Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

SERV4U.PL

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Jako iż po majówce, trzeba wsiąść się do pracy! Promocja na SERWERY WWW wszystkie pakiety za 1,99 zł! KOD PROMOCYJNY: ILOVESERV4UW1 Czas trwania promocji: do 12.05.2019 godz. 23.59 Promocja ograniczona na 50 pakietów! Szczegółowe informacje na temat ofert: https://serv4u.pl/hosting-www.php Strona główna Pozdrawiamy, Serv4u.PL!
 2. Zapraszam do utworzenia ticketa w panelu technik przydzieli 24h serwer testowy.
 3. Polecam skorzystać z oferty przed wydawaniem jakiejkolwiek opinii.
 4. Witam serdecznie! Przedstawiam nasz nowy projekt SERV4U.PL. Zajmujemy się szeroko pojętym świadczeniem usług hostingowych. W naszej ofercie znajdziesz Serwery CS:GO, Serwery WWW, MusicBoty TS3, dodam iż oferta jest stale wzbogacana o nowe usługi. Skupiamy się na tym aby nasz oferta była najkorzystniejsza na rynku, a zarazem abym parametry serwera stały na możliwie jak wyższym poziomie. Wszystkie nasze serwery lokalizujemy w Polsce(OVH). Szczegółowe informacje na temat oferty: Serwery CS:GO 64/128 TICKRATE Serwery w Polskiej Lokalizacji Zaawansowana ochrona Anty DDoS Szyfrowane połączenie FTP Przyjazny panel Nielimitowana ilość baz danych MySQL Codzienna kopia zapasowa Monitorowanie pracy serwera Zażądanie plikami z poziomu panelu internetowego Harmonogram restartów i poleceń na serwer Gotowe moduły instalacje Gotowe konfiguracje podstawowe FastDL na dyskach SSD GOTV Automatyczna aktualizacja Konsola LIVE System AntyServerCrash Cena: 128tick = 2zł / slot 64tick = 1.2 / slot Serwer CSGO ESL Specjalnie przygotowany serwer dla drużyn i osób chcący posiadać swój własny serwer 5 vs 5 z gotową konfiguracją którą dostarczymy przy instalacji serwera: 12 slotów 128 tick Nasz TOKEN serwera Możliwość włączenia KOSY/SKINY/RĘKAWICZKI System rozgrywki LIVE (!ready, !pause, !unpasuse itd..) Cena za serwer 32,50 zł Hosting WWW Natychmiastowe uruchomienie usługi Backup co 24h Szybki dysk SSD Panel DirectAdmin Bazy Danych SQL Brak limitu transferu Polska lokalizacja serwera Wersje PHP: 5.6, 7.1, 7.2, 7.3 Zaawansowana ochrona DDoS MusicBot TS3 Wysoka stabilność Obsługa MP3, MP4 i wielu innych formatów Profesjonalny system pomocy Zaawansowany player Dowolna nazwa bota Zewnętrzny panel Narzędzie Soundstream Wyszukiwarka mediów z klienta TS3 Upload plików Sterowanie z klienta TS3 Konta dla subadminów Odtwarzanie z plików Odtwarzanie z linku Odtwarzanie z radia Odtwarzanie z Youtube Informacje ogólne: Oferujemy pomoc techniczną dla wszystkich naszych usług 7 dni w tygodniu Tworzymy dedykowane paczki na serwery CS:GO Dla sieci serwerów CS:GO oferujemy specjalne oferty i rabaty Istnieje możliwość testowania serwera przez 24h na dowolnych parametrach https://serv4u.pl Zapraszamy do kontakt, jak i skorzystania z naszej oferty!

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...