Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Mesharsky

Administrator
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Mesharsky last won the day on July 7

Mesharsky had the most liked content!

Community Reputation

176 Znawca Sourcemoda

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,057 profile views
 1. 1. SPEDit, bo mądrzejszy abviously. 2. Hanys, bo coś umie xd. 3. Obydwoje są siebie warci z tego co wiem, ale Yama wygrywa. 4. Gorszego dać się nie dało, Marshall dalej wierci dziurę w więzieniu więc xaze wygrywa. 5. Nie wiem skąd ta walka, ale nie obstawiam, bo to nie ma sensu. 6. Timor górom! ❤️ 7. Jebać bolda ❤️ Soł macz. Only MAGNET ❤️ Także Magnet XD
 2. Mysłałem, że będzie coś ciekawszego. :D
 3. Owszem, widzę i aż dziwne. Napisałem specjalnie ticketa do supportu IPS by rozwiązali ten problem. Jednak jak mówiłem go-code.pl jest licencjonowany nie jest to żaden nulled. Jeżeli cię to interesuję mogę wysłać tutaj odpowiedź od supportu IPS od razu jak odpiszą, niestety nie wiem, kiedy dokładnie, może jutro, bo mamy dzień tygodnia ;). Ewentualnie jeszcze @Vasto_Lorde może pokazać lickę z poziomu client area z tego powodu, że ja niestety tam nie mam dostępu. Pozdrawiam.
 4. Nie rozumiem do czego zamierzasz mogę tobie nagrać film jak chcesz jak sprawdzam licencje przez ips oraz tutaj na forum. Go code ma legalnie kupiona licencje, jak nie wierzysz to zgłoś to do IPS
 5. No licencja jest przecież mam dostęp do panelu.
 6. Jak cudownie, że IPS udostępnił fajne narzędzie dla osób co mają licencję. ;) Już zostało zamkniętych z 4-6 sieci przez moje zgłoszenia, mówię o pseudo sieciach, i dobrze wam tak :D I fajnie, że IPS się za to teraz bardzo dobrze zabiera, zazwyczaj strony nulled bez licencji są blokowane od 3 do 6 dni maksymalnie ;)
 7. Dużo wymagacie. Malutko oferujecie
 8. Nic nie działa xd obrazek się nie wczytuje
 9. Ahoi captain. Dziwne, bo używam go na serwerze gdzie jest również 20/20 oraz 25/25 i nie mam żadnych skoków VAR.
 10. Sprawdź, czy w server.cfg masz takie coś jak. host_name_store 1 host_info_show 1 host_players_show 2 Jeżeli nie, to dodaj. To samo z sv_tags "" Dodaj tam tagi serwera, by był wyszukiwany np sv_tags "pl,mir,mirage,de_,de_mirage,poland,kys" Co chcesz
 11. Chciałbym tutaj tylko dopisać od siebie, że naprawiłem dla @-Gamer- ten plugin. Cały zapis ciasteczek do wymiany. :)
 12. Mogę się za to zabrać wyceniam to w okolicach 400/450zł, mówimy tutaj nie o przerobienie gotowych rozwiązań, tylko napisanie wszystko od zera dodatkowo pluginy, które podałeś niżej. Konfigurację można zrobić pod KV, czyli plik w configs no i jakieś bonusy również, do death runa timer pewnie chcesz również, to nie problem. Jak znajdę czas w tym miesiącu to się odezwę za tydzień lub dwa. Chyba że ktoś ci zrobi taniej :).
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 15. Zamiast ClearTimer(timer[i]); Użyj samego. delete timer

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...