Skocz do zawartości
kvbis. - FastFame

HollySkill.Pl - Sieć serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

Niezbyt profesjonalna ta administracja. Co chwile nowe forum... zamykacie jedno i otwieracie drugie i tak w kółko chociaż i tak jedna sieć nie  kręci się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Holyskill.pl? czy Hollyskill.pl? bo macie przez dwa l i jedno? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Animated GIF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Radziuu napisał:

Holyskill.pl? czy Hollyskill.pl? bo macie przez dwa l i jedno? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Animated GIF

W temacie masz przez dwa "ll" i też w bannerze, nie wiem skąd wziąłeś jedno "l", bo to nawet nie nasze forum, dodam że tamte nawet chyba z jednym "l" jest na nulledzie xD

1 godzinę temu, Nash napisał:

Niezbyt profesjonalna ta administracja. Co chwile nowe forum... zamykacie jedno i otwieracie drugie i tak w kółko chociaż i tak jedna sieć nie  kręci się.

Administracja w 80% się zmieniła i to jak widać na dobre, bo forum zaczyna się kręcić 😄

Edytowane przez Squbany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym, dlaczego oszukujesz użytkowników z wiekiem? przecież nie masz 23 lata, tylko 17.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Nash napisał:

Poza tym, dlaczego oszukujesz użytkowników z wiekiem? przecież nie masz 23 lata, tylko 17.

Nikogo nie oszukuje, każdy z sieci wie, że mam 17. Dodam, że nawet osoby, które uwierzyły, to im napisałem, że wiek podawany na chatboxie był 4fun, chciałem sprawdzić, czy ktoś uwierzy, i najwidoczniej uwierzył 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Squbany napisał:

Nikogo nie oszukuje, każdy z sieci wie, że mam 17. Dodam, że nawet osoby, które uwierzyły, to im napisałem, że wiek podawany na chatboxie był 4fun, chciałem sprawdzić, czy ktoś uwierzy, i najwidoczniej uwierzył 😄

"4fun" napisałeś że masz 23 w kilku podaniach, więc wątpię. Poza tym, taka prowokacja jeśli można to tak nazwać jest żałosna i nie wiem czy poważna jeśli na sieć przystało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Nash napisał:

"4fun" napisałeś że masz 23 w kilku podaniach, więc wątpię. Poza tym, taka prowokacja jeśli można to tak nazwać jest żałosna i nie wiem czy poważna jeśli na sieć przystało.

Wiek, można sprawdzić na moim profilu na forum, nie mam nic więcej do dodania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi