Skocz do zawartości

bombels

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

O bombels

 • Urodziny 03.01.2000

Ostatnie wizyty

463 wyświetleń profilu
 1. Tu masz skiny, nożem i rękawiczki. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 A na klonowanie się noża użyj tego.
 2. Skonfiguruj sobie FastDL. Tutaj masz poradnik
 3. Musisz takie coś dopisać do databases.cfg "CodMod" { "driver" "mysql" "host" "Host" "database" "Baza_danych" "user" "Login_do_bazy" "pass" "Hasło_do_bazy" //"timeout" "0" "port" "3306" } Tam gdzie CodMod to po kolei musisz stworzyć to co jest zawarte w instrukcji. login, hasło, host itd musisz wypełnić swoimi danymi. Jakbyś miał jakiś problem to pisz na pw.
 4. Wejdź na serwer i tam otwórz konsole i wpisz sm_admin, bo wydaje mi się, że wpisuje to w konsoli ale na hostingu.
 5. / This is the ID of this server (Check in the admin panel -> servers to find the ID of this server) "ServerID" "tutaj wpisz id serwer" ID serwer znajdzie obok nazwy serwera przy dodawaniu do sourcebans Pamiętaj aby zresetować serwer. Jakieś error logi?
 6. Połączyłeś z bazą danych? lub czy edytowałeś plik sourcebans.cfg?
 7. bombels

  Problem z serwerem

  Dodaj to mp_match_end_restart 0 i to mp_match_end_changelevel 1 do server.cfg i autoexec.cfg
 8. Dzięki @Brum Brum i @PyNiO za pomoc. Można zamknąć temat.
 9. @PyNiO include są z tego plugina: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677 Po wrzuceniu od Ciebie regex i datapacka wyskakuje mi to przy kompilacji: Jeśli tobie normalnie się skompilowało to mogłeś wrzucic smx.
 10. Dzięki, pomogło ale nie myślałem, że przy kompilacji pojawią się problemy z innymi include. Dodam pozostałe include: https://www111.zippyshare.com/v/ZBL667GR/file.html
 11. Witam, mam mały problem przy kompilacji pliku i nie wiem jak to naprawić. Tu jest plik sp. i includegifts.sp handles.inc
×
×
 • Dodaj nową pozycję...