Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

Doktorekone

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ban ip nie działa? Jak dostanie bana na ip to nie powinien wejść na nowym konci. Jak nie masz ip to wgraj plugin na pokazywanie ip.
 2. Jeżeli nadal nie pomoże to polecam cfg/sourcemid/sourcemod.cfg
 3. Zrobić serwer to jest najmniejszym problem gdyż dużo masz gotowych paczek wystarczy przerobić pod siebie oraz ponaprawiac błędy i cyk serwer gotowy jeżeli nie umiesz zrobić takiego serwera to @MAGNET ma poradniki dla początkujących wystarczy chcieć. Bardziej się to opłaca niż kupować gotowe paczki.
 4. https://steamcommunity.com/dev/managegameservers
 5. jaka masz wersje sourcemod? Oprócz tego erroru jeszcze cos wyskakuje?
 6. dodałem ta 3 linijke i error error 017: undefined symbol "COLLISION_GROUP_INTERACTIVE_DEBRIS" Zmieniłem na SetEntProp(ent, Prop_Send, "COLLISION_GROUP_INTERACTIVE_DEBRIS", 1); // COLLISION_GROUP_DEBRIS i skompilowało dopiero teraz. Tylko że teraz jak to ustawiłem to nie leca kulki z pb xD przywrocilem 3 linijke //SetEntProp(ent, Prop_Send, "m_CollisionGroup", 1); // COLLISION_GROUP_DEBRIS ale usunalem we wszystkich 3 // i działa. Może i by wczesniej działało ale nie zauwazylem wczesniej // oraz przywrociłem domyslna wartosc jaka była. jeszcze raz dzięki wielkie temat mozna zamknąc.
 7. Witam mam na imię Piotr rocznik 98 z zawodu jestem murarz-tynkarz-akrobata aktualnie specjalizuję się w dziedzinie ojca pracuję jako Górnik styczności z serwerami typu 1.6 czy go mam od małego odkąd w życie wszedł cs:go to tworzylem serwery go nigdy się nie specjalizowalem w tworzeniu pluginow bo nigdy pisać ich nie umiałem co jakiś tam czas może i ponaprawiam coś co mi errory wywala ale większości pomocy mogę podziękować wujku google. Teraz wpadłem na pomysł by stworzyć serwer paintball i tak o to budowa paintball idzie małymi kroczkami czasami z pomocą panów z forum go-code za co też dziękuję za chęci lub czasami z powodu nudów. Może z czasem nauczę się pisać pluginy a może i nie zobaczymy co los przyniesie. A tym czasem idę pierdziec w łóżko
 8. Polecam ci po kolei pojedyńczo usuwać pluginy i co jeden plugin usuwaj jak wywali ci serwer to usuń kolejny i tak do skutku ja tak robiłem gdy mi gravitacja nie działała bo jeden plugin z drugim pluginem mi kolidował.
 9. Domyślnie jest //SetEntProp(ent, Prop_Send, "m_usSolidFlags", 12); // FSOLID_NOT_SOLID|FSOLID_TRIGGER //SetEntProp(ent, Prop_Data, "m_nSolidType", 6); // SOLID_VPHYSICS //SetEntProp(ent, Prop_Send, "m_CollisionGroup", 1); // COLLISION_GROUP_DEBRIS Ja ustawiłem //SetEntProp(ent, Prop_Send, "m_usSolidFlags", 1); // FSOLID_NOT_SOLID|FSOLID_TRIGGER //SetEntProp(ent, Prop_Data, "m_nSolidType", 6); // SOLID_VPHYSICS //SetEntProp(ent, Prop_Send, "COLLISION_GROUP_INTERACTIVE_DEBRIS", 1); // COLLISION_GROUP_DEBRIS Aktualnie nie zauważyłem problemu z odbijaniem piłki od przeciwnika. Ale nadal występuje problem z sojusznikiem.
 10. Tutaj ustawiłem SetEntProp(ent, Prop_Send,
 11. Powiedz na jakim hostingu masz serwer oraz w jakich mniej więcej odstepach czasowych powoduje reset serwera.
 12. Jednak nie do końca kulki się nie odbijają ale jak strzelam do swojego to go blokuje kulka w sensie dotknie go to kulka go blokuje to znaczy jak strzelam do niego to go zacina xD
 13. Temat do zamknięcia pomocy udzielono.
 14. Dobra aktualnie działa nie widze problemu po prostu jeszcze raz skompilowalem plik ktory podalem tutaj i działa bez problemu po prostu musiałem czegos nie zmienic.

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...