Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO

Kominek

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam, pełen profesjonalizm. Nie ma takiego drugiego.
 2. Witajcie! Poszukuję pluginu, który automatycznie będzie na początku usuwał wszelkie pistole, a w dodatku nie będzie generował żadnego napisu typu "Nie możesz podnieść deagle" itp... Za wszelką chęć pomocy daję plusika
 3. Witajcie! Z miłą chęcią zakupię serwer do gry CS:GO lub CS 1.6 Najważniejsze jest to, aby ludzie na nim grali, a nie sam pusty serwer. Cena do uzgodnienia. Dodam również, że tryb serwera nie ma znaczenia.
 4. Wyłącz po kolei naprzód pluginy ponieważ na pewno któryś z nich się crashuje. Zobacz również logi
 5. Hmm, pokaż logi z sourcemod/logs, oraz czy dobrze podpiąłeś bazę? Może też nie dodałeś IP serwera, aby mógł się połączyć z SB, domeną.
 6. Ja tam wiele paczek mam od @fabko niestety większość raczej z błędami. Więc ja mam mieszane uczucia.
 7. Witajcie! Szukam rozwiązania ponieważ podczas granie losuje vipa, lecz go nie daje na flagę O. // Default: "ADMFLAG_RESERVATION" losowy-vip_flag "ADMFLAG_CUSTOM1" Może wiecie dlaczego?
 8. Modele jedynie z zeprus shopa. A z pluginów to tylko rpg ?
 9. Witajcie! Po nowej aktualizacji od VALVE mam problem z serwerem. A dokładnie z ochroną pamięci, pobrałem accelerator i wyszło to: Lecz na to wygląda, że jakiś model to buguje, ale może wy wiecie co tak na prawdę jest. Proszę o pomoc ?
 10. Temat do zamknięcia. Problem bym z pluginem od n.o.x'a (sklepsms).
 11. Wersja sm najnowsza, właśnie dodałem go przez ftp i zaraz zobaczymy co i jak. Akcelerator tylko to mi dał: Uploaded crash dump: Crash ID: MZXV-JU5U-Y5W5 Uploaded crash dump: Crash ID: UJXM-EA3Z-TALC Uploaded crash dump: Crash ID: NGGU-BT23-NWUB
 12. Witajcie! Od kilku dni wywala mi crasha, gdy każdy sobie spokojnie gra na jakieś mapie. Spoglądałem w logi i nic. Dodam również, że sprawdzałem UMC i Mapchoostera, ale to było szukanie na marne. Może wiecie wy jak to naprawić?

O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...