Skocz do zawartości

Merxy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Merxy w dniu 12 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Merxy punkty reputacji!

Reputacja

1 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To już prosta droga do celu, wystarczy czytać błędy i wiedzieć co się pisało. array must be indexed (variable "kolejka") - zmienna podana w nawiasie według deklaracji wymaga zaindeksowania, a w tym miejscu tego nie robisz argument type mismatch (argument 1) - typ argument nie zgadza się z oczekiwanym. Zwykle będzie to jeden z parametrów wywoływanej funkcji, który wysyłasz w złym typie. Nawias mówi ci, który argument jest błędny. Jak rozwiązać? Znaleźć funkcję i sprawdzić jaki typ zmiennej ma zadeklarowany do przyjęcia i taki typ zastosować jako parametr przy wywoływaniu. Dodatkowy PROTIP: szukaj.sp(128) - liczba w nawiasie, to linijka kompilowanego kodu, w której błąd został wykryty(w 90% przypadków to tam znajdziesz błąd, a przy takich typach błędów w zasadzie masz 100%) Dodatkowy PROTIP 2: Oszczędź swój czas korzystając z google'a. Nie jesteś jedynym, którego taki błąd spotkał i zazwyczaj odpowiedź na podobny problem znajdziesz szybciej, niż czekając, aż ktoś ci to będzie tłumaczył.
 2. Merxy

  ANTYREKLAMA

  Raczej chodzi o czat, albo czat i nicki. sugeruje, że właśnie coś napisał, więc kwestia czatu. Tylko pytanie, czy chodzi o nazwę osoby, czy również o nazwę, której ktoś nie chce mieć na czacie. Jeśli chodzi o czat, to jest trochę takich publicznych pluginów, więc możesz popatrzeć i wybrać co ci pasuje. Albo po prostu napisać, bo nie jest to jakieś trudne i na pierwszy plugin może się nadać.
 3. Tylko to trzeba najpierw zadeklarować. public void OnPluginStart() { for(int i = 1; i <= MaxClients; i++) { if(IsClientInGame(i)) { SDKHook(i, SDKHook_OnTakeDamage, OnTakeDamage); } } } public void OnClientPutInServer(int i) { SDKHook(i, SDKHook_OnTakeDamage, OnTakeDamage); }
×
×
 • Dodaj nową pozycję...