Celem tej strony ujawnienie statystyk dotyczących polskich serwerów CS:GO z podziałem na modyfikacje. Skrypt opiera się na systemie rankingu GameTracker.com. Zbiera dane ze strony GT i przedstawia je w zwięzłej postaci. Nie znaczy to jednak, że dane, które opisują wykresy są w 100% prawdziwe. Patrząc na wykres każdy może wyciągnąć inne wnioski co do popularności danego trybu serwera. Skrypt jak na razie obsługuje tylko i wyłącznie 500 pierwszych serwerów umieszczonych na stronie GameTracker.com pod względem rankingu GT (Rank). Dzieje się tak z tego względu, iż serwery o niższym poziomie rankingu są oficjalnymi serwerami Valve lub są to serwery publiczne na których nikt nie gra.
Wykres ten mierzy średnią popularności trybu gry (suma rankingów serwerów z danym trybem podzielona przez ich ilość) na przełomie czasowym od daty 2018-04-23 do dzisiaj. Korzystając z opcji pod wykresem, możemy obejrzeć linie wykresu tylko interesujących nas trybów gry. Im dany tryb gry jest bliżej 0 tym jest bardziej popularny. Wykres jest odwrócony by lepiej się go czytało.
Wykres ten zawiera liczbę serwerów danych trybów gry na przełomie czasowym od daty 2018-04-23 do dzisiaj. Korzystając z opcji pod wykresem, możemy obejrzeć linie wykresu tylko interesujących nas trybów gry.