Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

exot1c

Właściciel Sieci
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

exot1c last won the day on November 8 2019

exot1c had the most liked content!

Community Reputation

4 Nowy

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. Imo mylisz się, goboosting jest fajną opcją dla serwerów na start, ale nie masz z nich stałych graczy (przeważnie). Jeśli masz dobrze zrobiony serwer to gracze grają. A co do Twojego serwera to nie jest on gotów do gry, byłem dziś na nim i wygląda on jak pusty serwer, dlatego też nie ma graczy. Pierwszy raz widzę, że serwer only mirage nie ma dodanej topki graczy, no ale przecież Twój serwer jest już gotowy.
 2. Mój błąd, źle napisałem treść tematu. Jeden z graczy omija bany następującymi krokami: Tworzy nowe konto steam z csgo Zmienia IP Wiem, cały czas z tego korzystam Mam wiele non prime'ów na serwerze, nie chcę tracić graczy przez jedną osobę. Źle zredagowałem temat, imo dzięki za chęć pomocy.
 3. Cześć, Niedawno spotkałem się z typem gościa, który dostał bana i nie odpuszcza, dalej wchodzi. Wiem tylko tyle, że ma steamID i cały czas robi Sobie nowe konto w csgo. Czy da się temu jakoś zapobiec?
 4. Cześć, Od razu uprzedzam, że dopiero poznaję 'świat sourcemoda'. Mam ogólnie problem ze skompilowaniem pluginu. Tu jest cały error, który mi wyskakuje: //// hl_challenge.sp // // hl_challenge.sp(21) : fatal error 183: cannot read from file: "hl_challenge" // // Compilation aborted. // 1 Error. // // Compilation Time: 0,33 sec // ---------------------------------------- Tu jest kod pliku .sp:
 5. Dzięki, dam znać potem czy pomogło. Poradziłem Sobie innym sposobem, wgrałem plugin od @SUPER TIMOR 'GoAFK Manager' i jest wszystko gicior.
 6. Hej, Od ostatniego czasu borykam się z problemem niewidzialnych graczy na serwerze. Widziałem gdzieś kiedyś, że naprawiała to jedna komenda, ale nie pamiętam już gdzie, dlatego piszę tutaj. Screen jak to wygląda:
 7. Hmm, buttony w kontakcie - infectia buttony w stopce - evilshot belki wzorowane na eleet stopka jak w 3/4 aktualnych stylów i też Ty tego wzoru nie wymysliles Strasznie malo efektow w headerze, kolorystyka okropna 20zł i jestesmy dogadani.
 8. Teraz zobaczyłem, że nie mam takiego pluginu, możliwe, że wczoraj niechcący usunąłem. Co w takim razie zrobić? /Dobra poradziłem Sobie, dam znać czy zadziałało, z góry dzięki.
 9. Hej, Mam problem z końcem meczu na serwerze, ponieważ po zakończonym meczu wszystko wygląda jak gdyby nigdy nic, mapa ładuje się na nowo.Gracz wybiera drużynę i nagle ma staty ze starej mapy oraz wynik (16 - x) i nie można się wtedy ruszyć ani nic. Problem pojawił się po prostu z dnia na dzień i nie mam kompletnego pojęcia co zrobić. Ktoś ma jakieś sugestie? Tryb serwera to only mirage, turniejowy. Wpisywałem tę komendę "mp_match_end_restart "0"" w server.cfg ale to też nie pomogło, próbowałem z 0 i 1 na końcu komendy. Gdybym coś miał wysłać/pokazać to piszcie, oby naprawić to jak najszybciej.

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...