Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Master

Little Hero
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Master last won the day on September 26

Master had the most liked content!

Community Reputation

154 Znawca Sourcemoda

Personal Information

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Nowe pluginy Vip menu - możliwość zapamiętania swoich bonusów są zapisywane nawet, gdy gracz wyjdzie z serwera. Rundy No Scope - Co jakiś czas na serwerze rozpoczyna się głosowanie czy w następnej rundzie będzie grany no scope. Plugin automatycznie blokuje możliwość zoomowania. Modyfikacja z myślą o serwerach Only Awp. Przedrostki w tabeli z kodem kraju - Plugin dodaje komendę !tag, która wyświetla graczu wszystkie możliwe przedrostki w tabeli do założenia. Można dostosować, który tag ma posiadać kod kraju np. [DE | Gracz], [VIP]. Bardzo prosta konfiguracja w pliku. Muzyka powitalna - Plugin stworzony do sklepu shop(https://github.com/FD-Forks/Shop-Core), ale mogę dostosować pod każdy inny np. zephyrusa. Gracz ma możliwość zakupu piosenki, która będzie odtwarzana za każdym razem jak wejdzie na serwer. Dodatkowo pojawia się komunikat z nickiem gracza i aktualnie odtwarzaną piosenką.
 2. Jeżeli przeprowadziłeś/aś ze mną jakąkolwiek transakcję to zapraszam do napisania opinii na mój temat.
 3. Witam! Co oferuje? Autorskie pluginy(przykłady poniżej) Paczki serwerów(poniżej) Pluginy na zamówienie klienta Modyfikacja dowolnych pluginów wedle życzeń Pomoc z konfiguracją serwera Autorskie pluginy Polowania - Gracz może wyznaczyć nagrodę za głowę gracza. Plugin można dostosować pod gotówkę w grze, zephyrus store(https://github.com/dvarnai/store-plugin lub https://github.com/Kxnrl/Store), shop(https://github.com/FD-Forks/Shop-Core), expa od levels ranks(https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299311) nawet pod punkty rpg(https://github.com/peace-maker/smrpg) Screenshoty Levels Ranks Hud - W pełni customizowalny Hud pod Levels Ranks(https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299311), ale na życzenie klienta mogę przystosować do dowolnej modyfikacji. Screenshoty Tag w tabeli, na czacie, kolory wiadomości, tekstu i tagu. Screenshoty Paczki Only Awp FFA Surf + RPG Multi-Arena Dowolna na zamówienie Wszystkie szczegóły paczki przedstawie na PW. Posiadam o wiele więcej autorskich pluginów, dlatego temat będzie stopniowo uzupełniany. Zapraszam do kontaktu, jeśli masz jakieś pytania. Polityka Do każdej autorskiej modyfikacji dołączam kod źródłowy. Oczywiście zabrania się odsprzedawania oraz rozpowszechniania zakupionych pluginów. Opinie Płatność Przelew PayPal PSC SMS BLIK Kontakt Steam - https://steamcommunity.com/id/MasterWild/ PW Na życzenie klienta wystawiam fakturę.
 4. SetHudTextParams(0.0, 0.0, 1.02, g_iHUDColors[RED], g_iHUDColors[GREEN], g_iHUDColors[BLUE], 255, 0, 0.0, 0.0, 0.0); SetHudTextParams(-1.0, 0.075, 1.02, g_iHUDColors[RED], g_iHUDColors[GREEN], g_iHUDColors[BLUE], 255, 0, 0.0, 0.0, 0.0); Dwie pierwsze wartości odpowiadają za pozycję na ekranie. Pamiętaj, że musi to być wartość float, pomocny będzie również mój plugin do łatwego dostosowania pozycji hud'a
 5. Również poprawione, głupie literówki :D
 6. Opis Plugin jest alternatywną dla https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=895990. Wtyczka posiada tylko podstawowe funkcję. Plik konfiguracyjny "Configs" { "camp_time" "12" // Czas po którym gracz będzie uznany za kampiącego "slap_damage" "20" // Obrażenia zadawane co 2 sekundy "radius" "130.0" // Jaki obszar ma sprawdzać plugin } Github Pobierz
 7. Chciałbym naprostować jedną rzecz, bo wprowadzasz w błąd. Już dawno plugin Level Ranks nie posiada problemów z lagami, skaczącym varem itp. Ponad to jest na bieżąco aktualizowany oraz sam kod jest schludnie i bardzo optymalnie napisany. Oferuje również wiele rozszerzeń. Mam nadzieję, że ten wpis o pluginie był tylko wynikiem braku informacji.
 8. Tutaj masz gotowe rozwiązania https://mygo.pl/topic/5448-skrypt-pod-gotv/?tab=comments#comment-21050 lub za pomocą pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=162910.
 9. Opis Convary potrafią się nadpisać, dlatego warto sprawdzić czy na pewno posiadają pożądaną wartość. Plik z komendami należy umieścić w "configs/Master/Master_ConVars.txt". Nie ma potrzeby przeładowania pluginu, gdy chcemy dodać nowe komendy, gdyż wtyczka za każdym razem otwiera ponownie plik. Komenda sm_testcvar - wymagana flag "z" Plugin Przykładowy Config Przykładowy output dla powyższych komend Master_ConVars.sp Master_ConVars.txt
 10. Aktualizacja Dodano wsparcie do plików z rozszerzeniem "pcf" Małe zmiany w kodzie
 11. Lepszy sposób na sprawdzenie czy gracz posiada daną flagę. int GetFlag() { char flag[10]; gc_VIPFlag.GetString(flag, sizeof(flag)); return ReadFlagString(flag); } Edit: Również nie ma potrzeby deklarować dynamicznej tablicy globalnie, gdyż tylko niepotrzebnie zajmuje pamięć. Dobrym nawykiem jest również. bool IsWarmup() { return (GameRules_GetProp("m_bWarmupPeriod") == 1); } bool IsValidClient(int iClient) { return (1 <= iClient <= MaxClients && IsClientInGame(iClient) && IsClientConnected(iClient) && !IsFakeClient(iClient) && !IsClientSourceTV(iClient)); } bool HaveWebSite(int client) { if (!IsValidClient(client)) return false; char name[MAX_NAME_LENGTH]; GetClientName(client, name, sizeof(name)); return (StrContains(name, WEB) != -1); } bool HaveFlag(int client) { int flag = GetFlag(); return view_as<bool>(GetUserFlagBits(client) & flag); } Nierówność przy pętli przechodzącej przez wszystkich graczy ma być domknięta. for (int i = 1; i <= MaxClients; i++)

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...