Skocz do zawartości
Demon007

Kupię licencję IPS

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Demon007 napisał:

kupię licencję IPS

Płatność  PayPal/Przelew

Kontakt  PW lub Steam https://steamcommunity.com/id/xcdsd/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Witaj, edytując post bo chcesz kupić a nie sprzedać, chciałbym zaznaczyć żebyś uważał na 2 aspekty:

1. Kont nie można kupować/sprzedawać - Konto na 90% zostanie zablokowane oraz licencja odebrana, gdyż jest to niezgodne z polityką/regulaminem IPS.
  2. Licencję można transferować tylko raz, dlatego gdyż ktoś tutaj to zrobił wcześniej, nie będzie w stanie tobie przesłać ponownie licencji ;). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mesharsky napisał:

Witaj, jako iż jesteś nowym użytkownikiem na naszym forum. Poprosiłbym żebyś w temacie zamieścił dowód posiadania licencji, (w panelu wersja do pobrania najnowsza) 

Dodatkowo jakbyś nie miał nic przeciwko, chciałabym zaznaczyć że konta ips nie można sprzedawać gdyż jest to zabronione według polityki i regulaminu ips jedynie licencje można transferować. (jeżeli nie była transferowana już wcześniej) 

Z tego co wyczytałem to on chcę kupić, a nie sprzedać licencję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Admin napisał:

Z tego co wyczytałem to on chcę kupić, a nie sprzedać licencję

Ouhh dobre oko, tak to jest jak jesteś przy kompie bez okularów. Dziękować.!
Już pędzę edytować post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Mesharsky napisał:

Witaj, edytując post bo chcesz kupić a nie sprzedać, chciałbym zaznaczyć żebyś uważał na 2 aspekty:

1. Kont nie można kupować/sprzedawać - Konto na 90% zostanie zablokowane oraz licencja odebrana, gdyż jest to niezgodne z polityką/regulaminem IPS.
  2. Licencję można transferować tylko raz, dlatego gdyż ktoś tutaj to zrobił wcześniej, nie będzie w stanie tobie przesłać ponownie licencji ;). 

ja chcę kupić licencję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Demon007 napisał:

ja chcę kupić licencję

Wiem oraz poprawiłem się w poście. 

Mój błąd apologies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi