Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Demon007 napisał:

kupię licencję IPS

Płatność  PayPal/Przelew

Kontakt  PW lub Steam https://steamcommunity.com/id/xcdsd/

Witaj, edytując post bo chcesz kupić a nie sprzedać, chciałbym zaznaczyć żebyś uważał na 2 aspekty:

1. Kont nie można kupować/sprzedawać - Konto na 90% zostanie zablokowane oraz licencja odebrana, gdyż jest to niezgodne z polityką/regulaminem IPS.
  2. Licencję można transferować tylko raz, dlatego gdyż ktoś tutaj to zrobił wcześniej, nie będzie w stanie tobie przesłać ponownie licencji ;). 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Admin napisał:

Z tego co wyczytałem to on chcę kupić, a nie sprzedać licencję

Ouhh dobre oko, tak to jest jak jesteś przy kompie bez okularów. Dziękować.!
Już pędzę edytować post

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Mesharsky napisał:

Witaj, edytując post bo chcesz kupić a nie sprzedać, chciałbym zaznaczyć żebyś uważał na 2 aspekty:

1. Kont nie można kupować/sprzedawać - Konto na 90% zostanie zablokowane oraz licencja odebrana, gdyż jest to niezgodne z polityką/regulaminem IPS.
  2. Licencję można transferować tylko raz, dlatego gdyż ktoś tutaj to zrobił wcześniej, nie będzie w stanie tobie przesłać ponownie licencji ;). 

ja chcę kupić licencję

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)