Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek

ErwinH2K

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ErwinH2K last won the day on July 25

ErwinH2K had the most liked content!

Community Reputation

34 Nowicjusz

Recent Profile Visitors

406 profile views
 1. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem progresu twojej osoby. 😉 Brawo Kubuś 😉 Brawo, dobra robota też @Bioły!
 2. Cześć. Chętnie bym chciał się dowiedzieć jak wycenilibyście 3 serwery oraz te wyceny porównałbym do ofert otrzymywanych przez niektóre osoby. Na początek: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044 Serwer ze stażem 11 miesięcznym, w grudniu stał 25/25- niestety zaniedbałem go bardzo i serwer się odbija od dna. Mimo to osiąga stały pułap graczy +8/dzień. https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125 Serwer z ponad rocznym stażem, sporo stałych graczy i sporo zakupionych usług- dzielących się na VIP'a oraz MONETY do sklepiku serwerowego. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015 Serwer znajdujący się w TOP 10 w Polsce bazując na GT oraz TOP 100 na świecie. Staż 11 miesięcy.
 3. Jaki masz obrót miesięczny? Nie zapomnijmy, że serwer jest na reklamie (top 1 gosetti), poproś o wycenę 7-14 dni po zakończeniu reklamy. Wtedy będzie wycena rzetelna, bo tutaj ciężko przewidzieć jak CI gracze pobędą.
 4. Ciekawe czy przed kupnem ktoś w ogóle sprawdził prawdziwą ilość graczy na serwerze: Bo tak naprawdę w chwili były 2 osoby + GOTV / 6 według GT (co również sprowadza się po zgłoszeniu do zbanowania serwera).
 5. Rangi jak najbardziej bardzo pozytywne, warte ceny. Pozdro ?
 6. Sprzedane ?
 7. Odświeżam. Obecnie: Przelicznik: 0.65 (~ 60 za całość)
 8. Cześć. Mam na sprzedaż obecnie 50 wPLN na 1s1k, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW / GG- 49031368. wPLN sprzedaję po 0.65, więc jest to dosyć tanio.
 9. Rozkręcaj serwer do ~8 graczy, potem wjedź na gosetti. Tylko łatwym modem- arenki czy mirage.. Bo jeśli mam być z Tobą szczery na cięższych modach ta reklama jest słaba. Skuteczniejszą reklamą jest streamer, bądź streamerka czy to na twitchu czy yt. ?
 10. Witam, mam na sprzedaż 38 pkt na pukawce w rozsądnej cenie. Kontakt z moją osobą, znajdziesz tu: GG- 49031368 || Steam- https://steamcommunity.com/id/SAMCZYK1S2K/ || Forum poprzez prywatną wiadomość.
 11. Wiesz chciałbym chociaż mieć plik sp, aby to naprawić. Ale ja nie mam w ogóle od tego kodu źródłowego.. Mi tam podsyłał jeszcze listę pluginów 2 dni temu, pewnie tak jest. Teraz to po ptakach, zamówiłem inną paczkę. Nie mogłem pozwolić, aby serwer spadał. ?
 12. 2 dni temu, gdy jeszcze mnie nie usunął pisał, że gra kolega na jego koncie + UWAGA: WYSPRZEDAJE PLUGINY, więc ma temat sens, warto ich ostrzec bo mi nie zależy jak Tobie na dobrej znajomości, a przedstawieniu prawdy bez mydlenia oczu. Postaw się w mojej sytuacji i innych osób co kupili paczki (kilka osób ciągle narzeka), gość usuwa każdego(jeśli jest jak mówisz) , odchodzi, a ty nic nie zrobisz już z serwerem, nic nie zmienisz. Pójdzie jakaś propozycja np. choćby ten głupi limit, a ty leżysz. W tym momencie ja zleciłem nową paczkę za sporą sumę. A kasa, którą wydałem na paczkę poszła w pizdu.
 13. W grudniu zakupiłem paczkę DeathRun + Klasy od wyżej wymienionej osoby. Na początku było wszystko okej, współpraca była na poziomie dobrym. Potem było czekanie po kilka, kilkanaście dni. Od 7 dni pisałem o głupie usunięcie limitu za przejście mapy, a także zmienienie adresu forum pod !pomoc (wszystko było w nox_dr_classes_core do którego nie mam pliku .sp), wczoraj @n.o.x znalazł chwilę czasu, aby to uczynić. Lecz przy tak głupiej błahostce pod tym względem, narodził się inny i tym razem poważny błąd (chodziło tu o zbugowanie statystyk typu kondycja itd.), po zgłoszeniu błędu do niego zostałem usunięty z steama (znajomych). Mało tego w okresie 2-3 tygodnie temu zakupiłem u niego inny plugin, związany tylko z wyświetlaniem prefixu na czacie [Nazwa klasy] [Tag z Hextags], plugin był całkowicie zbugowany. Oczywiście zostało to zgłoszone, ale nie naprawione. Serdecznie nie polecam tego "technika".

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...