Skocz do zawartości
Mesharsky

Najlepszy hosting serwerów gier na rok 2020!

Najlepszy hosting na rok 2020!  

62 użytkowników zagłosowało

1. 1. Najlepszy hosting (Możesz wybrać więcej niż jeden)!

• Pukawka.pl
    • 1shot1kill.pl
    • Hostplay.pl
    • Liveserver.pl
    • zabijaka.pl
    • servhost.pl
      0
    • cshost.pl
      0
    • g4g.pl
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, takich tematów jest wiele, jednakże osoby które korzystały od lat bądź długo są z daną firmą, proszę o wypowiedzenie wszystkich wad, zalet oraz sytuacji jakie wam się przytrafiły.
Każda opinia ma znaczenie bo możliwe że ktoś znajdzie coś nowego dla siebie 🙂.

Zostawiam wam ankietę w której możecie zagłosować, prosiłbym o nieocenianie firmy bardzo negatywnie poprzez jedną małą wpadkę bądź sytuację.
Pamiętajcie że żadna firma nie jest idealna a tym bardziej że firmy hostingów gier są też zależni od Datacenter w którym się znajdują np: OVH, etop, Atman etc.

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz do głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie hostingi: Pukawka.pl, 1shot1kill.pl (Zabijaka.pl to 1shot1kill), hostplay.pl, są bardzo dobre trzymają dobry poziom, wiadomo raz jest lepiej a raz gorzej.

Pukawka.pl - Korzystałem rok czasu i nie miałem problemów, (jedynie serwer mi się długo włączał jak go resetowałem) lecz w pewnym momencie serwer miał ddosy a hosting w tamtym czasie z nimi walczył. Teraz tego co słyszałem wiem jest problem z "Instalatorem" jak się użyje np zainstalowanie danego pluginu, serwer potem nie czyta innych zmian tylko ustawia wszystko tak jak było na początku po zainstalowaniu pluginu, nie wiem czy to prawda może ktoś to potwierdź. Mają w miarę szybki support (do 1h dostawałem odp)

1shot1kill.pl - Korzystam aktualnie z tego hostingu i nie mam z niczym problemu, szybko serwery się włączają działają bez zarzutów i support szybko odpowiada. Aktualnie nie narzekam na hosting.

HostPlay.pl - Na pewno przyciągają te niskie ceny 😄. Miałem okazję korzystać z hostingu i nie miałem problemów. Szybki support w sumie w tych 3 hostingach można porównać pomoc supportu. Niskie ceny, stabilne i dobre serwery, nie ma co narzekać dobry dla początkujących osób, aby kupić usługę taniej :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
  • WOW! 2
Napisano (edytowane)

Ja osobiście wybieram Liveserver.pl tylko i wyłącznie ze względu na cenę. Nie posiadam własnej sieci serwerów, więc kupuję tam tylko serwer testowy dla siebie.

Na helpdesku odpowiadają w przeciągu 30 min (przynajmniej w moim przypadku), panel jest prosty i wygodny w obsłudze.

Edytowane przez Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liveserver. Ceny są bardzo  dobre jak i serwery. Support odpisuje dosyć szybko. Brałem kiedyś pukawkę, to nie byłem zbyt zadowolony - słaby support, problem z panelem, blokada serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko chcę powiedzieć, że LiveServer spełniło każdą moją zachciankę na helpdesku (bez kappy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#Fix w ankiecie, pokazano publicznie kto na co zagłosował.

Dodatkowo poprosiłbym o więcej wypowiedzi, widać że sporo głosów liveserver tutaj zgarnęło a mało o nich słychać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Polecam 1s1k od czasu gdy posiadam tam serwery nie mam żadnych problemów skoków varu.Support w dość szybkim czasie odpisuje.

Edytowane przez chomik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
Napisano (edytowane)

Testowałem różne usługi na różnych hostingach no i jednogłośnie najlepiej zawsze wypadał 1shot, problemy po ich stronie były naprawiane bardzo szybko a jakość była i jest naprawdę na wysokim poziomie. Minusem był i w sumie ciągle jest Support przy którym już łatwiej do właściciela PW się dobijać niż coś załatwić na desku (Z tym że teraz dodali Discorda, zobaczymy jak to zmieni ten aspekt)

Pukawka bardzo podobnie z tym że pomoc techniczna o poziom wyżej, czasami były problemy z varem ale to jakoś dało się ogarnąć. 

Zauważyłem że bardzo dużo głosów jest na LS a jest to jeden z tych hostingów których totalnie bym nie polecał nawet na odwal się, okropny panel, straszna jakość serwerów od czystych lagów po skoki varu na rozkręconym serwerze a nawet zdarzyły się na Mixowym 😄, support który nie ma pojęcia co pisze i chyba zatrudnieni zostali tam ludzie którzy po prostu mają odpisywać i nie muszą mieć żadnej wiedzy nawet minimalnej na temat świadczonych usług (Przynajmniej tak mi się wydawało i nie tylko mi po rozmowach z innymi zachęconymi klientami)

Bladego pojęcia nie mam skąd tyle głosów na LiveServer bo jedyne co mają ciekawego to niskie ceny. 

Edytowane przez esej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam, może ktoś będzie zainteresowany się wypowiedzieć 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie jestem za Liveserver, kiedyś korzystaliśmy z pukawki i postanowiliśmy zmienić hosting ze względu na cenę a, że serwery dobrze działały, nawet momentami lepiej niż na pukawce to druga sprawa, na HelpDesku szybko odpowiadają, jest instalator pluginów, więc z łatwością można zainstalować sourcemoda czy to 1.11 (beta) czy to 1.10. Nie będę się jakoś bardzo rozpisywał bo nie umiem xD ale każdemu polecam Liveserver! ❤️

image.thumb.png.aa0e1403a8d8a7e27c22ae986fbaf0ed.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo pukawka jest najlepszym hostingiem nigdy nie miałem jakiś większych problemów 

//aktualnie jestem w trakcie testowanie 1shot1kill i tak srednio 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ten moment korzystam z 3 hostingów 1s1k, Pukawka, Liveserver każdy z nich ma swoje wady i zalety.

1s1k:
+ bardzo prosty w obsłudze panel
+ dobra wydajność
+ helpdesk odpowiada sprawnie
+ bardziej rozbudowane mody nie powodowały problemów z varem czy zużyciem cpu

- strona wyglądająca jak wszystkie strony w 2010r (albo teraz większość stron na deep webie xD) aczkolwiek to tylko strona ważne że przyjemnie korzysta sie z całego panelu
- jedna oferta na serwer

Pukawka:
+rozbudowany panel
+ nowoczesny wygląd
+ 3 oferty serwerów (Standard / Standard EU / Premium)
+ bardziej wymagające mody nie powodują jakiś większych problemów (takich jak var czy maksymalne zużycie cpu)

- zbyt rozbudowany panel zdarza mi się zgubić xD
(z helpdesku jeszcze nie korzystałem)

LiveServer
+prosty panel
+ niskie ceny
+helpdesk odpowiada w dobrym czasie

- rozbudowane mody mocno obciążają serwery przez co var skacz nawet do 80 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem z 3 hostingów więc się wypowiem tyle co poczułem na własnej skórze.
Pukawka oprócz wczorajszego przez moment varu do 80 oraz kilku braku odpowiedzi od strony (jakieś 2 miesiące temu) ale nadrabia to komunikat z błędem które po aktualizacji mogą nie uruchamiać serwery przez pluginy etc. 
Liveserver niska cena aktualnie ani razu się nie spotkałem z wysokim varem kilka razy się zdarzyła ścinka ale za niską cenę moim zdaniem warto.
1s1k Miałem przez moment serwer ten panel nie wygląda najlepiej niestety i tylko przez to tam nie postawiłem kolejnego serwera mimo że mają dobre serwery.
Bez prowizji porównanie cen na 128tick 20 slotowym serwerze 
Pukawka 59.80 zł / Liveserver 49.80 zł / 1s1k 60 zł
Wliczając rabat który można otrzymać za przedłużanie serwera to wychodzi tak (Nie jestem pewien czy na 100% dobrze to obliczyłem i wliczyłem rabaty)
15 miesięc i powyżej
Pukawka 54.42 zł (9%) / Liveserver 42.33 zł (15%) / 1s1k 52.8 zł (12%)
6 miesiąc
Pukawka 56.23 zł (6%) / Liveserver 46.82 zł (6%) / 1s1k 56.4 zł (6%)
3 miesiąc
Pukawka 58.1 zł (3%) / Liveserver 48.31 zł (3%) / 1s1k 58.2 zł (3%)
Więc stawiam aktualnie na Liveserverze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat już stoi na tyle długo więc można ogłosić wyniki:

TOP 1 hostingiem według was jest: 1shot1kill.pl
TOP 2 hostingiem według was jest: pukawka.pl
A TOP 3 hostingiem według was jest liveserver.pl

Najgorszymi hostingami okazały się:
zabijaka.pl
hostplay.pl

Za to nikt nawet nie zagłosował na hostingi typu: 

servhost.pl