Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

NeQ ҳ̸Ҳ̸ҳ

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Raczkujący

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. https://github.com/GameConnect/sm-simple-plugins/tree/master/Simple Chat Processor
 2. No to już problem w pliku i jego ustawieniami, plugin działa poprawnie.
 3. Ty wrzuciłeś je w częstotliwości 48000 Hz, których plugin nie obsługuje.
 4. Czy podczas próby odtworzenia dźwięku przez plugin masz jakiś błąd w konsoli w grze?
 5. Edytować nie, możesz skopiować zawartość tego pliku, a następnie wrzucić go pod nazwą wymienioną wyżej. Ewentualnie, dodaj tę komendę do cfg/autoexec.cfg -> też powinno być ok. Zrestartuj serwer po tym.
 6. Jeśli masz tryb gry "Turniejowy" na serwerze to -> cfg/gamemode_competitive_server "mp_round_restart_delay" "10" -> dopisujesz.
 7. Nie jest wymagane dodanie wszystkich piosenek do addons\sourcemod\configs\abner_res.txt. Jest to po to, aby na czacie wyświetlała się tylko nazwa piosenki bez całej ścieżki do katalogu, jeśli Ci to nie przeszkadza - możesz nie ruszać. Tak. Do 30 myślę jest sensownie, nie ma sensu więcej. Kolejność domyślnie jest losowa.
 8. Zacznij od pobrania tego pluginu -> https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2338666 Wgraj wszystkie pliki na serwer, jakie masz w archiwum. Po zmianie mapy plugin zostanie załadowany, a w cfg/sourcemod utworzy się config od tego pluginu o nazwie: "abner_res", interesują Cię tam dwa cvary, a mianowicie: -// Path of sounds played when Counter-Terrorists Win the round // - // Default: "misc/tecnohard" res_ct_path "misc/pazdziernik" -> W tym miejscu podajesz ścieżkę do folderu, w którym znajduje się muzyka. oraz // Path of sounds played when Terrorists Win the round // - // Default: "misc/tecnohard" res_tr_path "misc/pazdziernik" -> W tym miejscu podajesz ścieżkę do folderu, w którym znajduje się muzyka. Pliku muzyczne muszą być w rozszerzeniu .mp3 w częstotliwości 44100 Hz. Je wrzucasz do katalogu np. csgo/sound/misc/(tutaj tworzysz nowy folder, np.:)pazdziernik i taki folder podajesz ww. cvar'ach. Po wgraniu zmień mapę.
 9. cfg/autoexec.cfg (prawdopodobnie, ew. server.cfg) game_type 0 game_mode 1 Tutaj masz resztę trybów gry -> KLIK Potem musisz zrestartować serwer.
 10. csgo/cfg/sourcemod/multi1v1/game_cvars.cfg Komenda: "mp_round_restart_delay" "czas" - o ile dobrze zrozumiałem o co Tobie chodzi.
 11. @MAGNET są serwery w trybie turniejowym i mają to wyłączone. ;/

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...