Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

BuBek

Właściciel Sieci
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Nowy

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. BuBek

  czat na grupie

  Ponawiam to kurwa @MAGNET @Mesharsky
 2. Polecam, Dobre pluginy szybki czas realizacji !
 3. BuBek

  czat na grupie

  Zrobi mi to ktoś w końcu
 4. BuBek

  czat na grupie

  Siemka naprawicie mi czat? OD czasu nadania mi rangi Właściciela Sieci nie mam dostępu do czatu
 5. Wszystkie paczki które kupiłem były tak zbugowane że nauczyłem się nic już nie brać od niego, Surf zjebany gomod zjebany naprawiał błędy raz na tydzień naprawiając jeden tworzył drugi. wy*******m te paczkę gomoda już dawno z serwera szkoda gadać po prostu.
 6. Pytanko takie jak ustawić aby było widać tylko kogo ty zabijasz bez zabójstw innych graczy ( Chodzi te kille wyświetlane po prawej)
 7. Wykonałem kilka razy nie wiem czemu nie zaskoczyło, Teraz też nie wykonałem restartu tylko wyłączyłem i włączyłem serwer. po dodaniu har weapon[64]; GetClientWeapon(client, weapon, sizeof(weapon)); if(StrEqual(weapon, "weapon_awp")) AGO_AddPoint(attackerId, AGO_Awp[i]); Podczas kompilowania sypie błędami albo ja czegoś nie widzę albo czegoś nie dodałem...
 8. To akurat śmieszne bo włączyło się i działa. Lol po entym restarcie.. Wytłumaczyl byś jeszcze jak zrobić misje z bronią?

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...