Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

BulgaR

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Nowy

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Nieco udało mi się zredukować mój problem dodając do server.cfg net_splitrate 2 net_maxcleartime 0.001 Ma ktoś jeszcze jakieś przydatne komendy, które mogą pomóc?
 2. Serwer jest odpowiedni, bez rankme nie mam tego problemu, myślałem że to coś będzie w moim server.cfg i przez to coś się dzieje...
 3. Mam problemy z VAR na moim serwerze (Skacze od bardzo niskich wartości do nawet +2.000 lub więcej). Jednym z problemów jest moim zdaniem plugin Rankme, ale są osoby które tego nie mają z tym pluginem, jestem pewien, że problemem nie są żadne inne pluginy używam modyfikacji Arena 1vs1. Problemy zaczynają się na poważnie gdy na serwerze jest 19 - 20/20 graczy. Serwer mam postawiony na dedyku (Debian 10) Łącze: 1gb w obie strony (Przykładowy speedtest: ) 8gb Pamięci RAM: CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 V2 @ 3.50GHz ( W turbo 3.90ghz ) CPU max MHz: 3900.0000 Gdy serwer jest pełny, użycie CPU nie przekracza 75% zazwyczaj jest około 65-70% nie mam też drastycznych skoków na CPU. Mój server.cfg / Być może powinienem coś dodać zmienić? Linia startowa serwera: ./srcds_run -console -autorestart -game csgo -usercon +game_type 0 +game_mode 0 -nobots -nohltv -tickrate 128 -maxplayers 21 -maxplayers_override 21 +ip CO_CIE_TO +hostport 27015 -port 27015 -exec server.cfg +rcon_password CO_CIE_TO +mapgroup mg_active +map am_crashz_dust_nb -debug -nobreakpad -authkey CO_CIE_TO +sv_setsteamaccount CO_CIE_TO sv_region "3" sv_cheats "0" sv_lan "0" sv_mincmdrate "128" sv_maxcmdrate "128" sv_minrate "196608" sv_maxrate "0" sv_minupdaterate "128" sv_maxupdaterate "128" net_splitrate "1" sm_cvar sv_occlude_players "0" sv_pure "0" sv_holiday_mode "0" sv_maxuptimelimit "0" sv_hibernate_when_empty "1" sv_hibernate_postgame_delay "30" sv_reservation_timeout "60" sv_reservation_tickrate_adjustment "0" sv_hibernate_punt_tv_clients "0" host_players_show "2" tv_enable "0" mp_backup_round_auto "0" mp_backup_round_file "" mp_backup_round_file_last "" mp_backup_round_file_pattern ""
 4. To dziwne bo gdy ten plugin mam wyłączony to problemów nie ma. Tylko z nim są kłopoty 😞
 5. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=290063 Plugin przy większej ilości graczy powoduje straszne skoki VAR, problem jest ogólny i do dziś nie ma rozwiązania... Zaczyna irytować gdy mam na serwie 20/20 i var skacze do 2.0 jak nie więcej... Co powoduje nieco lagi u graczy. Piszą o tym nawet tutaj: https://github.com/rogeraabbccdd/Kento-Rankme/issues/118 https://github.com/rogeraabbccdd/Kento-Rankme/issues/93 Być może ktoś na tym forum miałby czas na ewentualny wgląd w plugin oraz optymalizację 🙂
 6. Mogę śmiało wywalić te logi? Bo nie są mi zbytnio potrzebne... W jaki sposób dokładnie? Jeśli można wiedzieć 🙂
 7. Tutaj plugin do wglądu: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=156974?t=156974
 8. Tylko że "mapchooser_extended" nie korzysta z mapcycle.txt więc nie bardzo wiem gdzie to można by zrobić 😞
 9. U mnie przechodzi normalnie przez kompilator ta klasa po edycji na vip. Jaki masz więc błąd w kompilatorze?
 10. Dodaj jeszcze to do kompilatora w include, pewnie przez brak tego nie możesz skompilować. emitsoundany.inc

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...