Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

supertimor

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

supertimor last won the day on October 7

supertimor had the most liked content!

Community Reputation

125 Mniejszy koder

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. 680 wejść na serwery; 121 unikalnych osób; 222h+ gry! 10-13-2019, kolejny weekend - kolejny rekord! 🙂
 2. No tu mowa wyłącznie o sentry gunie, bo jeśli chodzi o granat to prościzna 😛
 3. Trzeba znaleźć i zahookować moment, w którym ten dziad będzie wybierał target. Wiemy, że ten moment odbywa się gdy coś znajdzie się w jego zasięgu.Tutaj datamaps droneguna : Myślę, że "m_target (Offset 192) (Save|Key)(4 Bytes) - target" będzie nas interesowało. Trzeba by sprawdzić, czy przypadkiem tutaj nie jest zapisywany ID klienta, w którego działko będzie strzelało. Jeśli tak, to trzeba je zmienić. Jednak to nie jest droga, którą proponowałem, bo tu zmieniamy ID pobranego już klienta a zamysł był taki, żeby pobierać tylko klientów z przeciwnego teamu. W ogóle team droneguna, istnieje coś takiego? 😉 Próbowałem ręcznie nadać team przez : - m_iTeamNum (Offset 808) (Save|Key)(4 Bytes) - teamnumber Nie próbowałem przez : - m_iPendingTeamNum (Offset 812) (Save|Key)(4 Bytes) - pendingteamnumber - m_iInitialTeamNum (Offset 804) (Save|Key|Input)(4 Bytes) - TeamNum Może warto spróbować?
 4. Obczaj ten plugin : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2499362 Czyli nie doprowadzasz do jego wybuchu, a w momencie gdy powinien wybuchnąć dorzucasz inną akcję
 5. Trzeba edytować game_type i game_mode. Można to zrobić m.in w parametrach startowych serwera.
 6. Mote Ci podpowiadać za darmo, albo zrobić od ręki za pieniądze.
 7. @Maslooo i wszystko Ci śmiga? Jaka wersja SM? Ja musiałem funkcje przeładowania implementować do Mitchella od boomixa, połączone dwa pluginy dały niezły efekt xd
 8. @MAGNET należy zauważyć, że Twój serwer ok godziny 20 zgromadził 30% aktywnych boosterów, będąc na bodajże 6 pozycji na liście, więc to całkiem dobry wynik. @szogun a Ty ustawiłbyś boosting na noc? Ja nie, po co płacić 1 czy dwóm graczom za grę na serwerze, na który i tak są małe szanse że ktoś spoza goboostingu wejdzie? @Nikita Chruszczow z tym, że serwer Magneta nie jest jedynym który taką sytuację wyżej przeze mnie opisywaną przechodził. Po prostu go oznaczyłem, bo jest najbliżej temu forum 😛 Pazerni bardziej czy mniej - im więcej ludzi na serwerze, tym większa szansa na zgarnięcie kogoś spoza goboostingu, a o to głównie chodzi. Bezinteresownie grający są najbardziej wartościowi z punktu widzenia administratora, bo szansa na zakup VIP czy udział w community jest większa. Łatwiej ich zyskać, gdy na serwerze gra 10 chytrusów, niż 2 zajawkowiczów.
 9. Ten weekend, to weekend rekordów! 172 godziny boostowania, 327 wejść na serwery przez 90 użytkowników! Takie mamy statystyki, a co! Statystyki nieubłaganie rosną, zachęcamy do dodawania swoich serwerów do boostingu! Przyznam osobiście, że nie mam pojęcia jak to się dzieje.. ale gracze wcale nie decydują się na grę wyłącznie na najdroższych ofertach, a co raz częściej doceniają dopracowanie serwera i wybierają te tańsze oferty. Przykład? @MAGNET, boosting się sprawdza?
 10. https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=2427234&postcount=206 Spróbuj tego dziada. Ps. nadal kocham
 11. Co za ćmok, czemu się nie odezwiesz? 😛 teambety pod co, pod $ czy jakąś walutę?
 12. Serwer CS:GO, a jednak na GT 1.6

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...