czacie wraz z odległością. Na serwerze wgrany jest również sklep !store z podziałem skinów na CT i TT. Punkty do sklepu !store otrzymuje się za zabijanie oraz za spędzanie czasu na serwerze (bonus za posiadanie nazwy sieci w nicku). https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30005/ Cena 300zl. Surf+RPG: Serwer ostatnio mało odwiedzany przez graczy ze względu na moje zaniedbanie i brak reklamy. Sam w sobie posiada dobrze dobrane pluginy, wszystko to co powinien posiadać dobry surf+rpg. Na serwerze wgrany jest taki sam !store jak na serwerze AWP. https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30040/ Cena 100zl Niezainteresowanych proszę o niekomentowanie. Płatność najlepiej PayPal. Mogę wystawić na allegro. Kontakt: discord.Cs-Najs.eu lub steamcommunity.com/id/cyziek albo PW na tym forum.
 5. @Vasto_Lorde zdarza się że gracz respi się w rundzie nożowej z pistoletem, jeżeli jeszcze pod koniec rozgrzewki inny gracz upuścił pistolet w kierunku tego gracza.
 6. Pomimo że zwycięska drużyna wybiera stronę CT to i tak przerzuca ich do terro (i odwrotnie)
 7. Witam. Od dłuższego czasu na moim serwerze nie działa teamchat. Kiedy piszemy cokolwiek do drużyny to enemy zawsze to widzi. Co może być skopane?
 8. Plik .sp musisz skompilować do .smx Następnie skompilowany plik wrzucasz do: csgo/addons/sourcemod/plugins/ Trzymaj .smx knife_round.smx
 9. Kupię serwer cs:go z modem innym niż 5v5, awp only. Wymagania: • stali gracze • hosting liveserver Płacę: PayPalem Profil: https://steamcommunity.com/id/cyziek
 10. Witam. Poszukuję pluginu na !misje do popularnego modu surf+rpg by peacemaker.
 11. Witam. Mam problem z konfiguracją rankingu rankme by Kento. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak ustawić go aby punkty za kille były przydzielane bez względu na to jaka jest różnica punktowa pomiędzy graczami? Teraz przykładowo gdy nowy gracz zabije kogoś z topki- dostaje nawet 20 punktów. To jest niesprawiedliwe z tego względu że przychodzą sobie randomowi ludzie i zabierają punkty stałym graczom.
 12. @Jokersik od początku miałem te opcje na "no" ze względu na używanie zabronionych pluginów
 13. Witam. Mam wgrany sklep zephyrusa i custmowe modele postaci. Występuje problem widoczny z trzeciej osoby, mianowicie gdy gracz ma ustawione rękawice oraz customowego skina- ręce jakby się rozmazują. Dokładny problem przedstawiłem na zdjęciu. Czy jest jakiś plugin lub ustawienie które rozwiąże problem? Nie chcę rezygnować z pluginu na rękawice (gloves by kgns)

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...