Skocz do zawartości

Anonimowy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

Ostatnie wizyty

204 wyświetleń profilu
 1. Witam, szukam configu na różne tryby tak jak jest np scout,zeus,itp. Czy jest ktoś taki co może udostępnić plik multi1v1_customrounds.cfg z gotowymi rundami?
 2. Chodziło mi o to ,żeby wyświetlało o to np 5 na jednej stronie: { switch(a) { case 0: DrawPanel(client, "Serwer Deathrun opiera się na przechodzeniu map z różnorodnymi pułapkami.\nTerrorysta ma za zadanie utrudnić oponentowi skończenie mapy."); case 1: DrawPanel(client, "Za każde przejście mapy dostajemy pewną ilość punktów.\nPunkty określają naszą rangę oraz pozycję w globalnym rankingu.\nModele postaci w sklepie odblokowuje się stopniowo z zdobywaniem punktów."); case 2:DrawPanel(client, "Na serwerze obowiązuje system nagród za grę dzienną. Za każdy kolejny dzień dostajemy więcej kredytów, aż do 7 dni.\nNastępnie zeruje się strike. Nagrodę aktywujemy komendą !dni"); case 3: FakeClientCommandEx(client, "sm_komendy"); } }
 3. Nie wiem jak to za bardzo zrobić. Dał byś przykład na tym kodzie co jest wyżej żeby np wyświetlało 5 na 1 stronie @Bioły?
 4. Mamy pytanie jak dodać opcje "Następna strona" żeby nie było napisane wszystko na jednej stronie
 5. Grałem na tej sieci jakoś w 2k17, w 2k18 chyba została zamknięta. Widziałem parę wersji już tego forum a żadna nie wychodziła. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów gdzie była ta sieć to polecam odpalić serwery GO 😉
 6. Po co tworzyć multikonto i pisać opinię na siebie. Przecież to widać od razu
 7. Witam szukam pluginu na skrzynki/klucze tzw. GOMOD
 8. Już mam. Temat do zamknięcia.
 9. Witam mam pytanie czy da się wyłączyć anti-rush'a(https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1433894) na rozgrzewce?
 10. Wydaje mi się że nic innego nie znajdziesz, jest troszkę bawienia z tym na arenie ale cóż.
 11. Anonimowy

  Plugin weapons.

  Nie 😄, wgrałem starszą wersje i działa. Temat do zamkniecia.
 12. Anonimowy

  Plugin weapons.

  Naprawione, pojawił się problem z chat-procesorem: chat-processor.smx: Unable to load plugin (no debug string table)
 13. Witam, wczoraj była aktualizacja pluginu weapons(https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770). Po dodaniu go na serwer działało wszystko oprócz nowej kosy, gdy ją ustawiam i chce np: wybrać na nią skina to oni się nie pojawia, tzn jest wybrana ale tam gdzie jest miejsce kosy nie ma nic, a tutaj error który wyskakuje mi w konsoli: Attempted to create unknown entity type weapon_knife_css! NULL Ent in GiveNamedItem!
 14. Witam, kupie serwer typu: mirage,areny. Kontakt: prywatna wiadomość na forum.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...