Skocz do zawartości

Matix8981

Nieprzyjemny
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Matix8981 w dniu 22 Września 2020

Użytkownicy przyznają Matix8981 punkty reputacji!

Reputacja

19 Początkujący

Ostatnie wizyty

425 wyświetleń profilu
 1. Jakiś opis tych paczek i jakie pluginy się znajdują w tych paczkach czy kupujemy kota w worku albo i nawet kogoś innego prace.
 2. FastDL powinien się automatycznie synchronizować.
 3. Nie ma ,,legalnego" obejścia, bot zawszę będzie zajmował slot. Jedynym sposobem jest podniesienie slotów poprzez rozszerzenie, lecz jest to nie dozwolone na wszystkich hostingach.
 4. Witam, Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie programowania, administracji linuxa jak i również serwerów gier od których zaczynało się swoją przygodę 😄 SourceMOD Pluginy Paczki Pomoc techniczna Aplikacje webowe Aplikacje PHP (Laravel, Phalcon) również rozwijanie aktualnej aplikacji Pomoc techniczna (IPS, Inne systemy CMS) Front-end Statyczne strony internetowe Kodowanie szablonu Invision Community(IPS), MyBB itp. Administracja linux Stała administracja, jednorazowe zlecenie Doradztwo Cena Cena jest uzależniona od zakresu pracy oraz wolnego czasu Płatność Przelew PayPal Kontakt Steam: https://steamcommunity.com/id/matix8981/ Discord: Matix8981#2828 (preferuje discorda) Kontakt PW
 5. Jesteś autorem wszystkich pluginów(oprócz ,,przerobione pluginy") czy sprzedajesz czyjąś prace?
 6. Mój post nie miał w żaden sposób atakować twoją osobę, od samego początku nakreślałem, że żaden poważny grafik nie próbował by kopiować 1:1.
 7. 150zł za serwer na którym w skali miesiąca gra średnio 3-5 graczy 😝
 8. Nazwa PluginyCS.pl została wymyślona wyłącznie pod SEO. Pluginy, cs nie są słowami które ktoś magicznie wymyślił natomiast kopiowanie treści promocji (ciut z zmienionymi słowami lecz z tym samym przekazem i wartościami promocji) i nawet jej kolejności jest pier****** parszywą kopią. Nie wydaje mi się aby to był przypadek, dodatkowo wypowiadasz się w sposób atakujący do osób piszących opinie o owym hostingu więc coś jest na rzeczy, że przy nim dłubiesz 🙂
 9. Po tematach sprzedaży serwerów wnioskuje, że hosting należy do @KaMix oraz @dev aka RoberrtFinance ze względu na dopisanie się do stopki w pterodactylu. Nadal nie otrzymałem klarownej odpowiedzi kto jest odpowiedzialny za ten hosting, zasłanianie się inkubatorem jest średnie 🙂 Nikt nie jest w stanie uwierzyć, że ten hosting krzak nie jest marną kopią hostingu liveserver.pl. Swoją opinie opieram na: wyglądzie cennika który wygląda w 75% tak samo, promocjach które są w tej samej kolejności wraz z ciut zmienionym tekstem ale tym samym przekazem oraz benefitem. Może zaprośmy tutaj tego grafika i niech się wypowie czy rzeczywiście nie miał świadomości o istnieniu liveserver lub o tym jak wygląda ich strona itp. bo wątpię aby chciał szargać swoją opinie kłamiąc dla was. Reklama była pisana na szybko bo nawet nie została odpowiednio sformatowana aby przyciągnąć klientów, treść reklamy wygląda jak my summer biznes host. Nikt nie ma problemu, że korzystacie z inkubatora lecz o to, że nie wiadomo kto się tym rzeczywiście zajmuje, Po prostu interpretujesz to swoim językiem.
 10. Nadal nie wiem do kogo mam się zwracać po zwinięciu biznesu, do ciebie Robert czy do Kamixa 🙂 ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...