Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Yamakashi

Support
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Yamakashi last won the day on October 12

Yamakashi had the most liked content!

Community Reputation

229 Znawca Sourcemoda

1 Follower

About Yamakashi

 • Birthday 06/15/2002

Recent Profile Visitors

6,255 profile views
 1. Dodaj do booleana IsValidClient tą linijkę if(!IsClientConnected(client)) return false;
 2. Jeżeli kiedykolwiek przeprowadziłeś ze mną jakąkolwiek transakcję lub pomogłem Ci w jakimś problemie z kodem pluginu możesz napisać opinię o tym 😉 .
 3. Update #2 Optymalizacja kodu. Usunięcie timera zapisującego dane co 45 sekund. Dodanie zapisywania danych na koniec rundy. Poprawiono komunikaty na chacie pod względem estetyczności. Dodatkowe informacje: Analizowałem kod w poszukiwaniu błędu zgłaszanego przez Grandiego i nic nie znalazłem. W każdym moim pluginie jest taki zapis danych i wszystko zawsze działało. Być może coś przeoczyłem, więc jeżeli ktoś chce może poszukać błędu w kodzie i powiadomić o mnie nim w tym temacie. Na moim serwerze plugin ładnie zapisuje dane w tabeli oraz nic się nie resetuje po zmianie mapy itd. Dostałem kilka wiadomości odnośnie zmiany wymagań na rangi oraz ilości pkt. i ZN za dane eventy. Informacja do wszystkich osób używających pluginu Aby zmienić wymagania pkt na rangi należy edytować plik konfiguracyjny pod nazwą "yRanks_Ranks.cfg" . Aby zmienić ilość otrzymywanych pkt. oraz ZN należy edytować plik konfiguracyjny pod nazwą "yRanks_Main.cfg" Wszystkie pliki konfiguracyjne pluginu znajdują się w określonej ścieżce: csgo/addons/sourcemod/configs/yRanks/ Pliki zostały zaktualizowane w głównym poście. To tyle dziękuję za uwagę 😉 .
 4. Dziękuję za informację, jak już napisałem plugin nie był testowany na żadnym serwerze z graczami. Poprawka zostanie wprowadzona najszybciej jak to możliwe.
 5. Update #1 Dodano możliwość zmiany wyglądu rang w tabeli bądź ich wyłączenia. Informacje: Do pliku yRanks_Main.cfg należy dodać linijkę "rank_type" "2" // Wygląd rang w tabeli | 0 - Wyłączony | 1 - Matchmaking | 2 - Wingman Zaktualizowane pliki znajdują się w paczce rar w głównym poście. W momencie gdy rangi z trybu skrzydłowego nie będą działały należy wrzucić na serwer folder materials, który załączyłem w paczce rar.
 6. Wystarzy wrzucić plik .sp do folderu z kompilatorem i skompilować.
 7. Obecnie jest dostępny wygląd rangi jak na mm. W tym tygodniu pewnie dodam opcję przełączenia na wygląd z wingmanów.
 8. O Pluginie: Wprowadza na serwer system rang. Wprowadza na serwer walutę jaką są złote naboje. Wszystko konfiguruje się poprzez 3 różne pliki. Komendy: !ap - Panel administracyjny !adminpanel - Panel administracyjny !reloadcfg - Przeładowanie configów !ranks - Główne menu rang !rank - Główne menu rang !ranga - Główne menu rang !rangi - Główne menu rang Instalacja: Standardowa Zrzuty ekranu: Podłączenie do bazy danych: Dodatkowe informacje: Plugin nie był testowany na żadnym serwerze z graczmi, więc każdy błąd proszę o zgłaszanie w tym temacie 😉 . Do pliku admin_overrides.cfg należy dodać: "sm_oVip" "flagi vipa" Download: yRanks_Go-Code.rar
 9. Should work

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...