Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

MAGNET

Administrator
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

MAGNET last won the day on August 21

MAGNET had the most liked content!

Community Reputation

388 Programista

6 Followers

About MAGNET

 • Birthday 01/05/1997

Recent Profile Visitors

1,066 profile views
 1. Dopiero "Podlasie" zauważyłem xD Serio na takie wydupie mam jechać?...
 2. Mam nadzieje że ostatni miesiąc intensywnych treningów zapewni mi wygraną Trzymajcie kciuki 😤😤😤
 3. Zależy od ziemi...
 4. Najpierw sprawdź czy konfiguracja działa. Weź też koniecznie pod uwagę to, co napisał @Weak.
 5. Nie obejrzałeś mojego filmu no. 2 dokładnie 😉 Aby mieć pewność, że cvary będą działać, musisz stworzyć plik gamemode_competitive_server.cfg, przekopiować zawartość gamemode_competitive.cfg i tam wszystko edytować
 6. Najpierw obejrzyj sobie mój film i zobacz, czy pomógł w którejś kwestii:
 7. Podpisuję się ze słowami kolegi, ale daje duży + za stosowną nazwę tematu
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 10. A może lepiej "acego.pl - najlepsza sieć serwerów pod słońcem, dobra stronka zapraszam" ? Jak robimy 160IQ reklame to już po całości
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 13. Siemanko 🙂 Pomyślałem, że warto by stworzyć temat, w którym zbierzemy listę wszystkich pluginów, które powinny znaleźć się na każdym serwerze. Później można utworzyć z tego swego rodzaju check-listę, z której każdy będzie mógł korzystać. Gorąco zachęcam do zamieszczania swoich propozycji poniżej - wraz z linkami do pluginów Ja zacznę: 1. SourceBans >KLIK< 2. Balans drużyn >KLIK< 3. Mapchooser >KLIK< 4. VIP 😉 >KLIK<

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...