Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
Linux`

Kompilator sm online

Recommended Posts

Najbardziej brakuje mi możliwości kompilowania w najnowszym sourcemod online. Przykładowo wstawiamy nowy plugin (załącznik) do tematu w .sp a pod nim pojawia się już piękne rozszerzenie .smx do pobrania. Była by to świetna dogodność dla osób dopiero zaczynających przygodę z sm. Taka opcja wyróżniła by to forum z pośród wielu. Brakuje również bardzo potrzebnej możliwości tagowania automatycznym prefixem gry w temacie w którym plugin nie dotyczy gupiego globala lecz innej gry.

 • Dobry pomysł! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie jeśli chodzi o kompilację na forum, to masz rację - ale kompilować online można tutaj z podświetlaniem składni, wykrywaniem błędów etc https://spider.limetech.io/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

 

jedynym mankamentem jest to, że nie skompilujesz folderów ? 

Edited by supertimor
 • Lubię to! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...