Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

DajK

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie działa mi paczka, po wejściu na serwer nagle po 20 sekundach pisze brak połączenia, a w konsoli pokazuje się taki komunikat:
 2. Witam, chciałem się zapytać, czy ktoś wie jak zrobić z uproszczonego na serwerze turniejowy. Czy trzeba coś pobrać czy zedytować.
 3. Dobra dziena stary jesteś mistrzem w SourceModzie 😉 To mi brakowało!
 4. Witam, napotkałem problem z prefixem na serwerze nie działa to tak jak powinno. Chodzi o to że publiczny czat dział dobrze, ale teamowy już nie. Możecie zobaczyć w kodzie co jest nie tak i podpowiedzieć mi co mam poprawić. KLIKNIJ:
 5. @MAGNET Chyba tylko ty wiesz odpowiedź na to pytanie bardzo bym prosił o pomoc.
 6. Witam, napotkałem się z problemem takim, że wiadomości [ADMIN], [VIP], [WŁAŚCICIEL] działają na chacie publicznym, ale na teamowym już nie do końca. Wydaję mi się, że mam wszystko dobrze, lecz proszę o porady co do kodu. Wysyłam kod:
 7. Dzięki już działa ;)! P.S: Sory że tak mało ogarniam i o wszystko się pytam, ale kupiłem serwer i pieniędzy nie chce na marne przeznaczyć 😉 Bez twoich filmów by nie było w ogóle serwera 😉
 8. chodzi o to że teraz zrobiłem reinstalacje serwera i nic nie robiłem oprócz wprowadzenia MetaModa i SourceModa. ,,SignalXWriteOpportunity(3) Got pure server whitelist: sv_pure = 1. Error reading file resource/overviews/de_dust2_radar_spectate.dds. DajK dołącza do gry. ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME -> CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME Tried to look up command say as if it were a variable."
 9. Napotkałem problem co do pluginu na prefix. Mam przepisane idealnie jak masz na filmiku ,,MAGNET", a nie wyświetla mi się ,,[ADMIN]Nick" tylko ,,[czerwonynick]Nick" wysyłam tu kod:
 10. Witam, przychodzę z problemem takim, iż napotkałem taki błąd w konsoli ,,Tried to look up command say as if it were a variable." lub ,,Tried to look up command say_team as if it were a variable." przez ten błąd takie pluginy jak ,,prefix" ,,xsay" nie chcą działać poprawnie ;( Jeśli ktoś wie w czym tkwi błąd, proszę o szybką odpowiedź!
 11. Witam, napotkałem problem z prefixem i jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc bo już nie mam sił z użeraniem się z tym ? Mianowicie wyświetla mi się cały czas taki komunikat: multicolors mam wgrane i wszystko tak jak na filmiku zrobione.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...