Skocz do zawartości
Freelance

Znikające modele...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie pragnę wspomnieć iż wczoraj w ogóle zacząłem się bawić tworzeniem serwera lokalnie na botach i nie mordujcie za głupie pytania bo dotychczas bawiłem się questami w metinie...

Chciałem sobie podmienić modele, więc pobrałem skinchoosera, wgrałem go i działa pięknie, jednak gdy próbuję podmienić model botom w forceskinsbots 2 i 3 po zapisaniu, odpaleniu gry boty są niewidzialne (nie mają wcale modelu) a konsola sypie błąd "Bad pstudiohdr in GetSequenceLinearMotion()! " tymczasem podmieniłem dokładnie ten sam model w default_skins i działa. Jestem przekonany że coś zrobiłem źle albo czegoś po prostu nie zrobiłem... Głupio pisać w takiej sprawie ale trudno, trza przeboleć.

W taki sposób dodałem ten model i teksturki:

9gaKSbL.png

Chciałbym żeby najlepiej ktoś mi to po prostu wytłumaczył.

Jeśli napisałem w złym dziale proszę moderacje o przeniesienie gdzie trzeba.

Edytowane przez Freelance

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się nie mylę model nie jest poprawnie stworzony, czyli pozostaje ci zamiana na inny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, szogun napisał:

Jak się nie mylę model nie jest poprawnie stworzony, czyli pozostaje ci zamiana na inny 

A możesz rzucić linka do jakiegoś który działa na 100%? Chce tylko sprawdzić czy zadziała nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FIX -> Na żywym graczu działa, czyli prawdopodobnie z botami coś było nie teges.

Problem rozwiązany.

Edytowane przez Freelance

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi