Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

Mesharsky

Administrator
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Mesharsky last won the day on January 13

Mesharsky had the most liked content!

Community Reputation

288 Programista

3 Followers

About Mesharsky

 • Birthday 06/05/2000

Recent Profile Visitors

1,878 profile views
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 2. Mało informacji, co dokładnie chcesz mieć robione, w czym ma się technik specjalizować?
 3. Chcesz mieć to kompatybilne z tym pluginem?? https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 Jeżeli tak to nawet byłoby to łatwiej zrobić. Druga sprawa. Ile płacisz?
 4. Powodów może być wiele, zadajesz dziwne i niepotrzebne pytania. Kompilator/Pliki include, formatowanie pliku wszystko może być wzięte pod uwagę z takimi błędami Wszystko co jest zamieszczone w tym temacie poprawnie się kompiluję i nie ma żadnego z tym problemu, tym bardziej że zostało to potwierdzone przez kilka innych osób. Dla potwierdzenia: 2020-01-13 11-37-32.mp4
 5. Mesharsky

  [Sprzedam] yJumps

  Przepraszam że tak późno reakcja, nie wiem czemu nikt tego wcześniej nie zauważył. Jednakże pluginy na tym forum pozwalamy sprzedawać jedynie z plikiem źródłowym .sp Więc ustal finalną cenę za cały plugin wraz z kodem źródłowym. Działamy zgodnie z licencją SM. @Paweł
 6. #Fix w ankiecie, pokazano publicznie kto na co zagłosował. Dodatkowo poprosiłbym o więcej wypowiedzi, widać że sporo głosów liveserver tutaj zgarnęło a mało o nich słychać.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 8. Witajcie, takich tematów jest wiele, jednakże osoby które korzystały od lat bądź długo są z daną firmą, proszę o wypowiedzenie wszystkich wad, zalet oraz sytuacji jakie wam się przytrafiły. Każda opinia ma znaczenie bo możliwe że ktoś znajdzie coś nowego dla siebie . Zostawiam wam ankietę w której możecie zagłosować, prosiłbym o nieocenianie firmy bardzo negatywnie poprzez jedną małą wpadkę bądź sytuację. Pamiętajcie że żadna firma nie jest idealna a tym bardziej że firmy hostingów gier są też zależni od Datacenter w którym się znajdują np: OVH, etop, Atman etc. Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz do głosowania.
 9. Temat przestarzały, firma upadła jak i strona, 0 informacji dla klientów, ciekawe co się stało z serwerami. Temat zamykam.
 10. Wiem oraz poprawiłem się w poście. Mój błąd apologies
 11. Ouhh dobre oko, tak to jest jak jesteś przy kompie bez okularów. Dziękować.! Już pędzę edytować post
 12. Witaj, edytując post bo chcesz kupić a nie sprzedać, chciałbym zaznaczyć żebyś uważał na 2 aspekty: Kont nie można kupować/sprzedawać - Konto na 90% zostanie zablokowane oraz licencja odebrana, gdyż jest to niezgodne z polityką/regulaminem IPS. Licencję można transferować tylko raz, dlatego gdyż ktoś tutaj to zrobił wcześniej, nie będzie w stanie tobie przesłać ponownie licencji ;).
 13. Dziękujemy za zgłoszenie, wszystko zostanie poprawione. EDIT: Bład na telefonie został naprawiony. Styl na telefonach, wkrótce
 14. Witajcie, Nowy wygląd forum zawitał a dzięki temu mamy dużo bardziej przejrzyste forum bez błędów dla niektórych użytkowników (Chodzi tutaj o błędy silnika). Co zostało wprowadzone/Zrobione? Nowe logo forum. Kompletnie nowy odświeżony szablon wraz z 2 trybami (Tryb jasny oraz Ciemny) zmienić sobie możecie sami u góry. Aktualizacja aplikacji i wtyczek. W 100% responsywny szablon. Pozycjonowanie wszystkiego zostało zmienione. Zmiana wyglądu grup by pasowały do obu szablonów. Za niedługo: Nowy GENERATOR VIPA!. Dokumentacja IPS nie na osobnej stronie jednakże na naszym forum. Kompilacja z poziomu postów. Aplikacja "Downloads" będzie można pobierać pluginy bezpośrednio z naszego forum poprzez osobną podstronę użytkownika. Ważna uwaga: Forum jak i style są w fazie BETA, dużo poprawek nas czeka, błędy prosimy zgłaszać od soboty, bo do soboty postaramy się wyeleminować błędy które już mamy zgłoszone. PS: Reakcje zostaną zmienione, don't worry.

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...