Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

HOW?!

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Nowy

About HOW?!

 • Birthday 01/19/2001

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. #pragma semicolon 1 #include <sourcemod> #include <SteamWorks> #define PLUGIN_VERSION "1.0.0" public Plugin myinfo = { name = "Free2BeKicked - CS:GO", author = "Asher \"asherkin\" Baker, psychonic", description = "Automatically kicks non-premium players.", version = PLUGIN_VERSION, url = "http://limetech.org/" }; public OnPluginStart() { CreateConVar("anti_f2p_version", PLUGIN_VERSION, "Free2BeKicked", FCVAR_DONTRECORD|FCVAR_NOTIFY); } public void onclientpostadmincheck(int client) { if (checkcommandaccess(client, "bypasspremiumcheck", admflag_root, true)) { return; } if (!IsValidClient(client)) return; if (k_euserhaslicenseresulthaslicense != steamworks_haslicenseforapp(client, 624820)) { kickclient(client, "you need a paid cs:go account to play on this server"); return; } return; } bool IsValidClient(int client) { if (client <= 0 || client > MaxClients) { return false; } if (!IsClientInGame(client)) { return false; } if (IsFakeClient(client)) { return false; } return true; } Czyli kod powinien wyglądać tak jak wyżej aby GOTV mogło wejść na Serwer, a gracze bez prime nie?
 2. Nie wiem czy tylko ja mam tak na swoim Serwerze czy wy też, ale po wgraniu pluginu, GOTV nie może wejść na Serwer, jest kickowane i uznawane, że nie ma statusu prime. Może ktoś podpowiedzieć co zrobić?
 3. Zmieniłem z sm_vip na sm_opis i działa. Dzięki! Można zamknąć.
 4. @Brum Brum działa, lecz tylko wtedy gdy mam flagę "z", jeśli nie mam flagi, lub mam inną wyświetla się: [SM] Nie masz dostępu do tej komendy. Wgrałem też sklepsms, może to kolidować?
 5. @Yamakashi ustawiłem opis VIP'a, lecz nie działa. Plik .sp daję w załączniku. VipsBonus.sp
 6. Jak na razie działa, więc można zamknąć.
 7. Jestem w tym nowy i nie rozumiem. W jaki sposób i gdzie usunąć całą tabelę aby stworzyła się ponownie sama?
 8. Cześć. Myślałem, że naprawiłem !rank i !top w całości, myliłem się. Komendy dzialają, ale nie aktualizuje się miejsce. Kilka informacji z error logu: Ktoś, coś?
 9. @MAGNET w sumie nie wiem. Wgrałem inną wersję pluginu i zaczęło działać.
 10. To w takim razie poszukuję tylko pluginu na opis VIP'a (edytowane w pliku .txt).
 11. Witam. Poszukuję pluginu, który po wpisaniu na czacie !vip otworzy motd z opisem VIP'a (chciałbym edytować opis w pliku .txt), oraz drugiego pluginu, który po wpisaniu na czacie !forum wyświetla forum serwera (link do forum ustawię sobie sam)
 12. Można zamknąć temat. ?
 13. @MAGNET tak, dlatego cenę mogę dać aż o kilka % taniej.
 14. Cena: Do uzgodnienia. Forma płatności: Przelew/Paypal/Paysafecard. Kontakt: Gadu-Gadu: 51056218 & Prywatna wiadomość. Opis: Cześć, mam na sprzedaż dwa Serwery z gry Counter-Strike: Global Offensive (128TR) oraz jeden Serwer z gry Counter-Strike: 1.6 Serwery są czyste, nie ma na nich żadnej paczki! Typ Serwerów: Publiczny Sloty: 32 Opłacone na: 30 dni Hosting: https://www.1shot1kill.pl Screeny: Na Gadu-Gadu lub w Prywatnej Wiadomości. Każdy Serwer jest na innym koncie (każde konto jest moje).

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...