Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
 • Witaj!

  Witaj na Go-Code.pl - Support SourceMod oraz SourcePawn! Chcielibyśmy Cię powitać z otwartymi ramionami w naszej społeczności! Aby korzystać z prawie wszystkich udogodnień, poradników, plików, najnowszych wersji pluginów oraz skrawków kodu naszej strony nie musisz się nawet rejestrować! Czerp wiedzę na temat Sourcemod'a, Metamod'a, poprawnej konfiguracji serwerów oraz Scriptingu SourcePawn za nic! Pamiętaj jednak, że założenie konta na forum wiąże się z pewnymi przywilejami:

  • Zakładanie tematów i pisanie postów
  • Wysyłanie prywatnych wiadomości do członków forum
  • Otrzymywanie powiadomień z interesujących Cię tematów

  Rejestracja nic nie kosztuje i zajmie Ci maksymalnie dwie minuty! Zostań częścią Go-Code.pl - Support SourceMod oraz SourcePawn!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Szukamy Redaktorów i Grafików! 😎
 3. dobra ctrl+r pomógł bo korzystam ze spedit'a można zamknąć ;)
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.
 5. Dzisiaj kiedy miałem chwilę aby do tego przysiąść zauważyłem że ten plugin ma faktycznie swój AutoExecConfig i dlatego nie mogłem tego zrobić, dzięki wszystkim za pomoc można zamknąć temat.
 6. Po co, skoro bold grubas i tak nie przyjedzie? Nienapasieniec jeden
 7. Dopiero "Podlasie" zauważyłem xD Serio na takie wydupie mam jechać?...
 8. Mam nadzieje że ostatni miesiąc intensywnych treningów zapewni mi wygraną Trzymajcie kciuki 😤😤😤
 9. 1. SPEDit, bo mądrzejszy abviously. 2. Hanys, bo coś umie xd. 3. Obydwoje są siebie warci z tego co wiem, ale Yama wygrywa. 4. Gorszego dać się nie dało, Marshall dalej wierci dziurę w więzieniu więc xaze wygrywa. 5. Nie wiem skąd ta walka, ale nie obstawiam, bo to nie ma sensu. 6. Timor górom! ❤️ 7. Jebać bolda ❤️ Soł macz. Only MAGNET ❤️ Także Magnet XD
 10. 1. warning 213: tag mismatch 2. Hanys by Brawley 3. Yamakashi, bo osób typu Shezyy nie trawie 4. Marshall i jego wywiercona dziura 5. W sumie Meshar mógłby dostać degrada (kappa) 6. 7. Bagnet, Magnat, Megnat? Jakoś tak.
 11. Witamy wszystkich bardzo serdecznie! Przed chwilą została ogłoszona walka wieczoru. Z tej racji rusza kolejny temat, a mianowicie obstawianie walk! W tym temacie możecie obstawiać walki. Kto wygra? Kto przegra? Tego jeszcze nikt nie wie, ale możecie obstawiać! Karta walk Niby nie powinienem jako "Włodarz", ale no trudno xD
 12. Witamy wszystkich! Przedstawiamy wam walkę wieczoru, która była przez was wyczekiwana niczym poradniki Magneta na YouTubie.
 13. Nigdy w życiu tego nie rób, nie przyzwyczajaj się do tego i nie idź na łatwiznę! Znajdź błąd i użyj tab'a zamiast spacji!
 14. Dodaj linijkę do kodu: #pragma tabsize 0
 15. Jak używasz SPEdita wystarczy skrót klawiszowy ctrl+r wtedy zrobi Ci wszystkie wcięcia w odpowiednich miejscach.
 16. loose identation = luźne wcięcia Luźne wcięcia oznaczają wstawianie spacji zamiast tabulatorów / odwrotnie i / lub że wiersze nie są poprawnie wcięte ... Problem polega na tym, że jest to przestrzeń przed pierwszym { Zazwyczaj gdy kopiujesz kod z forum to one powstają, większość programów, nawet Notepad++ powinien Ci je pokazywać 😉
 17. działa dzięki, tylko nie ogarniam tych warningów które przy kompilacji czasem wyskakuje, nie powinien nic powodować ten warning prawda? w sensie czy w grze żadnych problemów nie będzie?
 18. stock bool IsPlayerVIP(int client) { if(GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_ROOT) return false; return CheckCommandAccess(client, "", ADMFLAG_RESERVATION); } wtedy jak ktoś ma flagę z zwraca "false"
 19. Cześc mam pytanie czy można w jakiś sposób zignorować flagę? w sensie jeśli mam np stock bool IsPlayerVIP(int client) { return CheckCommandAccess(client, "", ADMFLAG_RESERVATION) } i nie chce żeby czytało flagi "z" to co musiałbym zrobić? Cały kod:
 20. Mamy tutaj wiadomość: zombiereloaded.smx (Zombie:Reloaded): Error detected in plugin startup (see error logs) mapchooser_extended_sounds.smx (Mapchooser Extended Sounds): Error detected in plugin startup (see error logs) Więc wnioskuję, że pojawią się errorlogi w sourcemodzie, możesz też je podesłać?
 21. To nieźle. To są zakłady niepubliczne, i żadnych WŁODARZY w to nie mieszajmy.
 22. Wpłaty prosimy o wysłanie do jednego z włodaży.
 23. Siema, mam duży problem z serwerem zm. Przestały mi działać wszystkie plauginy funkcyjne na tym modzie, nie mam pojęcia jaki może być tego powód, ponieważ wszytko się zepsuło jednego dnia, a ja nic nie robiłem w plikach... Podgląd konsoli : https://pastebin.com/gzQSXMih
 24. Stawiam 100 eurogąbek, że ostatnia walka to będzie go-code vs mygo
 1. Load more activity

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...