Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opis:  Sprzedam Styl na IPS 4.3, Licencja tak jak na szablonecie czyli - styl może zostać dodany na jedną stronę klienta (tylko jeżeli jest jego własnością) i zastrzegamy prawo do zmiany autora i rozprowadzania. 

Live demo: https://road2skill.eu/

Cena: 40 $ tutaj: https://invisioncommunity.com/files/file/9387-r2s-theme-piorun/ lub przelewem za 100 zł na pw (wysyłam po otrzymaniu kwoty) 

Płatność: ^

Kontakt: pw    

Zdjęcia: 

1.png.62be2f863f392482cd278a1da8a4be75.png

2.thumb.png.b61ab98530e35e93f6a286808f907d47.png

3.thumb.png.d3bffac75ece4f70b7759861222582e4.png

5.thumb.png.0eaaf6f077e95e91b64c50706777a790.png

4.thumb.png.0a3262b068fc5953782085a22ebc5bfa.png

Sygnatura użytkownika

Właściciel: Road2Skill.eu

Odnośnik do odpowiedzi

Ile razy mam ci mówić?
Twój styl nie jest tyle wart.

Style które są dużo lepiej rozwinięte i mają po 1000 opcji są po 30-45 dolarów, ZE WSPARCIEM
Z każdą nową wersją IPS bądź aktualizacją czegoś, ci autorzy aktualizują szablon pod nowe funkcje IPS.

Ja wiem że ty tego nie zrobisz, a Krasnal tym bardziej bo sprzedał tobie szablon a nie innym klientom.
Jest to wprowadzenie ludzi w błąd i potem odbije się to na tobie.

Szablon powinieneś sprzedawać tylko i wyłącznie wtedy jeżeli masz możliwość go zaktualizowania, a jeżeli nie masz takiej możliwości to wtedy ZAMIEŚĆ TAKĄ INFORMACJĘ W OPISIE PRODUKTU!

NP: ONLY IPS 4.3/4.4

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Mesharsky napisał:

Ile razy mam ci mówić?
Twój styl nie jest tyle wart.

Style które są dużo lepiej rozwinięte i mają po 1000 opcji są po 30-45 dolarów, ZE WSPARCIEM
Z każdą nową wersją IPS bądź aktualizacją czegoś, ci autorzy aktualizują szablon pod nowe funkcje IPS.

Ja wiem że ty tego nie zrobisz, a Krasnal tym bardziej bo sprzedał tobie szablon a nie innym klientom.
Jest to wprowadzenie ludzi w błąd i potem odbije się to na tobie.

Szablon powinieneś sprzedawać tylko i wyłącznie wtedy jeżeli masz możliwość go zaktualizowania, a jeżeli nie masz takiej możliwości to wtedy ZAMIEŚĆ TAKĄ INFORMACJĘ W OPISIE PRODUKTU!

NP: ONLY IPS 4.3/4.4

"Sprzedam Styl IPS 4.3/4.4" 

Źle przekopiowałem cenę , jeżeli mogę prosić to zmień na 30 doklow w opisie bo ja nie mam tej opcji 

Sygnatura użytkownika

Właściciel: Road2Skill.eu

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)