Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

NeQ ҳ̸Ҳ̸ҳ

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Zaktualizuj SourceModa do najnowszej wersji, po czym wgraj najnowszą wersję PtaHa.
 2. Masz błąd z PtaHem. Jakiej wersji SourceModa używasz? Tutaj masz najnowszą wersję PtaHa -> https://ptah.zizt.ru/.
 3. Po co używasz dwóch pluginów do tagów na czat? Usuń "[Source 2013] Custom Chat Colors" i sprawdź.
 4. https://github.com/GameConnect/sm-simple-plugins/tree/master/Simple Chat Processor
 5. No to już problem w pliku i jego ustawieniami, plugin działa poprawnie.
 6. Ty wrzuciłeś je w częstotliwości 48000 Hz, których plugin nie obsługuje.
 7. Czy podczas próby odtworzenia dźwięku przez plugin masz jakiś błąd w konsoli w grze?
 8. Edytować nie, możesz skopiować zawartość tego pliku, a następnie wrzucić go pod nazwą wymienioną wyżej. Ewentualnie, dodaj tę komendę do cfg/autoexec.cfg -> też powinno być ok. Zrestartuj serwer po tym.
 9. Jeśli masz tryb gry "Turniejowy" na serwerze to -> cfg/gamemode_competitive_server "mp_round_restart_delay" "10" -> dopisujesz.
 10. Nie jest wymagane dodanie wszystkich piosenek do addons\sourcemod\configs\abner_res.txt. Jest to po to, aby na czacie wyświetlała się tylko nazwa piosenki bez całej ścieżki do katalogu, jeśli Ci to nie przeszkadza - możesz nie ruszać. Tak. Do 30 myślę jest sensownie, nie ma sensu więcej. Kolejność domyślnie jest losowa.
 11. Zacznij od pobrania tego pluginu -> https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2338666 Wgraj wszystkie pliki na serwer, jakie masz w archiwum. Po zmianie mapy plugin zostanie załadowany, a w cfg/sourcemod utworzy się config od tego pluginu o nazwie: "abner_res", interesują Cię tam dwa cvary, a mianowicie: -// Path of sounds played when Counter-Terrorists Win the round // - // Default: "misc/tecnohard" res_ct_path "misc/pazdziernik" -> W tym miejscu podajesz ścieżkę do folderu, w którym znajduje się muzyka. oraz // Path of sounds played when Terrorists Win the round // - // Default: "misc/tecnohard" res_tr_path "misc/pazdziernik" -> W tym miejscu podajesz ścieżkę do folderu, w którym znajduje się muzyka. Pliku muzyczne muszą być w rozszerzeniu .mp3 w częstotliwości 44100 Hz. Je wrzucasz do katalogu np. csgo/sound/misc/(tutaj tworzysz nowy folder, np.:)pazdziernik i taki folder podajesz ww. cvar'ach. Po wgraniu zmień mapę.

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...