Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

Kominek

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie! Poszukuję pluginu, który automatycznie będzie na początku usuwał wszelkie pistole, a w dodatku nie będzie generował żadnego napisu typu "Nie możesz podnieść deagle" itp... Za wszelką chęć pomocy daję plusika 😄
 2. Witajcie! Z miłą chęcią zakupię serwer do gry CS:GO lub CS 1.6 Najważniejsze jest to, aby ludzie na nim grali, a nie sam pusty serwer. Cena do uzgodnienia. Dodam również, że tryb serwera nie ma znaczenia.
 3. Wyłącz po kolei naprzód pluginy ponieważ na pewno któryś z nich się crashuje. Zobacz również logi 😄
 4. Hmm, pokaż logi z sourcemod/logs, oraz czy dobrze podpiąłeś bazę? Może też nie dodałeś IP serwera, aby mógł się połączyć z SB, domeną.
 5. Ja tam wiele paczek mam od @fabko niestety większość raczej z błędami. Więc ja mam mieszane uczucia.
 6. Witajcie! Szukam rozwiązania ponieważ podczas granie losuje vipa, lecz go nie daje na flagę O. // Default: "ADMFLAG_RESERVATION" losowy-vip_flag "ADMFLAG_CUSTOM1" Może wiecie dlaczego?
 7. Modele jedynie z zeprus shopa. A z pluginów to tylko rpg ?
 8. Witajcie! Po nowej aktualizacji od VALVE mam problem z serwerem. A dokładnie z ochroną pamięci, pobrałem accelerator i wyszło to: Lecz na to wygląda, że jakiś model to buguje, ale może wy wiecie co tak na prawdę jest. Proszę o pomoc ?
 9. Temat do zamknięcia. Problem bym z pluginem od n.o.x'a (sklepsms).
 10. Wersja sm najnowsza, właśnie dodałem go przez ftp i zaraz zobaczymy co i jak. Akcelerator tylko to mi dał: Uploaded crash dump: Crash ID: MZXV-JU5U-Y5W5 Uploaded crash dump: Crash ID: UJXM-EA3Z-TALC Uploaded crash dump: Crash ID: NGGU-BT23-NWUB
 11. Witajcie! Od kilku dni wywala mi crasha, gdy każdy sobie spokojnie gra na jakieś mapie. Spoglądałem w logi i nic. Dodam również, że sprawdzałem UMC i Mapchoostera, ale to było szukanie na marne. Może wiecie wy jak to naprawić?
 12. Musiałem przywrócić starego SM i zaktualizować od nowa.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...