Skocz do zawartości
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Mesharsky

Administrators
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Mesharsky wygrał w ostatnim dniu 3 Grudzień 2018

Mesharsky ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

25 Początkujący

1 obserwujący

O Mesharsky

Ostatnio na profilu byli

312 wyświetleń profilu
 1. O pluginie Jeżeli gracz jest w danej grupie Steam może on aktywować darmowego vipa na daną ilość czasu, wszystko konfigurujemy poprzez cvary. Cvary iIDGrupy = SteamIDGroup (Możesz go znaleźć tutaj) LinkDoGrupy = Link do twojej grupy steam CzasVipa = Czas vipa, podany w minutach np. 120,60,240 Wymagania Rozszerzenie SteamWorks - KLIKNIJ BY POBRAĆ Dodatkowe informacje Plugin generuje plik DarmowyVip.txt w folderze csgo, informując kto użył DarmowegoVipa (data wraz z dokładnym czasem aktywacji, nick, SteamID, ilość minut) Również przepraszam za ten mierny kod, pisałem ten plugin rok temu i kompletnie nie miałem potrzeby go zmieniać, za niedługo mam zamiar wrzucić wersję pod MYSQL oraz rozbudowana ilość cvarów, aktualnie czas nie pozwala mi na żadną z tych rzeczy Kod źródłowy H2K_DarmowyVIP.sp H2K_DarmowyVIP.smx
 2. Ty tak na serio pytasz się 2 godziny później kiedy napiszę :D? Jackpot to nie jest mały plugin, trzeba troszku przy nim siąść, żeby wszystko działało prawidłowo.
 3. Na dniach dam nową wersję ;) I podmienię SP w tym temacie.
 4. Nie rozumiem czemu cały kod łączenia się z bazą wykonujesz w OnPluginStart. Przyjemniej dla oka by było zrobić to oddzielnie. Lepiej moim zdaniem by było zrobić w OPS DB_Connect(); Następnie wykonujemy połączenie do bazy w taki o sposób. public Action DB_Connect() { if(SQL_CheckConfig("DRShopDB")) { char DBBuffer[512]; g_hSql = SQL_Connect("DRShopDB", true, DBBuffer, sizeof(DBBuffer)); if (g_hSql == INVALID_HANDLE) LogError("[GO-CODE] Could not connect: %s", DBBuffer); else { SQL_LockDatabase(g_hSql); SQL_FastQuery(g_hSql, "CREATE TABLE IF NOT EXISTS `DRShop` (`auth_data` VARCHAR(64) NOT NULL, `name` VARCHAR(64) NOT NULL, `Money` INT NOT NULL, `AccountID` INT NOT NULL, UNIQUE KEY `auth_data` (`auth_data`)) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_polish_ci;"); SQL_UnlockDatabase(g_hSql); } } else SetFailState("Nie mozna odnalezc konfiguracji 'DRShopDB' w databases.cfg."); } Oczywiście jest to kwestia gustu, jednak dla mnie jest wtedy kod bardziej przejrzysty no i łatwiej się w nim odnaleźć. MOD_TAG mógłbyś zrobić w formie Cvaru i każdy mógłby sobie go zmodyfikować albo usunąć, dla osób które nie lubią za każdym razem kompilować pluginu gdy chcą coś w nim zmienić, ułatwia to użytkownikowi roboty i dodaje estetyki. Nie miałem niestety czasu przejrzeć całości bo jestem w pośpiechu jednak moim zdaniem można tu wiele wiele poprawić, ale daje dużego + za wstawkę ;). Również można by było zaopatrzyć się w wykorzystanie modułów do sklepu. Dodawanie dodatków do menu i opcji poprzez osobnego do tego pluginu, również poprawi to estetykę pluginu.
 5. Naprawdę wam się nudziło hahahaha :D
 6. Dosyć nieoptymalne rozwiązanie, można to napisać 5 razy krócej, ale jeżeli działa to masz + za wstawkę. Z tego co pamiętam @plx211 masz coś takiego bądź podobnego z wykorzystaniem rankme od kento bądź zwykłego rankme.
 7. Jako iż skończyłem z SM już ponad pół roku temu no to proszę bardzo daje ci jakąś tam wersję którą znalazłem na dysku. Kod do dupy, no ale jak mówiłem skończyłem z tym dosyć dawno :). Potrzebna będzie ci biblioteka multicolors którą znajdziesz sobie na internecie. Najwyżej (PW) podeślę. H2K_MenuPomocy.sp Link do pluginu: https://go-code.pl/temat/315-csgo-menu-pomocy-1-0-by-mesharsky/
 8. LVL Ranks ruskie zawsze lagowało przez co skakał VAR serwera jak szalony. Mój plugin z początku też trochę lagował, jednak w wersji 1.6 która weszła z 3 miesiące temu, przebudowałem kilka funkcji oraz poprawiłem mysql i plugin różni się wydajnością o 200%.
 9. Dobra robota, fajnie napisany pluginek 😉
 10. Wiem że to nie ty podpisałeś się pod autora mojego pluginu tylko deb** z innej sieci. Po drugie nie bierz nic od tamtego człowieka bo wiedza na temat SM jest mu obca i jego działania są dziecięce. ======================================================================= Dalej masz problemy z pluginem?
 11. Bo to jest Polska która nie uszanuję czyjejś włożonej pracy i po prostu podpisuję się pod czyjeś projekty. Ich rozumowanie jest w takim stylu: Zmienię wartość cvara lub dodam jedną linijkę, jestem autorem pluginu. Takich ludzi należy ignorować i traktować ich w taki sposób jak traktują inne osoby.
 12. Licencja IPS została sprzedana, została reszta 😜 Ogółem ostrzegam że sieć sprzedaje osobie która jest uczciwa i potrafi się zachować. Nie chce sprzedawać sieci w ręce jakiegoś "Debila" który zrujnuje dobrą markę H2K oraz jej opinie. Sprzedaje sieć osobie która ma zaangażowanie, nie zamknie tego po miesiącu i potrafi się zachować jak należy
×