Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign In

person_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO
Mesharsky

Najlepszy hosting serwerów gier na rok 2020!

Najlepszy hosting na rok 2020!  

32 members have voted

1. 1. Najlepszy hosting (Możesz wybrać więcej niż jeden)!

• Pukawka.pl
    • 1shot1kill.pl
    • Hostplay.pl
    • Liveserver.pl
    • zabijaka.pl
      0
    • servhost.pl
      0
    • cshost.pl
      0
    • g4g.pl
      0

Recommended Posts

Witajcie, takich tematów jest wiele, jednakże osoby które korzystały od lat bądź długo są z daną firmą, proszę o wypowiedzenie wszystkich wad, zalet oraz sytuacji jakie wam się przytrafiły.
Każda opinia ma znaczenie bo możliwe że ktoś znajdzie coś nowego dla siebie 🙂.

Zostawiam wam ankietę w której możecie zagłosować, prosiłbym o nieocenianie firmy bardzo negatywnie poprzez jedną małą wpadkę bądź sytuację.
Pamiętajcie że żadna firma nie jest idealna a tym bardziej że firmy hostingów gier są też zależni od Datacenter w którym się znajdują np: OVH, etop, Atman etc.

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz do głosowania.

Jak dla mnie hostingi: Pukawka.pl, 1shot1kill.pl (Zabijaka.pl to 1shot1kill), hostplay.pl, są bardzo dobre trzymają dobry poziom, wiadomo raz jest lepiej a raz gorzej.

Pukawka.pl - Korzystałem rok czasu i nie miałem problemów, (jedynie serwer mi się długo włączał jak go resetowałem) lecz w pewnym momencie serwer miał ddosy a hosting w tamtym czasie z nimi walczył. Teraz tego co słyszałem wiem jest problem z "Instalatorem" jak się użyje np zainstalowanie danego pluginu, serwer potem nie czyta innych zmian tylko ustawia wszystko tak jak było na początku po zainstalowaniu pluginu, nie wiem czy to prawda może ktoś to potwierdź. Mają w miarę szybki support (do 1h dostawałem odp)

1shot1kill.pl - Korzystam aktualnie z tego hostingu i nie mam z niczym problemu, szybko serwery się włączają działają bez zarzutów i support szybko odpowiada. Aktualnie nie narzekam na hosting.

HostPlay.pl - Na pewno przyciągają te niskie ceny 😄. Miałem okazję korzystać z hostingu i nie miałem problemów. Szybki support w sumie w tych 3 hostingach można porównać pomoc supportu. Niskie ceny, stabilne i dobre serwery, nie ma co narzekać dobry dla początkujących osób, aby kupić usługę taniej :).

• Lubię to! 1

Ja osobiście wybieram Liveserver.pl tylko i wyłącznie ze względu na cenę. Nie posiadam własnej sieci serwerów, więc kupuję tam tylko serwer testowy dla siebie.

Na helpdesku odpowiadają w przeciągu 30 min (przynajmniej w moim przypadku), panel jest prosty i wygodny w obsłudze.

Edited by Paweł
  • Lubię to! 1

Liveserver. Ceny są bardzo  dobre jak i serwery. Support odpisuje dosyć szybko. Brałem kiedyś pukawkę, to nie byłem zbyt zadowolony - słaby support, problem z panelem, blokada serwera.

• Lubię to! 1

Ja tylko chcę powiedzieć, że LiveServer spełniło każdą moją zachciankę na helpdesku (bez kappy)

• Lubię to! 2

#Fix w ankiecie, pokazano publicznie kto na co zagłosował.

Dodatkowo poprosiłbym o więcej wypowiedzi, widać że sporo głosów liveserver tutaj zgarnęło a mało o nich słychać.