Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

noxu

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam mam na sprzedaż konto steam na którym jest 65lv konta oraz 73 gier. Na koncie są takie gry jak na screenach. W plecaku są różne przedmioty do gry Team fortress 2 i dużo kart kolekcjonerskich oraz różne tam duperele. Cena wywoławcza za to konto 200zł. Kontaktować się ze mną proszę tutaj w wiadomości prywatnej bądź na samym steam: https://steamcommunity.com/id/needyns/
 2. noxu

  Wplny na 1s1k

  Sprzedam 100 wplnow na 1s1k. Cena 60 zł za całość. Płatność przelew. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na steam http://steamcommunity.com/id/Needyns
 3. Aktualne? Cena? Pisz tutaj, nie będzie każdy wypisywał z osobna
 4. Widziałem ten temat, sklepik jest po wycieku plików, stara wersja z dużymi lukami zabezpieczeń, oraz bez pluginów na serwer ?
 5. Witajcie. W ciągu 2 dni otrzymałem kilka wiadomości na steam, że pojawił się oszust który podszywa się podemmie "pcku" na różnych forach i w zamian za np serwery, wplny, czy pieniądze oferuję sklep Ashop by n.o.x który odkupiłem. Nie dajcie się nabrać, nikt poza mną nie posiada kodów źródłowych, nie oferuję nikomu sklepu za serwery bądź wplny, i z sklepu korzysta tylko kilka sieci, tak więc radzę uważać bo możecie zostać oszukani ? Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem sklepu, miał jakiś problem, chciał uzyskać więcej informacji to zapraszam do kontaktu Steam: https://steamcommunity.com/id/needyns Kontaktować ze mną można się tylko i wyłącznie przez STEAMA, nie korzystam z GG, oraz nie bawię się w żadne sieci serwerów itp.
 6. Możesz wydać na razie wersję z zarządzaniem przez serwer, myślę że to było by najlepsze rozwiązanie bo dużo jest osób które mają swój jeden własny serwer, a nie mają www, w kolejnej wersji możesz wydać resztę z panelem www itd edit:// myślę że taką osobę to musisz szukać na pecetowiczu, lub najlepiej po firmach, bo tutaj wątpię żebyś kogoś znalazł?
 7. Będzie ten projekt czy nie? Demo miało już dawno być :P

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...