Skocz do zawartości
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
 • Witaj!

  Witaj na GO-Code.pl! Chcielibyśmy Cię powitać z otwartymi ramionami w naszej społeczności! Aby korzystać z prawie wszystkich udogodnień, poradników, plików oraz skrawków kodu naszej strony nie musisz się nawet rejestrować! Pamiętaj jednak, że założenie konta na forum wiąże się z pewnymi przywilejami:

  • Zakładanie tematów i pisanie postów
  • Wysyłanie prywatnych wiadomości do członków forum
  • Otrzymywanie powiadomień z interesujących Cię tematów

  Rejestracja nic nie kosztuje i zajmie Ci maksymalnie dwie minuty! Zostań częścią GO-Code.pl!

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wgraj to na serwer https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=277703& i po crashu serwera podeślij zawartość error logów.
 3. A potem jakieś Wrote minidump to: /home/data/headshotplayer/731850.csgo128/csgo/addons/sourcemod/data/dumps/2e61bd0a-c9f1-4237-e69803ac-d7798497.dmp ./srcds_run: line 318: 19461 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Mon Mar 25 22:11:54 CET 2019: Server restart in 10 seconds
 4. Witam, znowu mam crashe serwera ostatnia nie było crashów nie wgrywałem nowych pluginów itd. A w konsoli pisze znowu z tym blaming. Link: KLIK
 5. Witajcie! Szukam rozwiązania ponieważ podczas granie losuje vipa, lecz go nie daje na flagę O. // Default: "ADMFLAG_RESERVATION" losowy-vip_flag "ADMFLAG_CUSTOM1" Może wiecie dlaczego?
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie Pomoc udzielona
 7. Aktualnie mam tyle: http://pukawka.pl/portfel,dybala95,black.png Może urosnąć, bo SMSy ze sklepiku idą na pukawkę, w każdym bądź razie interesuje mnie przelicznik 0.65 przy Przelewie lub 0.7 dla PSC
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie Pomoc udzielona
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie Pomoc udzielona
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie Pomoc udzielona
 11. Postanowiłem zmienić plugin na mapchoosera - temat do zamknięcia.
 12. @supertimor puki co po instalacji wszystko działa, pobiera mapę oraz ilość graczy tak jak trzeba
 13. @FareN daj znać, czy ten plugin działa i nie generuje żadnych błędów. Jest z 2010, więc jest duże prawdopodobieństwo że coś jest nieaktualne.
 14. @supertimor dzięki za pomoc lecz znalazłem już gotowca, wystarczy sobie spolszczyć. Gdyby ktoś również szukał tego pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1036475
 15. Szukam Tłumaczenie do Shop by zephyrus ponieważ jak ja to tłumacz to robię jakiś błąd i nic nie w ogóle nie pisze.
 16. Wiadomość wygenerowana automatycznie Pomoc udzielona
 17. Wczoraj
 18. Polecam @Mesharsky kupiłem unikalny u tego Pana plugin, bardzo pomocny itp, dzięki.
 19. Wystarczy zbudować proste menu. Jeśli nie potrafisz, a sam chciałbyś to zrobić to możesz bazować na pluginie: Jeśli nie, to podaj IP serwerów i krótkie nazwy, co ma być wyświetlane w menu, to Ci zrobię.
 20. Poszukuję plugin który po wpisaniu na sayu !serwery pokazuję listę dodanych do niej serwerów, znacie coś bo szukałem i niestety nic nie znalazłem.
 21. Plugin powstał z myślą o rozgrywkach ligowych dla jednej z organizacji, z którymi współpracujemy. Wprowadza on na serwer dwie komendy - !tac i !tech, której gracze mogą używać, aby wywołać przerwę taktyczną, bądź techniczną. Czas przerwy technicznej - 5 minut. Czas przerwy taktycznej - 30 sekund. Wyświetlana jest również informacja na czacie kto wywołał przerwę, oraz ile czasu zostało. Ilość przerw taktycznych na drużynę - 4. Techniczna jest jedna. Kod: Download w załączniku. W przypadku błędów, niedociągnięć, próśb o edycję - proszę pisać 🙂 tactech.sp tactech.smx
 22. Użyj tylko forwardów z pluginu i możesz go podpiąć pod co chcesz ;)
 23. Plik: retakes_pistolallocator.sp Kawałek kodu odpowiadający za to:
 24. No tak jak pisałem, nie dysponuje już takim czasem jak wcześniej, ale postaram się wrócić do tego co było, bo fakt, zbyt mało czasu na to poświęcam. Najlepiej jakbyś mi wypisał listę wszystkich błędów i podesłał, bo dzisiaj wieczorem, koło 21 będę wolny już i mogę się tym zająć:)
 25. Pisałem ,że jest ok z cvarami i coś tam jeszcze nie pamiętam ale błędy nadal są ciężko mi powiedzieć konkretnie co bo pisałem za każdym razem jak się coś pojawiało a nie było robione. Na przykład z granatami wiesz od ponad 4 miesięcy ,że nie działają (nie pojawia się okno z wyborem, na spawnie dla vipów) ,a jak patrzę na datę kiedy kupiłem to i zgłaszałem błędy to mnie już szlak trafia.
 1. Załaduj więcej aktywności
×