Skocz do zawartości
Prymex

[Rozwiązane] WH jako linie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja chciałbym stworzyć Glow. Ale żeby pokazywał linie przez ściane zaczynająca się odemnie do innego gracza. Jak zacząć jakieś pomysły. I przy okazji jak zrobić zwykłe wh. Czy jest na to gotowana funkcja aby "pofarbować" kogoś przez ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem przerobić  plugin Admin Esp (ten z liniami) ale ni ciula nie mogę go przerobić tak aby był zawsze włączony dla wszystkich graczy odrazu po wejściu na serwer pomożesz. Nie chodzi mi o to aby dodać flagę dla wszystkich tylko żeby wywalić wszystkie ify sprawdzające flagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie oglądałem sobie różne filmy z polskiego sourcemod'a u youtuberów jak sobie grali i u Jacoba Trafiłem na wh którego szukam chyba z 1,5 tyg

I własnie w około 6 minucie Ma takiego liniowego wh Może już takiego ktoś z was używał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.01.2020 o 16:28, Prymex napisał:

Chciałem przerobić  plugin Admin Esp (ten z liniami) ale ni ciula nie mogę go przerobić tak aby był zawsze włączony dla wszystkich graczy odrazu po wejściu na serwer pomożesz. Nie chodzi mi o to aby dodać flagę dla wszystkich tylko żeby wywalić wszystkie ify sprawdzające flagi

Napisz oddzielny temat w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...