Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Yamakashi

Little Hero
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Yamakashi last won the day on August 16

Yamakashi had the most liked content!

Community Reputation

185 Znawca Sourcemoda

1 Follower

About Yamakashi

Recent Profile Visitors

6,112 profile views
 1. Zmartwychwstał
 2. Mogę napisać takiego vipa. Napisz co ma posiadać
 3. Jeżeli gracz nie posiada aktywnego booleana g_bIsDataLoaded to nie zapisze jego kredytów w bazie danych. Boolean aktywuje się przy poprawnym wczytaniu danych lub po poprawnym wpisaniu gracza do bazy danych ^.^ .
 4. Coś nie działają te screeny
 5. Na początku należy dodać do kodu zmienną globalną typu boolean, w tym celu pod zmiennymi dodajemy bool g_bHud[MAXPLAYERS + 1]; Następnie w OnPluginStart należy zarejestrować komendę do wyłączania/włączania hudu. RegConsoleCmd("sm_hud", Hud_CMD); Do OnClientPutInServer dodajemy g_bHud[client] = true; Teraz dodajemy kod do callbacku zarejestrowanej przez nas komendy. Aby wszystko poprawnie działało zmieniamy kod zawarty w timerze z na
 6. Opis: Plugin wyświetla przed nickiem nazwę klasy oraz jej level podczas pisania wiadomości na chacie. Instalacja: Plik .smx wrzucamy do: addons/sourcemod/plugins/ Plik .sp wrzucamy do: addons/sourcemod/scripting/ Kod: Wersja do SimpleChatProcessor (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1820365) Wersja Chat-Processor (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=286913) Download: Wersja Chat-Processor.rar Wersja SimpleChatProcessor.rar
 7. Update: Zmiana nazw nativów. Dodanie logów. Zabezpieczenie przed utraceniem kredytów.
 8. Dzisiaj wrzucę update pluginu.
 9. 1. Jeżeli na forum nie ma nigdzie dodawania dostępu do klasy jezeli posiada się klasę to podrzucę kod po pracy. 2. Tak wystarczy skomplikować i wrzucić klasę/item na serwer.
 10. Wrzuć klasy i itemy na serwer oraz podłącz moda pod bazę danych.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...