Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Paweł

Support
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Paweł last won the day on November 20

Paweł had the most liked content!

Community Reputation

254 Programista

2 Followers

About Paweł

 • Birthday 06/15/2002

Recent Profile Visitors

6,394 profile views
 1. Paweł

  Problem z skinami

  Spróbuj wgrać wersję 1.1.0
 2. Zaktualizowane pliki dodane w głównym poście.
 3. Mam na sprzedaż modyfikację GoMod głównie pod serwery Only Awp jednak można go używać na serwerach typu FFA itd. . Szybka prezentacja w krótkim filmiku: Dodatkowe Screeny: Cena: 100 zł Kontakt: https://steamcommunity.com/id/pawelsteam Dodatkowe informacje: Cały plugin został napisany od 0 przeze mnie. Oferuję pomoc w instalacji pluginu na serwerze oraz podpięcia go pod bazę danych. W celu zakupu należy kontaktować się ze mną na pw forum lub steam. Po zakupie pluginu nabywca otrzymuje wszystkie kody źródłowe. Jeżeli ktoś posiada jakieś pytania dotyczące zakupu z chęcią odpowiem na pw.
 4. Update #4 Dodano komendę !hud, która umożliwia pokazywanie rangi oraz punktów na środku ekranu lub nad czatem. Poprawiono zawartość pliku .inc Dodatkowe informacje: Wrzucam tutaj download bo aktualnie nie działa pobieranie na forum >>Download<< .
 5. Również mam taki problem, ale w każdym temacie gdzie można pobrać paczkę .rar . @Mesharsky @MAGNET @Vasto_Lorde
 6. # Update Przepisanie wszystkich pluginów na nowo. Przeniesiono configi na KeyValues. Dodano overlaya do Firstblooda. Dodano nowe opcje w silniku. Dodatkowo zabezpieczono bazę danych przed resetami pojedyńczych graczy. Dopracowano system logów. Edycja wszystkich komunikatów na czacie. Dodatkowe informacje: Wszystkie osoby, które kupiły wcześniej paczkę mogą pisać do mnie o otrzymanie najnowszej wersji paczki. Aby dostać najnowszą wersję paczki te osoby będą musiały dopłacić 20zł.
 7. Szukam pluginu, który umożliwi mi wyświetlanie animowanego tekstu na hud tak jak na tym filmiku.
 8. Aktualnie przepisuję kod odznak z paczki Only Awp. Zamierzam dodać tam taką opcję, więc jak skończę dodam ją i do rang. Zamień zawartość pliku .inc na:
 9. !ruletka <liczba_dolarów> tutaj mamy owego buga. Już śpieszę z tłumaczeniem. Bazując na kodzie: int dolaryDodane = StringToInt(sbuffer); if(dolaryGracza < dolaryDodane) { PrintToChat(client, "★\x07 [Ruletka] \x05Masz tylko %i dolarów!", dolaryGracza); return Plugin_Handled; } W tym momencie autor nie sprawdził czy liczba dolarów nie jest przypadkiem minusowa. W rezultacie nie patrząc na to czy wygramy czy nie dolary i tak będą dodawane. Jak wiadomo - i - dają + . W przypadku przegranej: SetEntData(client, FindSendPropInfo("CCSPlayer", "m_iAccount"), dolaryGracza-dolaryDodane); // SetEntData(client, FindSendPropInfo("CCSPlayer", "m_iAccount"), dolaryGracza-(-16000)); // -16000 (kwota podana) W przypadku wygranej SetEntData(client, FindSendPropInfo("CCSPlayer", "m_iAccount"), dolaryGracza + wygrana - dolaryDodane); // SetEntData(client, FindSendPropInfo("CCSPlayer", "m_iAccount"), dolaryGracza + wygrana -(-16000)); // -16000 (kwota podana) Będzie to działać na każdej kwocie jeżeli dasz - na poczatku jej 🙂 .
 10. Jest jeszcze opcja, że graczom nieprawidłowo pobrał się model, dlatego mają wielkiego errora.
 11. To zapraszam na pw

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...