Skocz do zawartości
VestSmart

[Rozwiązane] Wykonanie ifa kiedy runda się zakończy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam drobne pytanie na które jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Jak zrobić za pomocą ifa by komendę np. sm_menu można było używać tylko w czasie opóźnienia między wygraną rundą a początkiem rundy  (mp_round_restart_delay 10 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zrobić booleana i w round_end ustawiać jego wartość na true, jednocześnie tworząc timer, który zmieni jego wartość po 10 sekundach na false.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Onpluginstart -> do globalnego handle wciskasz find convar mp_round_restart_delay 

Onmapstart -> do globalnego inta trzaskasz getconvarint wcześniej pobranego cvara, ustawiasz globalnego boola blokującego wyświetlanie tego menu w jego funkcji, na samym początku (if false - return handled)

Roundend -> globalnego boola z false wrzucasz na true, timer na float(globalny-int-z-onmapstart)

Funkcja z timera powyżej - zmiana boola na false

Myślę, że fajnie jakbyś sam to ogarnął, nie pisałem pseudocode nawet, bo nie wiem na jakim etapie nauki pisania jesteś, więc wolałem napisać to ten sposób. Poza tym jestem poza domem, w poczekalni u stomatologa, ot takie małe odprężenie. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy mi nie dacie odpowiedzieć na takie fajne pytania ;'(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Miałeś całe 12 godzin.. 😞 

Przez MAGNET,

Spałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za pomoc. 😄

Udało mi się to zrobić bez timera. Event RoundEnd rozpoczyna się, kiedy któraś z drużyn wygra rundę i RoundEnd trwa przez cały czas (tyle ile jest ustawiony cvar mp_round_restart_delay) do początku rundy - czyli RoundStart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...