Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

HOW?!

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Nowy

About HOW?!

 • Birthday 01/19/2001

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. #pragma semicolon 1 #include <sourcemod> #include <SteamWorks> #define PLUGIN_VERSION "1.0.0" public Plugin myinfo = { name = "Free2BeKicked - CS:GO", author = "Asher \"asherkin\" Baker, psychonic", description = "Automatically kicks non-premium players.", version = PLUGIN_VERSION, url = "http://limetech.org/" }; public OnPluginStart() { CreateConVar("anti_f2p_version", PLUGIN_VERSION, "Free2BeKicked", FCVAR_DONTRECORD|FCVAR_NOTIFY); } public void onclientpostadmincheck(int client) { if (checkcommandaccess(client, "bypasspremiumcheck", admflag_root, true)) { return; } if (!IsValidClient(client)) return; if (k_euserhaslicenseresulthaslicense != steamworks_haslicenseforapp(client, 624820)) { kickclient(client, "you need a paid cs:go account to play on this server"); return; } return; } bool IsValidClient(int client) { if (client <= 0 || client > MaxClients) { return false; } if (!IsClientInGame(client)) { return false; } if (IsFakeClient(client)) { return false; } return true; } Czyli kod powinien wyglądać tak jak wyżej aby GOTV mogło wejść na Serwer, a gracze bez prime nie?
 2. Nie wiem czy tylko ja mam tak na swoim Serwerze czy wy też, ale po wgraniu pluginu, GOTV nie może wejść na Serwer, jest kickowane i uznawane, że nie ma statusu prime. Może ktoś podpowiedzieć co zrobić?
 3. Zmieniłem z sm_vip na sm_opis i działa. Dzięki! Można zamknąć.
 4. @Brum Brum działa, lecz tylko wtedy gdy mam flagę "z", jeśli nie mam flagi, lub mam inną wyświetla się: [SM] Nie masz dostępu do tej komendy. Wgrałem też sklepsms, może to kolidować?
 5. @Yamakashi ustawiłem opis VIP'a, lecz nie działa. Plik .sp daję w załączniku. VipsBonus.sp
 6. Jak na razie działa, więc można zamknąć.
 7. Jestem w tym nowy i nie rozumiem. W jaki sposób i gdzie usunąć całą tabelę aby stworzyła się ponownie sama?
 8. Cześć. Myślałem, że naprawiłem !rank i !top w całości, myliłem się. Komendy dzialają, ale nie aktualizuje się miejsce. Kilka informacji z error logu: Ktoś, coś?
 9. @MAGNET w sumie nie wiem. Wgrałem inną wersję pluginu i zaczęło działać.
 10. To w takim razie poszukuję tylko pluginu na opis VIP'a (edytowane w pliku .txt).
 11. Witam. Poszukuję pluginu, który po wpisaniu na czacie !vip otworzy motd z opisem VIP'a (chciałbym edytować opis w pliku .txt), oraz drugiego pluginu, który po wpisaniu na czacie !forum wyświetla forum serwera (link do forum ustawię sobie sam)
 12. Można zamknąć temat. ?
 13. @MAGNET tak, dlatego cenę mogę dać aż o kilka % taniej.
 14. Cena: Do uzgodnienia. Forma płatności: Przelew/Paypal/Paysafecard. Kontakt: Gadu-Gadu: 51056218 & Prywatna wiadomość. Opis: Cześć, mam na sprzedaż dwa Serwery z gry Counter-Strike: Global Offensive (128TR) oraz jeden Serwer z gry Counter-Strike: 1.6 Serwery są czyste, nie ma na nich żadnej paczki! Typ Serwerów: Publiczny Sloty: 32 Opłacone na: 30 dni Hosting: https://www.1shot1kill.pl Screeny: Na Gadu-Gadu lub w Prywatnej Wiadomości. Każdy Serwer jest na innym koncie (każde konto jest moje).

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...