Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Mesharsky

Administrator
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

Mesharsky last won the day on December 8

Mesharsky had the most liked content!

Community Reputation

253 Programista

3 Followers

About Mesharsky

 • Birthday 06/05/2000

Recent Profile Visitors

1,638 profile views
 1. Zostanie to przywrócone jak będzie czas. Pozdrawiam.
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 4. Dam ci potem wersję bez translations Miałem je usunąć ale nie mam po prostu na to czasu i ochoty xd.
 5. #Update FIX błędu L 11/28/2019 - 05:18:21: [SM] Exception reported: Client 3 is not connected L 11/28/2019 - 05:18:21: [SM] Blaming: H2K_Vip.smx L 11/28/2019 - 05:18:21: [SM] Call stack trace: L 11/28/2019 - 05:18:21: [SM] [0] GetUserFlagBits L 11/28/2019 - 05:18:21: [SM] [1] Line 624, C:\Users\Mesharsky\Desktop\sm compiler - stable\H2K_Vip.sp::IsPlayerVip L 11/28/2019 - 05:18:21: [SM] [2] Line 490, C:\Users\Mesharsky\Desktop\sm compiler - stable\H2K_Vip.sp::Event_RoundEnd H2K_Vip.sp H2K_Vip.smx
 6. Az specjalnie sprawdziłem. Nie ma żadnej akcji moderatora która mogła by ci usunąć temat. Ale 2 lub 3 dni temu chyba przenosilismy go code na nowego hosta to może wtedy w kopii nie było tematu. Lub ktoś ci usunął i wyczyścił logi ale to mało możliwe bo musiałby być to wtedy vasto bo jako jedyny ma dostęp do sql prócz mnie xd. Więc 1 teoria bardziej wchodzi w grę.
 7. Witajcie kochani użytkownicy go-code.pl Jako iż przenieśliśmy forum na nowy stały hosting chciałbym podziękować za cierpliwość i za zgłaszanie błędów na forum. Naprawiliśmy załączniki. Dokumentacja sourcemod powinna za niedługo również wstać (Muszę znaleźć bazę danych) :). Generator VIP prawdopodobnie zostanie przepisany lub usunięty bo jest nieaktualny a osoba która go stworzyła ma go gdzieś. Utworzymy temat na temat obecnego stylu forum i czy macie jakieś propozycję co do białego stylu. Dajcie jakieś propozycję lub uwagi, chętnie ich wysłuchamy wraz z @MAGNET @Vasto_Lorde
 8. Załączniki już zostały naprawione, enjoy 😉
 9. Witaj, widzę problem i aktualnie pracuję nad jego rozwiązaniem. Dam znać za jakiś czas jak stoimy z aktualna sytuacją. Dziękuje za cierpliwość.
 10. A po co ci granaty na 2 sekundy przed rozpoczęciem nowej rundy?? Skoro na nowej ma je z powrotem. Nie będę tego bardziej rozbudowywał Zawsze możesz na początku rundy usuwać i dawać na nowo ewentualnie sprawdzać jakie ma i dawać te co brakuje no ale to sobie już sam zrób
 11. Mógłbyś sprecyzować / rozwinąć Punkty typu Dojrzała administracja Miła atmosfera Stabilne serwery Z góry dziękuję 🙂
 12. Rozumiem że szukasz pomocy ale naucz się opisywać problem bardziej zrozumiale, bo jak nie możesz poświęcić 2 minuty czasu na napisanie sprecyzowanego posta. To nikt nie spędzi więcej czasu by tobie pomóc.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...